Píchanie v podbrušku a nižšie v 36. tt, čo to je?

iruzbarska
16. kvě 2012

Ahojky . Prosím vas o vašu radu,,, Už treti den raz do dna pocitujem nečakane pichanie v podbruši a niřšie... Pride to nečakane a v tom momente mam problem sa narovnat....zostavam v preklone a čakam kedy to prejde... je to neprijemne a trva to cca 3-4 min. Som v 36tt a neviem čo to je.....

luciemeli
21. kvě 2012

@iruzbarska Ahoj já jsem ve 34. týdnu a na levé straně v podbříšku mě taktéž píchalo...Bylo to kolem 3 hodiny ranní...a trvalo to do 7:30 hod....Tak jsem si dávala teplou koupel a trochu se to ustálilo...Taky nevím přesně co to je...Ale holky s MK mi psali, že se uvolňují vazy na porod...a roztahuje děloha...nebo poslíčci...ale to mě šlo po 3-4 minutách ...takže poslíčky to fakt nebyli....

iruzbarska
autor
21. kvě 2012

@luciemeli no tak to je to same... vraj se maternica pripravuje k porodu 🙂)

iruzbarska
autor
21. kvě 2012

@luciemeli k tej vani... na to upozornovali...že i když pujdu do sprchy nech jsem opatrna...vraj koli plodovke aby jsem to pak rozoznala .... tak neviem..prajem prima tehulkovani 🙂

luciemeli
21. kvě 2012

@iruzbarska : Souhlasím...Jinak z vanou jsem opatrná..jenom lehce teplou vodu....nebo se sprchuji ve vlažné...Strašně mi to ulevuje...jinak byla jsem varována, že miminku to nedělá dobře horká voda..a otepluje se mi tím celé tělíčko a tím může i vzniknout brzký porod....Takže vím co dělám ...jinak já jdu teď ve čtvrtek k doktorovi tak se ho zeptám...co by to mohlo být...

iruzbarska
autor
21. kvě 2012

@luciemeli ja k nemu idem zajtra a take monitor tak se teššimmmm 🙂)) dufam, že mi neco čekne.... často totiž odozva znie.... že se moc sleduji, že u provorodiček je to normalne... ale nemyslim, že silnej krč u ktereho mam problem cokoli udelat je len muj postreh 🙂) hadam to dopadne dobre a poda mi info... 🙂

luciemeli
21. kvě 2012

@iruzbarska tak jsem pak hoď zítra jak ti to dopadlo...no na monitor půjdu až tak za 2 týdny....a už se těším...a neboj vše dopadne dobře! 😀 Držím palečky přeci jenom už jsi v 9 měsíci to dáš! a nesmíš se bát 😀

iruzbarska
autor
21. kvě 2012

@luciemeli jseš hodna !!! Moc krát diky a určo sem hodimako sme dopadli a co to su za posličky 🙂) Uživej si tehulkovani a hlavne nech všetko pokračuje bez problemu ...

luciemeli
21. kvě 2012

@iruzbarska 😀...no tak snad vše bude o.k ještě mi máme čas...a vy taky...Tak se opatrujte a dávejte na sebe pozor 🙂....Zítra se sem příjdu kouknout... 😀

luciemeli
22. kvě 2012

@iruzbarska Tak co si se u doktora dozvěděla?.... 😉 Povídej a přeháněj 😀

iruzbarska
autor
22. kvě 2012

@luciemeli moja to všetko čo sme pisali patri k tomu 🙂 takže sme mali pravdu 🙂 sme proste dobre maminky... ale mna zaujima to ako si dopadla ty..bola si u lekara ? si pisala, že maš problem s nalievanim... opatrne, lebo znama tak skončila v nemocnici uz v 8mesiaci... v priebehu 2 dni sa velmi naliala...

luciemeli
23. kvě 2012

@iruzbarska Né...zítra jdu k doktorovi a hnedka mu to tam řeknu, že mám strašně na lité nohy a ruce...Ale včera mi to večer odešlo a dneska o5 znova!...To bude asi s toho tepla...Ale obličej oteklý zatím nemám...! 😲

iruzbarska
autor
23. kvě 2012

@luciemeli ahojky... tak si dopadla u dr.? Dufam, že vše ok.Piiiššššš 🙂

terkaklan
12. zář 2012

Ahojte, já jsem ve 33 tt a v podbřišku mě jako by řeže a píchá, po levé straně, také občas když jdu po ulici, musím se až zastavit, jaká je to bolest. Také mám znecitlivělé levé stehno, jedná se o meralgic parestelica, tedy nátlak na nervy z důvodu těžkého břicha. To je také k nevydržení, ve sprše mě to stehno pod vodou pálí a přez den a v noci dost bolí i na samý dotek. Byla jsem s tím u svého lékaře, ale ten mě prohlédl a řekl, že s břichem a s miminkem je vše v pořádku, s tou nohou to prý musím přetrpět, prý by to mělo po porodu odeznít. V noci mě to všechno budí, nemůžu pořádně spát, také chodím dost často na záchod na malou, až 5x za noc. Je to teda něco. Máte některá podobné příznaky??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru