Plodová voda. Máte zkušenos s úbytkem?

veronika111111111
14. kvě 2022

Ahoj holky, prosím ma nekdo zkusenost s ubytkem plodove vody a jak se miminku darilo ci jak dlouho jeste teh. Vydrzí? Vcera mi to rikal doktor 36+6, ale ze to zatím nevadí.. také ze je miminko mensi ale jeste v norme (riziko rustove restrikce) .. no jsem z toho na nervy. Děkuji

hezz17
14. kvě 2022

@veronika111111111 ke konci tehotenstvi vody fyziologicky ubyva.

veronika111111111
autor
14. kvě 2022

@hezz17 to jsem si taky rikala..ale mam ve zprave prave oligohydramnion coz je nedostatek

evsi88
14. kvě 2022

@veronika111111111 me ho taky diagnostikovali takhle ke konci tehotenstvi a mala je v poradku🙂 meli teda po porodu podezreni na hypoplazii ledviny, ale to se nepotvrdilo - ma ji jen trosku jinak natocenou a na utz nesla cela videt🙂

veronika111111111
autor
14. kvě 2022

@evsi88 tak to jsem rada ze to u vas dopadlo dobre , snad budeme stejny pripad 🙂 v tom tehotenstvi je to porad strach 🙈

evsi88
14. kvě 2022

@veronika111111111 urcite bude🙂 jak psala hezz17, takhle ke konci je to fyziologicky jev🙂u me se do twd nezjistilo, proc tomu tak bylo🤷🏻‍♀️ Asi jsem ji mela mon, nez bylo obvykle v tu dobu, tak jsem mela taky strach, ale nakonec to bylo ok, nebojte🌻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru