Po potratu vymizela bolest prsou před menstruací

frenky1
6. led 2011

Ahoj holky, doufám, že mi pomůžete 🙂 . V říjnu jsem musela na kyretáž z důvodu zamlklého těhotenství v 11 týdnu. Od té doby proběhla porevizní MS, ale bolesti prsou, které jsem měla vždy čtrnáct dní před MS najednou vymizely. Nyní čekám na další MS, která by měla přijít do pěti dnů a stále žádné bolesti jen nepatrné křeče v podbřišku. Jsem nervozní, protože jsem si ještě navíc našla malou uzlinku na pravém prsu vedle bradavky. Před potratem vše klapalo jako hodinky pravidelná ovulka i tetka. Jsem ze všeho smutná, protože na mimčo jsme se moc těšili, žádné problémy nebyly a i přes těhotenské nevolnosti byl plod tři týdny mrtvý a bez jakéhokoliv signálu krvácení nebo špinění byl stále v děloze ☹ . Moje tělo asi nějak špatně reaguje, jinak si to nedokážu vysvětlit.

delapa
6. led 2011

Ahojky, no už jenom tím že se stresuješ a měla jsi takové osobní neštěstí, tetka nebude pravidelná. Je to všechno o hormonech a hormony jsou zase o naší hlavě... Vůbec se neboj, tělo se srovná a pokud bude něco jinak, má to tak být - a příští těhu už se vyvede. Taky mám za sebou to sledování se po zamlklém těhu. Po kyretáži je někdy "pole pohnojeno", tak se nenervuj příznakama men. a zkuste miminko. 🙂