Pocity v 38. týždni tehotenstva. Máte aj vy tlaky dole?

sponka26
27. únor 2009

ahoj dievcata rada by som sa podelila aj s vami co ste uz na konci tehotenstva.uz sa to blizzi ku koncu a rada by som to mala uz za sebou.mavate aj vy uz tlaky dole?niekedy sa mi zda ze to uz ide a nic.mala sa dost hybe v brusku a niekedy je to aj bolestive ako tam tancuje.ak mate podobne skusenosti sa 🙂 😉 ozvyte.

peta.cz
12. bře 2009

Joo, já si dneska krásně slovně "ulevila" v trolejbuse a hned mě pustila nějaká paní 😀 Narvaný trolejbus, jednou rukou se snažím držet mýho dvouletýho čudlu a druhou cvakám lístek a všichni se tváří, že tam vlastně nejsou...trolejbusák jel jak závoďák a když už jsem se snažila cvaknout ten lístek po třetí, do toho koukám kolem sebe jestli se někdo nezvedne... tak mi ujelo: DO PRDE...a na to se za mnou ozvalo: pojďte si sednout mladá paní...Jinak já na lidi kašlu, rovnou si stoupnu k prvnímu možnýmu kandidátovi (mládež a spol.) a řeknu, jesstli mě pustí sednout a nikdo ještě neprotestoval a pustil mě...je to s lidma potíž ☹

deathy
12. bře 2009

Zdravím děvčata, jen chci říct, že moje pocity sou pořád stejný, a to už nejsem 38tt, jelikož dítě na svět asi nechce. Mám už pár dní po 1. termínu, zítra mám druhej. Jediný co se změnilo je to, že kdyby mě to dneska náhodou v noci chytlo (jako že tomu moc nevěřim), tak už mi v porodnici nemusí dělat klystýr 😀 Nevim co se to děje, ale posledních pár hodin nevim, jestli dřív jít zvracet nebo...víme. A tohle sem fakt nezažila za celý těhu ani jednou, a snad ani před těhu.. No fakt strašný. Zejtra du do poradny, tak doufám že nějaká změna nastane.

teessa
12. bře 2009

hele tak ber pozitivně to že všechno co jsi popslala by mělo být známkou blížícího se porodu 😉 jako že chápu že když máš po termínu tak je jasný že máš blízko k porodu 😀 , ale tohle se děje když začíná porod

teessa
12. bře 2009

každopádně držím palce ať to dobře dopadne

jinak mé pocity jsou opravdu úžasné mám pocit že exploduju a vše co je tu popsané mě trápí též 😉

deathy
12. bře 2009

Jo? Takhle se to pozná? No, tak na jednu stranu je to fajn že už..ale mohlo by to začínat trochu pozitivněji 😀

teessa
12. bře 2009

no on není ani začátek ani průběh pozitivní ale konec to všechno vynahradí 😉

deathy
12. bře 2009

Tak už aby to bylo..tohle čekání v nevědomosti mě fakt ubíjí, a ještě když si to tělo začíná dělat nějaký divný věci.. 😀

veruska007
13. bře 2009

Ja byla vcera na kontrole, a doktorka rikala, ze cipek mam temer cely a jsem uplne zavrena. Tak nevim, termin se blizi, celou noc jsem poslickovala 😠 . A uz se mi nechce cekat hodiny na monitor (ted jsem stravila 5h v cekarne) 😝 . Uz aby bylo mimco venku 😅

deathy
13. bře 2009

Jo jo, já dneska taky strávila od 9 do 12 v porodnici. Monitor a dr. Moc milý čekání.
No, a vyplynulo z toho to, že když se samo nic nepřihodí, tak v pondělí du na zátěžovej test. A ten si myslim že by to už mohl rozjet.

zuzka.l
18. bře 2009

Ahoj holky,jak vas tu ctu,tak ty priznaky pozdniho tehotenstvi jsou vetsinou stejne 🙂 Spat vecer je umeni,prevalit se z boku na druhy,je to des,nekdy mam takove bolesti,kdyz se chci otocit,jako by mela v brichu jehlu,pekne neprijemne a vstavat taky opatrne,boli trisla a vubec cely spodek.Uz se nemuzu dockat,az bude mimco na svete a zaroven bojim,aby byl porod v poradku.Taky uz se tesim az budu vypadat jako ja,ted si pripadam jak medvidek 😀

wansday
3. dub 2009

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli vám všem před porodem odešla hlenová zádka... mám den před termínem, břicho mě bolí a stahuje se už tři týdny a nic☹

peta.cz
4. dub 2009

Wansday mě zátka odešla asi až při porodu, nic jsem předtím nepozorovala,akorát při začátku porodu ze mě vylezl nějaký hlen, ani nebyl krvavý. Jinak já neměla před porodem žádné poslíčky, ani tvrdnutí, nic..porodila jsem 2 dny po termínu 😉

wansday
4. dub 2009

peta.cz: díkes😉 takže nemusí odcházet nutně každý před porodem 🙂

deathy
5. dub 2009

wansday, ahoj, dokud mi dr. neudělal Hamiltona, tak se vůbec nic nezačalo dít. Dělal mi ho v pondělí (to sem byla týden po termínu), den sem špinila a pak teprve druhej den se objevilo cosi, dle mýho to zátka byla. Ale nemůžu říct, za jak dlouho po ní bych porodila, protože na čtvrtek sem byla objednaná na vyvolání. Takže nevim. Ale jak sem tak četla, může odcházet týden před, nebo den...ono je to fakt jak u koho.

wansday
5. dub 2009

deathy: no právě sestře odešla tejden před porodem, ale já právě furt nic takovýho nepozoruju.. aspoň teď vim, že se tim nemusim střesovat 😉 je to hrůza.. už bych to chtěla mít za sebou a malý se furt nechce ven 😒

deathy
8. dub 2009

wansday, jo jo, to znám 😀 Ty poslední týdny a dny sou fakt extrémní. Fakt sem ráda že už to mám za sebou, ačkoliv teď nastaly jiný "problémy" 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru