Pohyby miminka ve 32tt - "zaškubání". Máte je též?

innula
5. led 2014

Holky, máte též někdo takové občas podivné pohyby mimča v bříšku... Já někdy cítím takové tako rychlé zaškubání. Vůbec nevím, jak to prcek může dělat, jako chvilkové rychlé zabubnování, nevím jak popsan nejlépe. Jinak normální pohyby, jako kopání, šťouchání, škytyvka.. to cítím také, ale tyto jsou takové podivné. Neumím si představit, jak to dokáže, co to je? Míváte to občas také? Díky

akashka
5. led 2014

@innula mám taky, poprvé mě to vyděsilo, nevím co to je, ale mrně je v pořádku tak už to neřeším 😉

innula
autor
5. led 2014

@akashka Tak snad je to normálka.. jen si fakt nedovedu vysvětlit, čím a proč to dělá 😉 Žádné vysvětlení odborné jsem k tomu nenašla.. Jak když vypustíte prudce bubliny do sifonu, či tak něco podobného.

selverin
5. led 2014

Ahojky, mě to taky malá v bříšku dělala..nevím co to bylo, ale teď jak je venku, tak jak se občas protahuje po probuzení, tak se ji roztřepou nožičky z toho jak je má ještě slabounké asi, takže to možná bylo něco podobného 😉 každopádně byla a je v pořádku a je nás více, takže to je podle mě v pořádku 🙂

ninizoi
5. led 2014

@innula Taky to mám... je to zvlaštní a taky nevím jak to dokaže takovej prcek že se mi celé břicho zatřese...😀

baraka1
5. led 2014

@innula já to mám taky, jako by si tam pořádně a hodně rychle zadupala.

innula
autor
5. led 2014

Díky holky, jsem ráda, že v tom nejsem sama.. to by mi na klidu nepřidalo. Teď jsem klidnější 😉

banny1986
5. led 2014

@innula prý je to, když se prcek vyčůrá 🙂 jsem 31tt a mám to taky, ale teď mi dělá hodně to, že se jako by roztahuje a to docela bolí, kope taky atd ale kolikrát vidím jak mi přes pupek táhne nožičku či co to je.. 🙂 snad je to v pohodě

innula
autor
5. led 2014

@banny1986 To je sranda,, když se vyčůrá 🙂 no je to možné. Už jsem fakt v klidu, když vidím, že v tom nejsem sama. Děkujii holky

banny1986
5. led 2014

🙂 už jsem to slyšela od několik ženských a naše malá čůrá teda v 31tt asi 6x denně 😀 myslela jsem že je to škytka ale tu jsem asi ještě necítila..

innula
autor
5. led 2014

@banny1986 🙂 Mohlo by být,, když čůrá v tak malém prostoru, tak to jakoby bublá, jak to naráží na stěnu břicha.. No moje teorie 😉 A škytavka je běžná také.. ta je jasná, prostě jako když Ti někdo škytá v břiše, to bys poznala. Tak díky

katulinka_22t
5. led 2014

taky jsem to občas cítila, teď už moc ne ale připomnělo mi to jako tik... takovej škub 🙂 taky jsem se bála, ale malej je v poho... ted se vlní... a převaluje 🙂

pampeliska1
5. led 2014

@banny1986 to by mohla být pravda 🙂 Malá to dělala po narození, že se po čůrání "otřepala" 😉

innula
autor
5. led 2014

@pampeliska1 Nebo tak.. otřepání počůrání🙂

prcccek
5. led 2014

Já právě měla období kdy mi připadalo jako by malej vibroval :D ale teď už to dlouho nebylo ťuk ťuk... tak snad ok, pohyby cítím normálně 🙂

21288
6. led 2014

Maminy,nic si nevysvětlujme 🙂 a buďme rády za to,že se ti naši prvkové mají k světu 🙂 ať si kopou,škytají a plavou si tam v teploučku dokud mohou 🙂

jejule
14. led 2014

Maminky, já to měla v těhu taky a jak jsem začala brát hořčík, tak to bylo lepší 🙂 Malá ty záškuby měla ještě prvních pár měsíců, když byla na světě, ale hořčík jsem brala dál a pomalu vysazovala a teď už je to dobré. Má půl roku a cca 3 měsíce už cukání nebylo 🙂

matheaa
15. led 2014

Mě malý taky takhle v břichu "vibruje". Mě to hrozně lechtá🙂 Pak většinou následuje kopanec pod žebra a to už taková sranda není 🙂

verisek91
17. led 2014

Mám to taky a nějak extra to neřeším.

partyzanka91
5. dub 2014

taky cítím něco jako zaškubávání. Vždy jen pár rychlích škubavých pohybů a je to jen chvilička

brendamonique
8. dub 2014

@partyzanka91 - Mám to samé, takové rychlé škubání třeba 3x-5x a mezítím normální kopnutí, taky by mě zajímalo,co to tam provozuje,jinak vitamíny beru normálně a dělá to stejně,tak snad to bude normální :D Ale můj dr. na t nijak děsivě nereagoval, že je to normální, tak uvidím, co bude vyvádět až se narodí :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru