Pohyby na začátku 25. týdne

lisu
22. dub 2018

Ahoj holky,

Mam velkou prosbu, zacinam 25. Týden občas cítím pohyby malého spíše tedy večer, ale někdy se mi stává ze ho 2 dny necítím, ne to naše první mimi tak mam velky strach. Placentu mám nahoře. Jak jste to měli VY, já jsem hned ze všeho špatná a vyplasena. Dekuji

renuliena
22. dub 2018

Ahoj, tak já jsem dneska zacala 30tt a pohyby citim od cca 21-22tt, intenzivnejsi tak od cca 25tt, taky jsem naší malou třeba o víkendu necitila moc nebo vubec, mudr řekla že tam jeste porad mají hodne mista a muze být ulozena u placenty nebo nekde jinde a nemusim ji ještě citit, nicmene jak jsem psala, ted jsem zacala 30tt a cca od 28tt už ji cítím opravdu hodne a každý den, mudr rekla že u prvorodicek je to normalni, jo a placentu mám vepředu, proto jsem taky ty pohyby citila později ☺️

leniczka23
22. dub 2018

@lisu je to normalni..v tehle fazi tehu staci aby se mimi otocilo smerem dovnitr a uz pohyby necitis..od toho 30tt uz bys je mela citit kazdy den, tam uz to chce hlidat..pohodovy zbytek tehu preju.

duhovakony
22. dub 2018

@lisu ahojky. To znam ja jsem ve 27tt a neni to tak dlouho co jsem to resila take,treba den mi mala radila a pak dva a klidne az tri dny nic a klid...tak sem z toho byla vyjukla a asi dvakrat uz pripravena ze jedu k doktorce ale pak sem dala na rady jinych maminek hodne se napila a snedla neco moooc sladkyho treba kus coko,a pak si lehla na zada a cekala a to pak radila 🙂 ale nic se neboj v tomto tydnu jsou pohyby nepravidelne a jeden den mimi radi a pak 2 dny ,,spi" , a ma tam stale dost mista tak se tam hybe a plave si a ani o tom nevis.nebo kope ,,dovnitr" ted jsem v tom 27tt a zapisuju si casy kdy kope atd...a pak je to zajimave procitat zpet,kope uz docela v pravidelnou dobu... rika se ze pravidelne pohyby citis od 28tt. Takze maminko klidek a citim s tebou 😊😊

evakaspar
22. dub 2018

Proto mám angelsounds. Když se mi zda že malá se nic moc hýbe poslechnu a sem klidná. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru