Porod mrtvého miminka ve 3. trimestru

fujarka22
5. lis 2017

Je to par dni co jsem porodila mrtveho sveho vytouzeneho chlapecka ve 31.tydnu😪Vzpamatovavam se,placu,spim....jediny lek...ale take chci bojovat...bojovat za to aby mi byla seslana dusicka miminka brzo...co pro to mohu udelat...vim,dat se psychicky dohromady,to je nejdulezitejsi...fyzicky se hojim krasne..Piju kontryhel,medunku,odmitam antidepresiva,snazim se uz chodit ven,snazim se bojovat ze vsech sil😪Kdo ma podobnou zkusenost a zkusi me treba podporit tim ze otehotnel brzo po porodu....maminky,neskutecne to boli ale j chci bojovat....

frndafrrr
5. lis 2017

Ahoj, je mi to líto. Doporučiji si na emiminu najít soukromou skupinu "prázdná náruč", je to soukromá skupina kde jsou holky se stejným osudem, podpoří tě a vzájnemně si snad pomůžete. Jinak ač se to teď opravdu nezdá čas pomůže.. Přirozený porod je velké + ve snaze p další miminko. Já otěhotněla brzy i po sekci tedy a rodila s odstupem necelých 11 měs... Teď měla malá rok.🙂 Člověk nikdy nezapomene, ale naučí se s tím žít. Držím palce ať je každý den o kousek lepší! A ještě ti poradím, nic nedělej na sílu, když budeš chtít bečet tak prolež den a beč nebo řvi.. Ono se pak dny přemáhání vrátí jako boomerang.

vikca85
5. lis 2017

uprimnou soustrast. mne pomohly homeopatika...daly me dokupy..byla jsem ale primo u homeopatky.ja jsem byla v tehotenstvi na zacatku a i tak to moc bolelo. snazila jsem se venovat prvni dceri.

vikca85
5. lis 2017

ted az ctu ten vas pribeh....na to nejsou ani slova! drzte se a chodte hodne ven. kamaradky kaficka, kino. hodne sily !

fujarka22
autor
5. lis 2017

@vikca85 homeopatika take beru,antidepresiva jsem odmitla...vite,je to moc cerstve,nemam silu nekam jeste chodit...

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
vikca85
5. lis 2017

@fujarka22 chapu! medunka je fajn. hodne o tom mluvte, ulevi se a klidne hodne brecte. zase vyjde slunce a bude lip, uvidite, ze ano! ted vam to prijde jako kecy, ale posili vas to a bude lip a mimino prijde. drzte se !

marki00
5. lis 2017

Je mi to lito. Mne se to take stalo, sice driv, ve 20 tt, ale i tak to boli. Jak jsem cetla komentare, tak jsi psala o infarktech na placente, ja mela poprve v tom 20tt ucpany pupecnik a maly taky zaostaval, podruhe jsem mela uz v 7tt infarkty na placente a zjistili mi krevni mutaci, tak si ted redim krev. Jen me to napadlo, ze by to mohlo pomoct.

fujarka22
autor
5. lis 2017

@marki00 ono se to jeste nevi jiste,stale cekame na vysledky ale neco na te placente proste bylo....
@rennni opravdu hlavne mluvte,brecte,spete,ale me moc pomaha mluvit o tom hlavne s pritelem

kackacka37
5. lis 2017

Je mi to lito, je to to nejtezsi co se muze ženě (mámě) stat. Moji kamarádce se stalo neco podobneho.Seznamily jsme se kdyz jsme chodily do porodnice na kontroly, setkavaly jsme se tam a protoze bydlime blizko, domluvily jsme si spolecne prochazky s kocarkem, rodila 5 tydnu po me v terminu, malej se narodil bohuzel moc nemocný v 5ti tydnech zemrel.Trpel bolestma, no strasny, a to byla sledovana hodne, pac malej byl asi o 14 dni mensi. Taky nebrala zadny antidepresiva, chteli se co nejdriv zacit snazit. Otehotnela znovu 4 mesice po porodu, ted uz ma za sebou prvni screening a zatim vse vypada dobre, termin porodu ma na umrti predchoziho miminka. Jako by se vracel...Drzim palce a bude lip věřte.🍀🍀🍀

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
fujarka22
autor
5. lis 2017

@rennni musis se sklidnit a myslet pozitivne...uz pomalu zacinam take takhle premyslet...ja od zacatku vedels ze to pujde bez hormonu a vseho,jen je treba vyckat na spravny cas a ten prijde,neboj!Doporucim ti bylinne kapky gynex a kontryhel...a taky necim zamestnat hlavu..vim o cem mluvim...

fujarka22
autor
5. lis 2017

@kackacka37 verim!!!!!!🍀a dekuju za krasna slova!

denny27
5. lis 2017

Upřímnou soustrast 😥 vyčkat do 1.menstruace a pak začít zkoušet znova..hodit se hlavně do pohody.. musí to být obrovská zátěž na psychiku,ale říkej si, že dušička ti třeba měla nasměrovat nějakou cestu, myšlenky a proto se tu nezdržela tak dlouho... Držím palce✊

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
xmele004
5. lis 2017

Ja o miminko prisla ve 22 tt, odtok plodove vody z duvodu zanetu plodovych obalu :( je to rok a pul a uz vedle me lezi ziva a zdrava holcicka. Ted to nebude lehky..ty prvnI dny, tydny si musi kazda protrpet a podle me nepomaha nic..az cas to pomalicku zacne zlepsovat. Drzim palce ❤

kackacka37
5. lis 2017

@rennni Fertipronu jsem brala taky, protoze jsem mela cykly dlouhy vzdy,a treti mesic se zadarilo, tak ji muzu doporucit .Tak vam moc drzim.palce a napiste pak az se zadari

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
fujarka22
autor
6. lis 2017

A je tu nekdo kdo otehotnel po abrubci placenty znovu v pohode?

frndafrrr
6. lis 2017

@fujarka22 já měla abrupci, na profilu mám deníček. Otěhotněla jsem jak jsem psala 2 měs. po a vše bylo o.k.. Absolvovala jsem test trombofilních mutací a na nic nepřišli.

fujarka22
autor
6. lis 2017

@frndafrrr ty jsem si kdysi kuli antikoncepci nechala delat nejake srazlivosti a to mam pry v poradku,musim se zeptat jeste az pujdu na kontrolu po 6ti nedeli....chci take moc otehotnet tak brzo😪❤️

rennni
Autor odpověď smazal
Zobraz
fujarka22
autor
6. lis 2017

@rennni to vis ze ano ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru