Poslíčci v den termínu a nic se neděje. Je to normální?

fazole11
18. zář 2011

Ahoj maminy, prosím o radu, případně uklidnění. Mám za sebou 1. termín a dnes mám druhý, ale už 3. den mám kontrakce po pěti minutách klidně i pět hodin a pak najednou zas nic. Je to normální? Volala jsem v noci do porodnice a tam mi řekly, že jsou to poslíčci, ale já si myslela, že poslíčci jsou tak 14 dní - týden před porodem, a ne ve dnech termínu. Jsem už z toho docela nervozní, protože už si pokaždé říkám, tak teď už konečně a když po pěti hodinách bolesti skončí, tak se mi chce brečet :-§. Připadám si jako prvorodička, přesto mám už doma dcerku, ale ta šla ven bez problémů, prostě začaly bolesti a po 12 hodinách byla tu. Tohle 3denní trápení mě už leze krkem. Myslíte, že se tam může něco dít? Díky za nějaké rady či vaše zkušenosti.

jaya
18. zář 2011

@fazole11 jo, ja jsem mela poslicky 4 tydny dopredu a presne jak popisujes. Ke konci byli cim dal silnejsi. No, hruza. Kdyz jsem pak uz rodila, nevedela jsem to jiste - zase tolik se to nelisilo. Vlezla jsem do vany, ale kontrakce pretrvaly, tak jsem poznala, ze rodim... Zkus tu vanu. Polivej si bricho horkou vodou pri kontrakci, a kdyz to neprejde, je to ono :D

fazole11
autor
18. zář 2011

@jaya : jo takže teplá vana, jo? Když přejdou tak zas nic? No už bych chtěla aby přetrvaly, nebo aby mi prdla voda, ale s tím asi taky počítat nemůžu, protože u dcerky mi jí museli propichovat. Tak já tam vlezu a uvidím. Ještě že mám malou u rodičů 😅 A nějaký tip na "vyvolání" nemáš? My už zkoušeli sex i skákání na míči, ale nějak nic 😨

jaya
18. zář 2011

@fazole11: jj, kdyz prejdou, tak to byli jenom posli. Pomaha i stimulace bradavek, ale pokud to jeste prijit nema, tak po ni prijdou opet jenom posli...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru