Předporodní úzkost. Nejsem moc přecitlivělá?

anna189
4. pro 2019

Hezký večer holky. Potřebuji se asi vypovídat a možná slyšet názor jiných... jsem 32tt.. hospitalizována pro rozbehnuty předčasný porod. Jsem 4.den v porodnici kde mi dávají kapacky a snaží se ještě udržet aby se neporodilo předčasně...co mě ale trápí je strach o miminko a taky velký smutek... jezdí zamnou partner ale má rodina i všichni ostatní nepřijeli na návštěvu a ani se zatím nezmínili. Spíše od nich slychavam ze by přijeli kdyby nebyli pracující... je mi to tak líto, jsem tu sama celý den a musím jen ležet. Já vím že kdyby někdo z mých blízkých byl v nemocnici tak beru dovolenou a jedu podpořit... jsem zbytečně uzkostliva a precitlivela když jim mám za zle že nepřijeli? Děkuji

ferdinanddeste
5. pro 2019

@ferdinanddeste myslím Teda jako v té nemocnici

zelenaesmolda
5. pro 2019

@ferdinanddeste
ano,je.nebudu nad tim aspon v noci premyslet a patrat na netu jak souvisel FFdE s pomerancema :D

anna189
autor
5. pro 2019

@nazka jsi moc hodná...děkuji. No jeste blbejsi na tom celém je to že v porodnici mají stop stav takže já jsem na JIP hned vedle porodniho boxu takže už týden skoro nespím, v noci se tu rodí přes den také, křik apod...opravdu jsem vysilena a hodně vyřízena...

nazka
5. pro 2019

@anna189 uf.. Popisuješ to, čeho se děsím od toho 13.tt. Holka drž se, za ty maličké to stojí. I když plně chápu,ze se to z domova mele. Já se bojím těšit na Vánoce, abych neskončila v nemocnici a nebyla víc zklamaná.
Ty stop stavy jsou teď docela časté, koukám. Každopádně doporučuji notebook, sluchátka a hodně veselých filmu.. Ať aspoň nějak ukratis čas.. Kamarádky regulérne o návštěvu popros.. Nebo napiš, že budeš ráda, když se staví.

nazka
9. pro 2019

@anna189 jak to s Tebou vypadá.

anna189
autor
11. pro 2019

Holky moc děkuji za podporu. Po 9 dnech jsem se vrátila domů z nemocnice, rodina nedorazila ani tak... jsem na tom psychicky fakt lepe, doma je doma a stále se držíme 2v1... rodina nepřijela ani teď, nedorazí ani na Vánoce... jediné co pro mě mohli udělat je poslat mi peníze na nadstandart a volat si... ale já mám své finance a nejsem stavena na materialni věci. Místo nadstandartu bych raději objetí... budu doufat že aspoň jak se miminko narodí budou jezdit... ale můžu vám říci je mi smutno když se mě okolí zeptá proč nepřijela rodina, proč nepřijedou na Vánoce...jsem rodinný typ a nevadilo mi to ale teď když čekám rodinu tak blbě snáším tenhle jejich postoj

zelenaesmolda
11. pro 2019

@anna189
proc neprijedou na Vanoce?

nazka
11. pro 2019

@anna189 rodinu si nevybíráme. Budeš teď mít svoji vlastní rodinu a tak si to trochu vynahradíš. Drž se, tohle mrzí. Ale znám to. Zkus nad tím nepřemýšlet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru