Přenášení miminka. Jak urychlit porod?

suki
19. srp 2007

Ahoj holky jsem teď ve 40.týdnu těhotenství a termín mám 21.8.2007 a zajímalo by mě téma přenášení miminka. Jestli některá nevíte, co dělat, aby miminko přišlo na svět alespoň okolo daného termínu. Přítel si vzal kvůli tomu dovolenou, tak aby jsme to vůbec během té jeho dovolené stihli. 😀 Vím, že každé miminko si přijde kdy chce, ale trošku popostrčit by se snad dalo, co vy na to?

dagmik
17. říj 2007

no tak já sem patřím pořád ještě a vypadá to, že i dlouho budu....teda to je ale nálada

listicka20
17. říj 2007

tak už sem nepatřím!!! V neděli večer mi rupla voda a jeli jsme... 😀 Ten průjem může být známkou toho, že už je to na spadnutí, takhle začal porod švagrový. Jen bych si nebyla jistá tou krví, můžou to být hemoroidy, jak je ta oblast namáhaná, ale radši to řekni doktorovi

michaellinka
17. říj 2007

listicka20:ahoj jéééé tak to moc gratuluju,já mám radost za tebe taky se strašně těšim na mimi,zítra ráno si zavolám doktorce a řeknu jí to a uvidím co mi na to řekne ale děkuji moc za radu,a co jinak jak dlouho ti trval porod a co malá kolik vážila a měřila

arowana
18. říj 2007

To michaelinka: byt tebou, tak todle asi vic resim, esi uz tam dneska krev neni, tak by to melo byt dobre, ony ty prujmy muzou zpusobit ze praskne zilka, nebo hemeroidy....ale tu krev bych radej nepodcenovala, takze se hlidej, snad to bude ok, hlavne kdy se citis dobre, pohyby sou ok a neprisla si styku s nakazou, tak by to byt spis nic nemelo.🙂 drz se.🙂

sisstin
18. říj 2007

tak po dnešním několikahodinovém čekání v porodnici furt to samé, další kontrola v pondělí..tot všio 😔

alcatko.j
18. říj 2007

😅 Siss 😅 😔

listicka20
18. říj 2007

michaelinka: od prasknutí plodový vody 13 hodin, v zápiskách z nemocnice se uvádí doba porodu 7 hodin, tak to asi počítali od prvních bolestivých kontrakcí... malá měla 53 a půl cm a 3,24 kg, takže tak akorát 😉 až se trochu vzchopím, tak to všechno popíšu v takové té diskusi "jaké to bylo". Tak moc držím palce tobě, koukám, že budeš mít také děvčátko 😀 a vůbec všem tady

michaellinka
18. říj 2007

arowana:ahoj tak jsem dneska volala na gyndu kvůli tý krvy ve stolici a sestra mi řekla že si mám dojít k obvoďákovi že to budou asi hemeroidy,sice už to mám teď zase v poho ale zejtra si tam zajdu a radši to doktorovi řeknu.
listicka20:no tak je dost dlouhá doba,no já si myslim že u mě to asi taky lepší nebude,no co bych chtěla že první porod,ale ta váha je pěkná ta akorát ne.
tak se zatim mějte holky paa 🙂

sisstin
19. říj 2007

tak co kočky přenašečky? 😕 😀 😀 😀

dagmik
19. říj 2007

siss, mńauuuuuuuuuu 😀 😀

sisstin
19. říj 2007

dagmik: tu budeme hezky spolu 😀

micanek
19. říj 2007

Ahojky siss. Zrovna jsem se chtěla zeptat anngie, zda neví co ty a jak se koukám, tak ty jsi ještě mezi náma celíma 😵

tera28
19. říj 2007

Ahoj holky, neklesejte na mysli, prenaseni je blby, clovek uz to chce mit za sebou, ale zase se tam mimi dobre "upece" a ma se potom hezky k svetu. Ja prenasela nastesti jen 5 dnu a pomohly mi narocne prochazky 2 dny po sobe vcetne vyslapu do velkeho kopce. drzim vam vsem palce at to brzy prijde a porod mate rychle za sebou!!!

dagmik
19. říj 2007

tera, děkujeme, ale já už nemám žádné oblečení do tohoto nečasu, takže procházku už nemůžu uskutečnit ☹ Ale v pondělí mi to stejně vyvolají, takže čerpám síly doma.

siss, ano budeme tu spolu ....a pořád 😀 😀 😀

suki
autor
19. říj 2007

Ahoj holky nezoufejte, já přenášela 8 dní a malá pak byla úplně nádherná, hotové ,krásnéé vyhlazené miminko.....

sisstin
21. říj 2007

😀

suki
autor
21. říj 2007

A je čím dál hezčí. Asi si brzy udělám album, aby jste mohly kouknout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
21. říj 2007

suki: no jen udělej 😀 😀 😀 😀

dagmik
21. říj 2007

suki, no já se jen bojím, aby to moje miminko nebylo už i moc vykrmené... ☹

sisstin
22. říj 2007

takže..nález stále nezměněn..ve čtvrtek nastupuju na hospitalizaci 😒

suki
autor
22. říj 2007

Dagmik neboj se , jak už jsem jednou psala, malá měla 14 dní před tím než jsem porodila stejnou váhu jako porodní, takže nic nepřibrala. Přenášela jsem 8 dní a malá měla 3300g a 50cm. 😀 😀
Sisstin tak se drž a dej vědět... 😉 🙂

suki
autor
29. říj 2007

Ahoj holky, tak jak to tadys vámi vypadá? Už jste některá přenašečka porodila?Jsem zvědavá, dejte vědět.

tera28
5. lis 2007

Suki: zdravim i kdyz jiz dlouho mezi prenasecky nepatrim 🙂 ted jsem se koukala do prispevku zpatky, jak jsi psala, ze je male mesic a ze strasne vyrostla. My jsme ted na tom uplne stejne, Klarce je 6 tydnu a prijde mi ze je hrozne velika. Uz jen na fotkach z porodnice vidim, jaky to bylo pide. Jinak kojeni se nastesti dalo do pohody, tak jsem fakt rada, ze zacatku jsem ani nedoufala 😉 tak at se Vam dobre dari

suki
autor
8. lis 2007

tera 28 děkujem, my stále rosteme a jediné co nás fakt trápí jsou prdíky, to mě bolí s malou zároveň, když tak pláče, ale jinak je to úžasnéééé....

tera28
8. lis 2007

Suki: to me mrzi, Klarka se dnes taky kroutila od 2 do 5h v noci. Bohuzel ji nijak nepomuzu. Ale pry po 3 mesicich uz to ma prejit, tak vy uz to mate za chvilku 🙂

suki
autor
8. lis 2007

já doufám, snad to přejde, protože bez prdíků, by malá fakt neplakala a byla by nejspokojenější mimi na světě.A kolik teďka vážíte?

tera28
8. lis 2007

vcera jsme akorat byly v poradne. Porodni vahu mela 3.680, pak zhubla a pri odchodu z porodnice mela 3.430 pri kontrole ve 14 dnech mela 3.620 a ted po 4 tydnech od posledni kontroly ma 4.230 takze za 4 tydny prirustek 610g, coz me tesi a je to maly jedlik 🙂

suki
autor
8. lis 2007

Teri 28 To je krása....Já teď nevím kolik máme protože jdeme až ve třech měsících, ale v šesti týdnech měla malá 4570g, takže je to taky veliký jedlík, ale já jsem za to ráda 😀 😀

tera28
9. lis 2007

Suki: je tak to roste jako z vody 🙂 to je dobre, jen at se ji dobre dari. My jdeme za 3 tydny na pichnuti nausnicek tak z toho mam trochu strach, ze me to bude bolet za ni. Doktorka ji je nastreli, pry je to lepsi nez jehla. Vy mate nausnicky nebo premyslite o nich?

suki
autor
9. lis 2007

Teri:My jí je taky dáme, ale chci počkat, až bude mít malá po očkování, mám pocit, že je to lepší, chi mít jistotu, že nedostane nějakou infekci, ale naušni čky malé určitě dáme 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru