Přenáším a porod stále nepřichází

havit
10. kvě 2014

Ahojte maminky, už jsem tu psala před asi 10dny ....takže jsem už ve 41+2 otevřena na 3prsty, zátka odchazí a NIC 😀 😀 malý ma furt cca 3600g asi 10dni, tak buď si ze mě dr dělaji srandu a nebo nepřibíra 😀 . Rodina se mi už směje. Doma vytřeno, skalka hotová, dneska jsem chodila po schodech a nic. Musela jsem se s váma o to podělit, protože mě už nikdo poslouchat nechce 😀 😀

1nadenka1
11. kvě 2014

no u nás nechávají přenášet max týden tak mě to celkem zaráží, první šla ven po termínu 3dnay a druhá měsí dopředu po dlouhé prochajdě...

anetaji
12. kvě 2014

@havit
Ahoj a nezkoušel dr. hamiltona??Ten někomu pomůže i když mě osobně nepomohl :DA porod na vlastní žádost??

anickacechova
12. kvě 2014

@havit Ahojky já rodila vyvplávaně přesně 42+0 u mě v porodnici rodiala jsem Ostrov nad ohří přítele poslali eště domů a ten pak porod nestihnul ale zvládla jsem to bravurně 😀 jinak jak píše netadr: sepíšou s tebu papíry odeberou ti krev natoočí ti monitory změří tlak kouknou se jak to tam dole vypadá, jinak cca po půl hodince až hodince ti budou chodit kontrolovat ozvy a jak se otevíráš mě primář při příjmu i hned píchnul vodu to bylo v pátek v půl třetí odpoledne 2.8.013měla jsem i vysoký tlak 150/110 takže mi ho museli nejdřív snížit dostala jsem v 10 prášek na snížení tlaku v 11 mi udělali klystýr a předtím hned napíchly oxytocin s kanelou to bylo v noci ak mě furt kontrolovali jak se otvírám já za celý den nezamhouřila teda oči a malá se narodila za 12 hoodin od prasknutí vody ani ne 4 hodiny od píchnutí oxytocinu 3.8.013 ve 2:35 ráno 🙂

havit
autor
19. kvě 2014

@anickacechova a vsechny holky, tak vam oznamuji ze dne 12.5. se mi narodil Štěpanek. S váhou 4290g a 52cm.... maras. Porod byl hoooodne rychly. Tabletku mi daly v 7rano, v 8hod mi zacly nejake ty kontrakce v 9hod jsem sla na kontrolu na porodni, tam si me nechaly - otevrena na 5prstu, delaly ozvy, pak mi praskla voda.Pak jsem volala manzelovi, daly klystyr v 8:45 kontrakce se shorsovaly, ale dalo se.V 10hod, jsem sla na zachod - kontrakce silene otevrena na 8prstu v 10:18 byl porod.takze byla to bleskova rychlost. ale zato jsem totalne potrhana.Nesel ven, musela jsem tlacit jako blazen, jsem teda rada ze nepouzily zadny nastroj, ale nastrihnout me mohly. Ale uz to mam zdarne za sebou a uz jsme doma 🙂

anickacechova
19. kvě 2014

Tak gratuluji a mrzí mě že si se potrhala tak hlavně že už to máš za sebou zdravíčko vám oběma přeji 🙂

tesorina
28. kvě 2014

Gratulace k chlapečkovi 🙂

drakenn
2. čer 2014

Gratulace!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru