Přenáším, jaké vyšetření vám dělali?

vercaflorinda
2. pro 2013

Dobrý den přenáším. Jaké vyšetření vám dělali když jste nastoupili do nemocnice? Děkuji za odpovědi 🙂

ange_de_la_morte
2. pro 2013

Ahojky, já přenášela 8 dní, nakonec se mi porod rozběhl sám od sebe den před nástupem, jinak jsem od termínu chodla na monitor co 2.den, denně jsem si měřila tlak, co 2. den mi mudr dělala wyšetření UTZ i kontrolu čípku, pokud by s emi porod nerozběhl sám tak by mi udělali zas monitor, kontrolu, UTZ a pak zawedli tabletku na rozjetí, po x-hodinách kontrolní moniotr a pak by se widělo

cajomilka
2. pro 2013

Asi tě nepotěším, chodila jsem denně na monitor a protože se jim mimi zdálo málo aktivní, ve 41+0 mé těhotenství skončilo akutním císařem, ani nezačali vyvolávat porod, báli se hypoxie. Malá ale byla naprosto v pořádku, takže to možná bylo zbytečný, to už se nedozvím a jen trnu, aby se to teď zase nezopakovalo s druhým... 😒

olusenka
3. pro 2013

...když jste nastoupily? Ráno při příjmu to bylo klasické vyšetření ala klasická poradna. Váha, moč, tlak, monitor, pak k dr. do ordinace, kde koukla i spodem, jak to vypadá a na základě nálezu stanovila způsob vyvolání porodu. Tablety (prostin), jejich počet (1-2 za den) a kdy zavést. Pak už si to žilo vlastním životem. 🙂 Oba porody jsem měla vyvolávané a oba rychlé.

zzuzinda
3. pro 2013

Adam je narozený 42+1. Chodila jsem ob den na monitor, pak nás pozvali na příjem, když jsme dorazili, zjistili jsme, že nám paní doktorka zapomněla napsat do PC, takže neměli pro mě místo, tak jsme po monitoru šli zase domů a zopákli si to druhý den. Cca v 8 ráno mi udělali ultrazvuk, zavedli tabletku Prostinu, pak ležet, na monitor. A kontroly a kontroly, a monitory a já měla kontrakce a monitor nic neukazoval....Asi v 20 mi udělali vyšetření, odveleli mě na por. sál a ve 3,59 se narodil akutním císařem Adam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru