Přenáším. Neměla to některá podobně? 😉

kacenka1979
27. zář 2013

ahojky dnes jsem presne41tt zatim odesla zatka....otviram se uz 2 den slabe krvaceni...obcas bolesti...ale tod vse...v utery jdu do podoli a budou vyvolavat...nemel to nekdo podobne??? moc bych chtela porodit bez indukce:-/

pindruse76
27. zář 2013

@kacenka1979 Ja jsem prvni dceru rodila v 41+3, takze 10 dnu po terminu. Delala jsem vsechno pro to, abych nemusela na vyvolani a povedlo se. Zatka mi odesla az v den porodu, takze si myslim, ze sance, ze porodis driv nez v utery urcite je.

alkena
27. zář 2013

Já mám dceru narozenou 41+2, měla jsem ten den jít domlouvat další postup, ale už od předešlého večera jsem byla na porodním sále. Hlavu vzhůru, do úterka je ještě dlouhá doba, máš velkou šanci, že to stihnete i bez indukce.

kacenka1979
autor
27. zář 2013

@alkena dekuju🙂 me teda zatim nic nepomaha....a to se rika ze kluci se rodi driv😲 tak ten nas ne...bestie mala

kacenka1979
autor
27. zář 2013

@pindruse76 dekuju za podporu🙂je to malej coural mno😲 koukam ze se ti to taky kratiB-)

angelsb
28. zář 2013

@kacenka1979 prvního kluka jsem také přenášela41+3 nastoupila jsem do nemocnice daly mi prášek ráno i večer a nic☹ tak ráno mě musel doktor napichnout na kapačku a vyvolat :(
Držím palce aby to přišlo samo ,ale když ne nemusíš se bát 😉

yildiz
28. zář 2013

@kacenka1979 ja obe holky prenasela 😀 prvni 41+1 ani zadny kapacky nepomahaly , nic ....takze se pak rozhodli, ze udelaji cisare..tak jsem sla spat a mozna se mala zalekla ci co a v noci na rano se me to rozjelo 😀 samo takze parada akorat me teda pak na porodnim sale pichli vodu nic to neni ...a mala byla hodne brzo pak na svete ! Druhe tehu jsem taky prenasela termin jsem mela kolem 8.6. a mala se narodila 17.6. takze taky uz bylo na case at jde ven 😀 ale dostala jsem cipek a to se pak rozjelo zase samo a teda hoodne a ani jsem pak nemrkla a mala byla taky na svete hnedka ...tak jsem zvedava zda budu prenaset do tretice 😀 - drzim pesti at se to brzo rozjede samo ! 😀 a vse je v poradku hlavne zdravicko !!!!

kacenka1979
autor
28. zář 2013

@yildiz dekuju🙂 ja furt slysim jake je to hrozne tak se bojim...treba segre vyvolavali 2 dny...bolesti mela strasny ale neotvisala se tak ji to vzdy vecer stopla a rano zas....fuj pak akutni cisar... malej mel spatny ozvy a jeste se nalokak takze jip...zaplat buh je v poradku🙂 ale....toho se bojim....navic jsem mela dost tezky tehotenstvi a mimco je vymodleny ...takze se klepu at to dobre dopadne! chjo navic mam udesnou rymu ani nedejcham snad to vylezim a malej se do pondeli rozhoupe🙂 porodni plan uz je v kosi...mam jen 1 prani at je vse jak ma...🙂

yildiz
28. zář 2013

@kacenka1979 - Drzim pesti ! nooo ja teda i kdyz jsem obe prenasela tak to bylo vlastne fajn ...dosla jsem si sama do porodnice ..sama si sesla na porodni sal 😀 - a pak to teda byly rychlovky ..tak jsem zvedava co ted ..ono se rika ze druhe a dalsi jde lepe ..ale i u druheho jsem prenasela 😀 - takze treti by melo byt ze ani nestihnu do porodky 😀 - toho jsem se vzdycky bala ..ze to nekde na me prijde a co budu delat ? takhle jsem to mela fajn..takze klidne budu do tretice snad zase radeji prenaset 😀 - jj kocko, hlavne zdravi !!! Tak at do nedele pisnes, ze uz je maly venku ! Drzim pesti vse zvladnes ! a pak uz jen radost z mimi !!!

yildiz
28. zář 2013

@kacenka1979 a kde budes rodit ? Ja prvni rodila v Thomayerce / to uz je daaaaaaaaavno 😀 / a druhe u Apolinare obe dve porodnice dobry ...spokojenost - ted budu taky u Apolinare tak snad to taky dopadne dobre 😀

maksim
28. zář 2013

@kacenka1979 Ahoj, myslím, že se obejdeš i bez vyvolání, když už se to takhle rozjíždí, a držím palce, aby to tak bylo, ale když už by na to přišlo, tak se toho opravdu neboj! Každý porod je jiný, taky jsem slyšela, jak někomu vyvolávali porod tři dny apod., proto ti chci napsat, že třeba můj vyvolávaný porod byl rychlý a bez komplikací, ať slyšíš i nějakou pozitivní zkušenost. Hodně štěstí!

holubice.petra
28. zář 2013

Taky jsem 10dní přenášela...vůbec se neboj! mě taky vyvolávali...v 8.ráno tqbletka po devátý začaly kontrakce a v 13:30 malý na světě a to že mi praskli vodu na sále jsem ani nevěděla...teda viděla jsem to jak to polilo dr. 😀 to jsem se i zasmála...moc ti přeji aby jsi to měla rychlé jako já 😉

kacenka1979
autor
28. zář 2013

@holubice.petra parada🙂taky bych se smala ale asi az po...no tezko rict😉
@maksim to jsem doufala🙂 zatka pryc...bolesti u cipku..spineni☹...ale dnes jako kdyz utne...tak nevim evidentne je tam malej rad🙂az se mi ho nechce vyhanet....dnes jspme spolu vedli rec🙂 ze uz musi ven tak snad to klapneB-)
@yildiz ja nakonec dala podoli....musim rict ze poradna az na sesternu ok...ale musis si obcas polknout...monitory hrozne neprijemny baby az na jednu ta je prima! rizikovka super a na salu byli uzasny!! apolinar je super pry🙂ale ty boxy me odradili a motol nemusim tam me nedostanou...blba zkusenost....a bulovka je z ruky uz moc😉 navic do podoli to mam mhd za 40 min a pohoda cesta teda az na ten kopec a schody🙂ale alspon mam pohyb...zitra planuju prochajdu teda pokud mi bude lip....snad ho vyklepu ven🙂 zitra ma pritel svatek tak bych nemusela nic kupovat🙂 vcera jsem uklizela a nasla prsten za porod jjj teda i s uctem... a jako jsem delala ze nic🙂 utratil skoro plat😉 blazen....musim pak delat jeeee mno kazdopadne jsem si pobrecela🙂 strasne se zmenil k lepcimu!!!!! uf to je sloh...mam uplne zahratej telefon🙂....dekuju

lucido
29. zář 2013

Ahoj, take jsem byla v Podoli a protoze jsem se neotevirala indukce, bohuzel to nepomohlo tak byl cisar ve 41+5.
Prenaset te stejne nenechaji, neboj se a ver doktorum.

yildiz
29. zář 2013

@kacenka1979 - jeee to je krasnyyy 😀 !!! Tak to by mel teda original darek...treba se fakt zadari a 😀 mooc Ti to preji !
Jasne vsude je neco , a vsude je aspon jeden cert :-/ ktery to zneprijemnuje ...ale tak co....hlavne ze jsou pak mimca zdrava a je to tam na chvili...mno ty boxy ...??? neni to uplne nejlepsi ale tak jde to 🙂 kocko drzim mooooooooooc pesti !!! pak pisni jak to dopadlo ! Opatruj se !!!

kacenka1979
autor
29. zář 2013

@yildiz tak dnes vztahy a nic....zato mam zanet prudusek☹

kacenka1979
autor
29. zář 2013

@lucido ahoj dekuju...jak dlouho to zkouseli? ja mam zanet prudusek a sotva se nadechnu bez bolesti a ryma...vubec nevim jak to dam....snazim se to vypotit ale mam den☹...ani nevim jestli by cisar sel...snad pod epi...ach jo

yildiz
30. zář 2013

@kacenka1979 a sakra no to by taky mohlo malicko uspisit ? ale citim ze se 100% tento tyden zadari ...do ct urcite bude mimisek venku !!! Musi preci nebude mamku takhle trapit !!! Ty prudusky to je teda :-/ neprijemne ...

kacenka1979
autor
30. zář 2013

@yildiz hnus hnusnej to je ale odkaslavam....tak snad do zitrka bude lip a snad je ukecam n stredu🙂jinak bych posla asi mam paralen a homeo sirup tak to jde hodne pomalu...ale pri mem stesti se ani nedivim!!! jen doufam ze to pujde bez cisare☹pac nevim ale 100% by me nemohli uspat ....mno se to krati dle me do patku je hotovo tak nebo tak to jsem presne 42+0....jedine ze by se doktori na ultra sekli o 9-13 dni...ale pry ve 12 tt je to +-max5 dni....tak jim budu verit mno...ja mam tp totiz jen dle ultra z genetu ale tam by meli mit kvalitni ultra a dr. navic to i sedi na povanocni radeni tak snad mi ho nevyzenou zbytecne....

yildiz
30. zář 2013

@kacenka1979 - tak snad bude lip..manza uz taky nejaky den pokaslava a smrka desny - vcera to lehce chytla mala ale dneska uz je zase o.k. :- ja nic 🙂 asi mam double imunitu ted 😀
mno snad se neseknou ale kolikrat to je vzdycky tak +- drzim pesti ! at to jde samoooooooo !

kacenka1979
autor
30. zář 2013

@yildiz jo u nas to meli vsichni ja to chytla tyden po nic h☹ mno snad to tam udejcham😉 ale az mi reknou nadech a tlacit tak se fakt budu smat i pres bolest pac jsem rada ze funim nosem🙂 treba pockaji do st. nebo ct. podle me mi vcera zacli kontrakce nepravidelne trvali 6 hod. pak jsem vzala prasky a preslo to tak nevim doufam ze jsem se alspon trochu otevrela....

lucido
30. zář 2013

@kacenka1979 Vyvolávali 2 dny, vždy brzy ráno zavedli jednu tabletu. Tableta zabrala tak, že jsem měla bolesti a i kontrakce, došlo to tak daleko, že jsem dvě noci bolestí nespala a stejně mi to nepomohlo (zabetonovaná či co), takže nakonec ten císař třetí den což bylo vysvobození. Měla jsem ho ve spinální analgezii, je to šetrnější pro matku i dítě a hlavně jsi při tom. Řeknu ti, že kdybych věděla, že mě nechají tak dlouho, tak bych šla na císaře rovnou.

lucido
30. zář 2013

@kacenka1979 Raději si skoč k praktickému lékaři, aby se na tebe mrknul a udělal třeba CRP z prstu, aby jsi neměla v těle nějakého neřáda! Pro klid duše... Ono to nachlazení není jen tak a mít průdušky a kašlat, když máš rodit je těžký kalibr.

zlatickamoje
30. zář 2013

ahoj prvniho jsme rodila driv na vyvolavacku s druhym jsme skoncila v nemocnici na udrzovani ve 26tt ze se mu chtelo ven a nakonec jsem prenasela 2tt a kdybych nejela do nemocnice tak me dr snad jeste nechala 2tt zda by to slo samo :D

zlatickamoje
30. zář 2013

jinak ja od poloviny tehu trpela na sileny bolesti casto i kontrakce proste des tesila jsme se az to tehu skonci a ted?ted obcas brecim ze bych rada preci jenom to brisko :D ten konec se tahne ja byla rada kdyz jsme dosla na zachod a zpet

kacenka1979
autor
20. pro 2013

tak jen pisu jak to dopadlo...spatny monitor...takze kapajdy a vyvolavani ...hnus ! po 24 hod. ukrutnejch bolesti bez pauzy nepocitam blinkani a omdleni....pak prepichla kapacka tlak 60/30 krecovy sok s amnesii cisar na boxu za minutu 12.....ale jsme v poradku!! proste smula na doktorku ja se za ten den otevrela jen o cm takze na dva ....hrozne na to tlacila...pichla mi vodu a stejne nic krom toho ze jsem pak jen dejchala a lezla po zemi🙂 narodil se mi 4.10.presne 42tt jjj a jmenuje se krystof...vsem krasne vanoce!

hankaaemma
20. pro 2013

Moooc gratuluji....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru