Přibírání po 35. týdnu těhotenství

snezenka123
5. črc 2008

Ahoj holky,chtěla jsem se vás zeptat zda a kolik jste ještě přibrali v 35tt do porodu? Já mám zatím 14kg nahoře a každých 14 dní co jdu do poradny přiberu 2kg i když se nepřejídám,ani neotýkám...Doktor říkal,že váha ještě poroste,tak jsem chtěla jen vědět kolik zhruba ještě... 🙂 Díky moc

monib66
22. dub 2017

@zoe86 Mám to stejně do 34tt +13kg a najednou už je to +20kg. Od 34tt do 36tt +4kg a od 36tt do 37tt +3kg. S takovou půjdu rodit s +30kg ☹ Snad to dám po porodu dolů.

michaeladuchkova
16. zář 2017

Ahoj holky,že to teda řešíte 🙂 Já u první dcery přibrala celkem 23 kg,v porodnici jsem nechala ihned 10 a během 5 měsíců po porodu jsem vážila ještě míň,než před otěhotněním 😉 takže jsem byla hubená jako lunt - 53 kg,kojení prostě dělá zázraky a to jsem ujetá na sladké 😀

Nyní,u druhého těhu mám v 35tt nějakých 17 kg nahoře a neřeším to,nepřejídám se,ty kila mám v břichu,je teda obrovké 😅 ,prostě jsou to hormony,nenadělám nic,dyť to zase po porodu půjde dolů,hlavně,že je mimi zdravé ❤
A ten,kdo řekne o těhotné,že nabrala tolik a tolik a hrozně se diví a srovnává,je u mě prostě idiot 😉 každá to má prostě jinak!!!

alicie_k
16. zář 2017

Holky já jsem na konci těhu měla +15kg a možná i víc, ale už jsem se pak ze zoufalství nevážila. Když se teď dívám zpětně na fotky, byla jsem dost oteklá i když mi to tak nepřišlo. Malý měl teď 3 měsíce, kojím a už mám o 2kg míň než před těhu. V podstatě už po šestinedělí jsem byla skoro na své váze. Tak nebojte 🙂 Jo a mám teď 63kg/170cm.

monib66
7. lis 2017

Tak to patříte mezi ty šťastné. Já kojím přes den co hodinu, v noci co 2h a 6m po porodu a mám dole jen 10kg ☹ Takže stále 12,5kg nahoře :'( Snad až začne syn chodit, tak půjdou kila dolů.

sabik1
27. led 2018

Ahojky, ja ted zacala 35 a mam +13 kg 🙈

culiena
29. dub 2018

@dnada také.mam od 30tt klidovy režim. Nemůžu nic, tak celé dny ležím 😣nebribrala jsem ani dkg, takze určitě je to individuální pro každou maminku. Teď začínáme 35tt.

luj89
29. dub 2018

ano, pribirala jsem. uz nevim kolik, ale cca tak 2 kg? pamatuju si, jak me tyden pred porodem doktor nekolikrat pochvalil, jak je dobre, ze jsem jeste kilo pribrala 😀. Rodila jsem s 59 kg, tj. asi 12 kg navic. Neresila jsem to ani v tehu ani po, takze nepovim kdy jsem mela vahu jako pred tehu. navic je to jen cislo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru