Příliš mnoho pohybu ve 37tt, co to může být?

mysljaja
13. led 2014

Ahoj holky mam otázku ,v posledních dvou dnnech (tedy včera od večera a dnes cítím neustále pohyby,někdy až tak nepříjemné že se špatně dýcha a budí ,občas mi příjde že moc tlačí na spodek a chci čurat ale nejde to .ak dyž už se to povede tak jen opravdu malo protože kopání je silnější.není to jen když ležím ,mužu dělat cokoli .k tomu mě trochu bolí záda (křížová bolest)a mam pocit neklidných nohou s křečemi.,obvykle se hýbal hodně ale ted je to neustále .třeba 4 a pul.h v kuse neustáleho tvrdého kopaní a natahovaní.nevíte co to je ?jestli nemamvolat doktorce ? děkuju.za odpovědi. 😢

boban
13. led 2014

Já bych šla k dr. 🙂

blondynka400
13. led 2014

Jakmile jsou ke konci těhotenství pohyby abnormálně slabé nebo naopak silné (najednou jiné, než byly předtím), určitě je na místě kontorola dr., nejlépe natočit monitor. Vzhledem k 37tt bych už šla rovnou do porodnice, určitě tě pryč nepošlou.

vera_vila
13. led 2014

Kdy máš další poradnu? Pokud v nejbližší době, počkala bych do poradny, nebo bych zavolala dr. a zeptala se, jestli třeba nemáš dojít dřív. Určitě to nebude nic vážného, tělo se připravuje na porod, pokud je prcek větší, tak už má třeba míň místa, proto hledá tu nejlepší polohu, pořád lepší více pohybů, než žádné... Zkus dr. zavolat a zeptat se jí, co si o tom myslím, třeba tě pozve aspoň na kontrolní UZ, jestli je vše OK a malý třeba není omotaný nějak pupečníkem nebo tak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru