Problém s holením ochlpení v tehotenstve

simca381
16. únor 2018

Potrebovala by som poradit za 1 mesiac a 17 dni ma caka porod a mam problem sa oholit. Nedokazem sa kboli velkemu brusku a tiez ked som sa pokusala tak mi vobec nejde holit a vyskusala som uz vsetky metody. Ako riesite tento problem a ake mate s tym skusenosti ? Dakujem za kazdu radu.

dixi86
16. únor 2018

Manželovi se vždy povede...

simca381
autor
16. únor 2018

@dixi86 ale ja manzela a ani priatela nemam

dixi86
16. únor 2018

@simca381 a se zrcátkem taky nic?

blahova_andrea
16. únor 2018

pokud nemůže pomoct chlap, tak potom fakt zrcadlo. čím větší tím lepší 🙂 nebo jet čistě po hmatu

zuzanasmekalova
16. únor 2018

Já mám za 3 týdny termín a dá se to zvládnout po hmatu sednu na vanu a jedu 😁

makiszek
16. únor 2018

Ja taky jela po hmatu, nebylo to dokonalý ale účel to splnilo. Stejně jsem v závěru šla na císaře.

jaanicce
16. únor 2018

Nejdriv jsem chtela jit na depilaci, pak jsem se na to vyprdla a uz to proste neresim... Jsem rada, ze dycham a s timhle uz si hlavu nelamu..

jaanicce
16. únor 2018

Holila jsem se jak magor, jenze to bych musela neustale. Rostou mi ted strasne rychle nehty, vlasy i chlupy.. Tak jsem to proste vzdala a smirila se s tim..

evaaskalova
16. únor 2018

Ja mam rodit na zacatku dubna. Vcera jsem postavila do vany kulaty kosmeticky zrcatko a zadarilo se bez ujmy na zdravi 😃 nastesti mame vanu se schudkem, tam se pri holeni dobre sedi...

pavla70
16. únor 2018

u dcery mne holili v porodnici,u syna neholili nebyl cas slo o cas,a zivoty nas dvou,a mela jsem akut,cisarak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru