Protilátky ve 33tt a rodiče s Rh+. Máte zkušenosti?

betisabell
23. lis 2011

Ahojky, jsem tu také nová, přivádí mne sem otázka.. jsem těhotná (33t) a byla jsem už na druhých odběrech, při prvních - v 18tt jsem měla vše v pořádku - i protilátky a jsem kr.skupina A+..dnes mi ale volala sestřička po druhých odběrech, že mi byly zjištěny protilátky a že zítra mám přijít na druhý odběr.. 😨 překvapilo mě to, pže jsem si myslela, že protilátky se objeví jen po transfuzi, nebo u Rh -, ale u mě i přítele bychom měli mít oba plusko...máte s tím nějaké zkušenosti? Mě to docela vyděsilo a teď mám pěkné nervy..sím napište mi někdo, děkuju

key25
27. led 2013

zdravím ,

já jsem 0+ a řešila jsem to také, ale odpovědi jsem se dodnes nedočkala.Jen mi zjistily při odběrech že mám nějaký problém s krví 😖 a celý život u sebe musím nosit nějaký papír kvůli transúzi. Do toho mám zeslabený antigen D1 ani nevím co to znamená.Nestresuj se já se stresovala také protože mi sestra u doktora řekla že jsem RH - a nakonec jsem + ty protilátky se hlídají a je to opravdu dobře 🙂 moc sem ti nepomohla ale držím pěsti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru