Sex v posled. měsíci těhotenství. Vyvolá sperma porod?

eatygrenee
27. dub 2009

ahoj holky, jsem ve 35. týdnu a přestože mám stále na sex chut, tak se začínám bát, abychom mimi neublížili. Vím, že spousta z v8s sexovalo až do konce,ale já pořád mám v sobě pocit, že porodím dřív-. Je lepší sex v této době s ochranou, slyšela jsem, že sperma vyvolává porod?Jinak manžel se do toho hrne ještě mín než já, říkal, že se bojí, že by ublížil. Nechci sex 3 krát týdně, ale ještě jednou bych se alespon před porodem ráda pomilovala🙂

rolencova
29. bře 2016

Ahoj holky chtela sem se zeptat jsem.tehotna 6 tydnu a s mojim pritelem mame sex a pokazde to do me pusti mam strach ze by se my mohlo udelat dalsi miminko ...mislite ze se to muze stat??

tulikiss
29. bře 2016

@rolencova 😀 😀 😀 😀 😀 promin ale jestli to myslis vazne tak by si nemela mit sex, pokud to bylo jako vtip tak dobry vazne jsem se nasmala

alboo
29. bře 2016

@rolencova ne, nemohlo.... jo a pravopis teda des

rolencova
29. bře 2016

Diky za odpovet

berenika39
29. bře 2016

@rolencova ale píšeš na profilu, že jsi 14.tt, tak někde bude chyba.

rolencova
29. bře 2016

Jo diky kouknu se 🙂

berenika39
29. bře 2016

@rolencova na co? jak jsi dlouho těhotná?

maja95onebaby
6. led 2017

Holky muzu se zeptat Co znamená Cs 0,a tak? To je zatim jedine Co jsem nepochytila 😔 🙏 dekuji 🤰

te_reza
6. led 2017

@maja95onebaby Cervix score (CS) - bodový systém hodnocení pohmatového vyšetření porodních cest (děložního hrdla) – délka hrdla, prostupnost, konzistence, směr a poloha hlavičky ve vztahu k malé pánvi

maja95onebaby
6. led 2017

@te_reza dekuji za vysvetleni myslela jsem si to ale radeji se ujistit 🙂 🤰

lucimillka
19. únor 2017

Ahoj holky my tedy s přítelem sex nemáme od třetího měsíce vzhledem k tomu že jsem začala krvácet tak to mám zakázané ale už mi to leze na mozek. Teď jsem ve 36 TT a už se těším až malý bude venku. 😀

kirstentrlicova
26. únor 2017

Ahoj holky já jsem 35+3 tt a sex mám s přítelem v max 2 denně a to jen jednou max 2 dny v týdnu a vše je v pořádku. 🙂 U doktora též a malej je také v pořádku. 🙂 Je pravda přítel je opatrný a nedělá se do mě občas máme oba obavy, ale není to každý den. Jen soboty a neděle a to málo kdy máme 2 za den. 🙂 Tak asi není žádný problém. 🙂

kituska20
26. únor 2017

Řekla bych, že ne 🙂. S první by nám nepomohla ani svěcená voda 😂. Jinak teď ve druhém těhotenství se oddávame sexu víc a všechno je jak má na porod to snad dlouho nevypadá.

blecha94
27. únor 2017

@kirstentrlicova
@kituska20 Sperma z jedné ejakulace porod nevyvolá. Těhotná žena by musela mít během krátké doby několik desítek pohl. styků, aby bylo množství prostaglandinu dostatečně vysoké. Není třeba mít strach.

cizinkaa
27. únor 2017

No... Ja tomu neverila, ale...
Rano 25.1. kontrola v nemocnici, 38+1, cs 3, cipek nezkraceny, hlenova zatka drzi, stahy na monitoru podle pravitka, na porod se nic nechysta... Tak jsem premluvila muze, ktery uz sexovat odmital, aby nam neublizil, ze se nic stat nemuze. Pustil to do mne a za par hodin jsem zacla pocitovat tlak v podbrisku. Myslela jsem, ze jenom malej tlaci, nicmene uz to byly slaby kontrakce, ktery se pozdeji rozjely, malej se po dlouhym porodu narodil druhy den - 26.1.
Takze nevim, kde je pravda, ale je mi jasny, ze u druhyho ditete si asi nezasoulozim vubec. 😂😂😂

kirstentrlicova
27. únor 2017

@blecha94
Já si to i tak nějak nepřeji, aby se do mě dělal. 🙂 Radši ať se mi udělá na bříško to je jistější a lepší. 🙂 Do mě se mohl jen dělat, když jsme se o malého pokoušeli. 🙂 Jsem takhle spokojená. Je fakt že když jsem sním a ta vůně jeho ehm vyvolává nadřazenost. 😀 Nevím čím to je.

blecha94
27. únor 2017

@kirstentrlicova Ale tak jasně, když to máte radši mimo, tak mimo. 🙂 Já jen že opravdu není potřeba vytahovat ho kvůli strachu z předčasného porodu. 🙂

kirstentrlicova
27. únor 2017

@blecha94
Ano 🙂 já vás chápu. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru