Silně zapáchající bezbarvý výtok ve 40. týdnu těh.

brandehilda
5. kvě 2013

Dobrý den,
prosím o radu. Již více než týden mě trápí silně zapáchající bezbarvý výtok, je to spíš jako voda. Dělá mi to starosti, jestli to nemůže být nějakým způsobem zkažená odtékající voda. V týdnu jdu k Dr., takže se hned zeptám, ale chtěla jsem znát váš názor, jestli s tím nemáte někdo zkušnosti. Děkuji 😕

hojda
5. kvě 2013

hmmm tak to bych si raději zavolala do porodnice a myslím, že na 100% ti řeknou abys přijela, pokud je to voda tak už bys tam měla být a pokud výtok tak taky, protože infekce je nebezpečná pro dítě i pro tebe při porodu (velká porodní poranění).

maudn
5. kvě 2013

nechci být hnusná, ale jsi normální?, že jsi už týden doma! aniž by ti doktor řekl, jestli to opravdu není ta voda.

kami1984
5. kvě 2013

Boze, nekdo chodi s kazdym prdnutim k dr. a vy cekate s timhle?? Me dr. rikala,ze kdyby se mi cokoliv nezdalo, at jedu.. radeji 10x poplach nez jednou a pozde... ja bych teda letela hned druhy den, ne-li jeste ten den...

Jen podle data registrace bych rekla, ze to bude zase nejaky fake...

klariska16
5. kvě 2013

no musím souhlasit s holkama,já už bych jela dávno do porodnice,a kor teď když už vlastně může mimi na svět.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru