"Spadlo" vám na konci těhotenství bříško?

mami29
18. črc 2011

Padalo vam na konci tehu brisko jak se rika? Pripadne jak dlouho pred porodem a poznalo to okoli nebo i vy?

simonceli
18. črc 2011

padalo mi bříško, ale já jsem ten rozdíl tak nějak neviděla, viděla jsem se každý den, takže mi to nepřišlo, ale z okolí na mě vždycky vybyfli : Ježiš ty máš to bříško už nějak moc nízko. Kdy že to rodíš? takže mě teda padalo 😀 😉

ladybugie
18. črc 2011

padalo. Pořád to bylo ok a tak ve 33.tt mi pupík spadnul a udělala se mi na mě svislá čára. Poznala jsem to i sama 🙂

anitram18
18. črc 2011

Nespadlo mi vůbec 😉

spagatice
18. črc 2011

Nepadalo a ani miminko neklesalo do porodních cest a muselo být násilím vytlačeno 😒

anatanka
18. črc 2011

Mne zase rikali na navsteve v Mariankach, kdyz jsem se zminila, ze uz mam prvni termin za sebou: "To urcite nebude brzo, to vubec, nemas vubec klesly brisko..." a ja zacala rodit za par hodin po tom... 😉

tercina
18. črc 2011

nespadlo, měla jsem ho dole celé těhu, takže žádná změna se moc nekonala 😉

kristi
18. črc 2011

neeee, rodila jsem 37+2tt, takze to jaksi nestihlo.....

dlabinecka
18. črc 2011

Nespadnul. Malá je vytažená kleštěma, tudíž vůbec neklesla, takže i bříško zustlo vysoko.

fiallinka
18. črc 2011

ne...

ivarei
19. črc 2011

Ne

camelinka
19. črc 2011

taky ne

sebestka
19. črc 2011

Já jsem dnes 40+1 tt a bříško mám nahoře. Přitom jsem už prý otevřená na 4 cm.

kammka
19. črc 2011

ne. necelý den před porodem na ko v Podolí mi dokonce Dr.Buben řekl, že se nic nechystá, že to bude až na termín, ne-li později..pak jsem druhý den dorazila ráno do Porodnice a kdo neměl službu?? Pan doktor Buben.. takže je to individuální, na někom to prostě nepozná ani docent...

ani3012
19. črc 2011

tak mne áno...bolo to týždeň pred pôrodom .... vtedy sa mi urobili aj strie na spodku brucha a to som sa tak snažila natierať 😀 😉

musela som jesť vypodložená vankúšmi ....viac menej to bol taký polosed,lebo ma malý veľmi tlačil na žalúdok..a raz ráno,som si normálne sadla a začala raňajkovať a vtedy som si uvedomila,že bruško je nižšie 😵

maciik
19. črc 2011

mně klesnul cca týden před porodem, okolí to poznalo 🙂

doldol
19. črc 2011

"Nespadlo" 😀

veruska007
19. črc 2011

Prvni ne. Druhe ano a velmi brzo, cca ve 32.tt, pak mi zacali sem tam behem dne poslicci. Ale zatim jeste nerodim 😝

dagmik
19. črc 2011

nekleslo, a stále to také nevypadalo na porod, měla jsem nakonec CR pro nepostupující porod.

miskadis
19. črc 2011

Mě spadlo bříško už ve 35 tt, tak mi doktor pořád říkal, že předčasně porodím, no a nakonec jsem porodila "až" ve 37+3 tt🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru