Špatné průtoky v pupečníku v 40+2tt

dominicka03
20. led 2017

Ahoj, před pár dny jsem sem psala ohledně toho přenášení a kontroly v porodnici. Každopádně dnes jsem byla na kontrole v porodnici a prý mám špatné průtoky, takže zítra musím nastoupit do nemocnice. Máte někdo zkušenosti? Dost mě tím doktor vynervoval :(

madulinka
21. led 2017

Nebyla převozuschopná (jsem chtěla napsat..) do nemocnice v H.K.,rodila jsem v Chrudimi..

linee
22. led 2017

@dominicka03 promin, nebyla jsem tady. Ne, ne, nic spatne🙂 Dnes neco noveho? A nebo uz "tlacis"?😅

dominicka03
autor
22. led 2017

Dnes v 17:40 po 9 hodinach vylez nas honzik 🙂 vaha 3,35 🙂

netopejr
22. led 2017

@dominicka03 gratulace, užívejte si to a třeba se podél s prubehem a pribehem
💙👣

linee
22. led 2017

@dominicka03 super,moc gratuluji!!!!Hlavne si oddechni a az se zabehnes,sdel podrobnosti.At maly drla radost!😘

madulinka
23. led 2017

gratulace veliká, váha super 🙂 hodně zdravíčka!👶

dominicka03
autor
23. led 2017

No před 9 h mi podali cvtrt te tablety na vyvolani a bolesti se dostavili hned pak jsem cekala na monitor jestli se to rozjede asi o pul 11, na 12 jsem mela volat pritele a to uz ty kontrakce teda byli bolestivy, o pul 1 pichli vodu a asi kolem 3-4 jsem prosila o prasky na bolest protože jsem myslela ze to nedam no dostala jsem nejakou injekci ktera stejne nepomohla no a pak ve finale na 3 kontrakce se podarilo mrnouse vytlačit 🙂

netopejr
23. led 2017

@dominicka03 Tak to byl fofr. Super, ze temo tak vezky reagovalo na tu chemii a šlo o hladce 😉 Tak si go užívejte 👪 🌻🌷🌼 👣

linee
23. led 2017

@dominicka03 stvrt tablety a takovy fofr je super.Ja myslela u kazde kontrakci,ze uz rodim;)) maleho uz mas u sebe?

dominicka03
autor
23. led 2017

@linee jojo ode dneška 🙂 jen ted trošku bojujeme s kojenim, docela to boli no ale to oproti pororu to neni zadna bolest 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru