Špatný výsledek Doppler testu ve 3. trimestru

athena7
29. dub 2014

Ahoj holky,
Chtěla bych se zeptat, zda jste některá měla hraniční, nebo pod-hraniční výsledky u Doppler ultrazvukového testu ve 3. trimestru.
Čekáme dvojčátka, všechny testy jsou v pořádku, oba mají stejnou dobrou váhu, srdíčka jim bijou, vrtí se jak diví, ale poslední dva týdny nám vychází hraniční výsledky u Doppler testů.
Lékař nám teď dělá tento test každý den a na základě jenom těchto výsledků hrozí včasným porodem císařem.
Nemáte náhodou nektěrá podobné zkušenosti?
Děkuji za jakokouliv odpověď.

lv
29. dub 2014

u první dcery mě též poslali na Doppler test, byl hraniční, chodila jsem denně na kontrolu, ale taky už jsem měla 40.tt, nakonec se shodly, že vyvolají, pokud nebudu 40+2, narodila se tak, ale bez vyvolání..v tvém týdnu tě budou sledovat, pokud miminkům půjde málo krve-živin, vyvolají, nebo u dvoječat spíš ten císař. předpokládám, že jsi dostala kapačky na dozrání plic, když jsi 34tt /to už dozrávají, ale pro jistotu/.

athena7
autor
29. dub 2014

@lv díky za odpověď, žádné kapačky jsem nedostala, zítra jdu na nástup do porodnice, budou mi pichat injekce na steroid, a pak v pátek císař ☹ dnešní měření bylo horší než včera, tak nechtějí otálet, aby se něco nestalo ...

lv
29. dub 2014

@athena7 jo, ty steroidky jsou na to dozrání plic, ale to bude dobrý..ségra má dvojčata 32+2.,na svůj věk spíš velký, ale 34tt už je good..držím palce a myslím na tvý mimika! 😲

athena7
autor
29. dub 2014

@lv Děkuji!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru