Špinění po vyšetření nebo hlen. zátka? Růžový/hnědý hlen

garnek
28. říj 2008

Ahoj holky,
dnes jsem 39+5tt a včera jsem byla v poradně, kde mě dr. vyšetřil a bylo to dost nepříjemné bolelo to a já měla až pocit, že malému kontroloval zuby. Už 3.týden jsem otevřená na jeden prst. Dále mi řekl, že budu trošku špinit po tom vyšetření. Na slipovce nemám nic, ale pokaždé, co jdu na záchod čůrat, tak pak utírám buď málo růžového hlenu nebo hodně hnědého hlenu. Nevím, jak dlouho by to špinění mělo být a tak už přemýšlím i nad tím, že to je hlenová zátka. Zítra mám už jít na kontrolu do porodnice.
Co myslíte? Co to může být? Mám to nechat být do zítřka nebo už do té porodnice vyrazit dnes?

lu777
28. říj 2008

Garnek, ja myslim, ze to muze byt zatka...

a nedelal Ti dr. nahodou Hamiltonuv hmat?

jinak pokud Ti je dobre a nekrvacis, nemas kontra a nic, tak neni duvod jet do nemocnice... hlenova zatka odchazi vetsinou par dni pred porodem, ale muze to byt i dva tydny pred...

garnek
autor
28. říj 2008

Ahoj lu,
já sice nevím, co je Hamiltonův hmat, ale i mě samotné už napadlo, že mi tam nějaký hmat udělal, aby mi to urychlil, ale nic mi neřekl. Každopádně mě takhle už vyšetřoval, ale nikdy ne tak dlouho a nikdy mi neřekl, že bych po tom mohla špinit nebo krvácet. Kééééž by to ten hmat byl a já už rodila 🙂 🙂 🙂
Lu děkuju, budu čekat, co se bude dít.

lu777
28. říj 2008

no Hamilton je prave na urychleni, je to oddeleni tech plodovych blan od dolni casti delohy nebo tak neco...
ja ho mela, za asi pul dne mi zacla odchazet zatka, pak jsem mela poslicky (jako obvykle silne, mela jsem je predtim asi 5x, ze mi v porodce rikali at uz domu nejezdim a ono zas nic)

porodila jsem pak asi do dvou dnu, ale je to indi vindi, zalezi jak jsi byla otevrena a jak je hlavne nachystane mimi

jinak ja to podporovala chuzi do schodu a horkou vanou a masirovala jsem hraz atd... a vysvetlovala jsem Matyskovi, ze mu ukoncuju najemni smlouvu a ze venku ho ceka mlicko a moje naruc 🙂🙂

drzim palce, ja prenasela a tech par dni na konci jsem byla neskutecne nastvana, uz jsem siilene chtela porodit... jelikoz mi tri doktori vcetne primare tvrdili, ze malej bude asi o 3 tydny driv a vsechno tomu odpovidalo...
lekce z toho vyplyvajici: pokud se tyka toho kdy clovek porodi, tak doktori toho vedej asi tolik co my 😀

odpocni si, najez se, vyspi se, at uz budes rodit dneska nebo za tyden, bude se Ti to rozhodne hodit 🙂

karot
28. říj 2008

garnek,.................mě dr. dělal Hamiltona v 39tt a ve 40tt,když jsem byla kolem oběda u něj na kotrole.Krvácela jsem (+silné MS bolesti)jen do večera a přes noc se to zklidnilo. 😖
Byla jsem od 7.měsíce otevřená na 2 prsty,ale stejně mi porod nakonec museli vyvolávat. 🙄
Každopádně držím palce,ať se Ti to co nejrychleji rozjede. 😵

papuellka
28. říj 2008

garnek, myslím, že se nemusíš znepokojovat, já takhle špinila posledních pár týdnů po každé prohlídce, také jsem to říkala doktorce, jen pokud by to byla vyloženě krev, krvácela jsi, to by mělo druhý dne od prohlídky přestat...

orka57
28. říj 2008

ahojky, zrovna jsem se chtěla podívat jak je to s hlenovou zátkou, protože jsem právě zjistila to samé, co Garnek. jsem 41 tt a v pondělí jsem byla u Dr., ten mi teda žádný hmat asi nedělal, jen to prohmatal a řekl, že nález je beznadějný (t.j. jako čípek otevřenej na špičku prstu) a zítra mám jít na kontrolu zase. dneska mám celý den docela hnusný MS bolesti, snažím se vystopovat, jestli je to trochu pravidelné, ale asi nic. břicho už mám tak dole, že víc už snad klesnout nemůže. hrozně mi malá tlačí na močák. v pátek mi chtějí porod vyvolat, ale ráda bych rodila sama bez "pomůcek".. no a teď jsem byla na WC a koukám - na slipovce takovej divnej výtok a do růžova. už jsem se vyděsila.. takže myslíte, že to ještě není ono "krvácení", po kterým pak musím ihned do nemocnice?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru