Spokojenost s gynekologem. Jste spokojené?

karinvoneichler
22. lis 2011

Já nevím, jsem v 37tt a pokaždé, když teď odcházím od svého gyndaře, tak nejsem spokojená a jsem naštvaná.. v posledních poradnách mě doslova odbijí.. na mé poslíčky mi řekl "blbost" což mě vytočilo! Pokaždé čekám půl hodiny v kabince.. a když jsem se dnes ptala, jak je malá velká, tak mi řekl, že by musel změřit stehenní kost a na to že prý není čas, tak asi círka 2800g. Což se mi taky zdá málo.. ☹ Kamarádka je v 38 a její mala má kolem 3100g a to je drobnější postavy, navíc ona u svého gyndaře neplatila nic, já jsem musela platit jednotnou částku 800Kč .. no přechod k jinému doktorovi si říkám, že na těch pár týdnu to ještě vydržím.. ☹ Poraďte,.. je tento přístup všude, nebo já jen chodím když má doktor blbý den ??

camelinka
22. lis 2011

ja v tehotenstvi musela prejit na gyndu bliz,do te doby sem mela uz od skoly uzasnou gyndarku v brne,ale tady v nemocnici je to jak za krale klacka,pristup celkem dobry,ale to prostredi hruza. Taky sem nebyla nijak spokojena,ale vydrzela sem to tam do porodu a ted se zase chystam k soukromnikovi. Jestli tam mate pokazde problem, tak zvazte nekoho jinyho, vy musite vedet jestli se to da jeste chvili vydrzet. Preju hodne stesti a bezproblemovy porod 😉

hasky24
22. lis 2011

Já mám gynekologa-kamaráda-takže v pohodě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskadis
22. lis 2011

Já jsem spokojená maximálně a za žádnou cenu bych neměnila 😉

laloona
22. lis 2011

Já doktora měnila jednou a to když nepoznal potrat a já zbytečně musela pod kudlu, to si myslím byl pádný důvod a tenkrát si určitě pochvalu nezasloužil.Teď mám doktora na soukromé klinice co vypadá jak růžovka a chovají se tam i tak, jsem maximálně spokojená a vždycky se tam nasměju 🙂

mkr
22. lis 2011

tak já jsem taky spokojená, UTZ jsem měla každé 4 týdny, i když už to bylo 2 těhotenství znovu mi vše ukazoval, kde co má ten náš prcek, vždy ho změřil, zvážil a zkontroloval, jestli je vše tak jak má,nikdy mé obavy nijak nescházoval, první dcera v 35 tt bohužel porodu už se zábránit nedalo, ty samé komplikace v 29 tt a malý vydržel do 39 tt, včas jsme to podchytili (hospitalizace) kdyby se dr. ke mně špatně choval hned bych ho změnila, škoda, že v nemocnici se tomu předcházet nedá v porodnici :(

pehaka
22. lis 2011

svýho gyndaře bych nevymněnila za nic na světe báječnej člověk kterej je pro svý povolání jak stvořenej ...dokonce mě přijel odrodit ve svý dovolený chodím k němu od 15 důvěřuju mu na 1000% a kdyby se odstěhoval do Prahy budu tam za nim prostě dojíždět...🙂

marketka.27
22. lis 2011

Já teda spokojená jsem. A nestálo by za to už se na něj vykašlat a začít chodit do poradny do porodnice, kde chceš rodit? Přecházet k jinému dr. by se mi už taky tak krátce před porodem nechtělo. Odhad váhy a výšky mi řekli vždycky všichni dr., jen ty jejich odhady se někdy hooodně lišily 😀

bufina
22. lis 2011

Mně to přijde že tady nejde spíš ani o to jestli jsme spokojený my se svým gyndařem, ale o to jak se chová k tobě. Protože to mně přijde docela drsný. Být na tom jak ty, tak bych těhotenství už teda nějak doklepala, ale pak si našla jinýho.... Ke mně se vždycky chovali slušně, měli čas mně zodpovědět všechny dotazy i když čekárna praskala ve švech, nikdo se blbě netvářil. A ani náhodou sem nikdy nic neplatila, max pajdu za foto z ulazvuku...

marteska
22. lis 2011

Ahoj, já nebyla spokojená. Přišel mi v pohodě když o nic nešlo a projevil se teprve právě, když jsem byla těhotná. Měla jsem problémy v těhotenství a jeho přístup se mi ani trochu nelíbil, nakonec se mě ,,ujal" jiný doktor, ke kterému jsem přešla, ale až po porodu. Taky jsem si říkala, že už to u toho původního do porodu nějak doklepu.
Jsem moc ráda, že jsem to udělala, jsem mnohem víc v klidu a v pohodě i když teď musím dojíždět. Myslím, že je hodně moc důležitý, aby člověk svýmu doktorovi věřil. To dělá hrozně moc....

peroli
22. lis 2011

@karinvoneichler taky patřím k těm které změnily gyndaře a jsem strašně spokojená 😵 minulá doktorka nebyla tak špatná ale přece jen bylo něco co mi tam vadilo tak jsem si vyhledala na známém lékaři jednu doktorku kterou si kamoška hrozně pochvalovala a když jsme viděla její hodnocení tam tak bylo rozhodnuto.. díky těmhle stránkám jsem si našla i novýho očaře, dětskýho kožaře a pediatra 😉 tak zkus kdyžtak taky mrknout 😉
A mmch.. sice už seš v těhu skoro na konci ale i tak by asi nebylo špatný jít se k nějakýmu novýmu doktorovi minimálně zeptat jestli by tě ještě nevzal - buď ještě teď nebo až po porodu...
A na váhu a ostatní se asi budeš muset poptat na monitorech v porodce... snad tam pochodíš líp 😉

miarosa
22. lis 2011

Ahoj, je mi to jasný, pokud platíš peníze a nemá ani čas ti říc podrobnosti o tvém dítěti, tak bych přešla okamžitě k jinému gynekologovi. Ale opravdu okamžitě, tohle by mě opravdu hodně vytočilo, pamatuju si jak já sem chtěla v těhu. taky všechno vědět a vidět na ultrazvuku. Moje gynekoložka taky nemá čas, má stále plnou čekárnu, ale když se jí zeptám tak mi to prostě poví a když sem chtěla ultrazvuk ikdyž mi ho neměla dělat, stějně udělala. Ty teď budeš máma, už to neděláš jen pro sebe ale i pro miminko. 🙂

myschka
22. lis 2011

Já sem v půlce prvního těhu gyndaře měnila a jsem naprosto spokojená. Každou poradnu si se mnou povídal na všechno mi odpověděl, během těhu mi udělal 6 foteček z utz. Když sem přenášela vyhověl mi a nechal mě počkat s tím, že mi budou denně kontrolovat placentu.Nakonec sem stejně byla na vyvolání ale i tam mě podpořil když porod nepostupoval a já jsem chtěla ještě počkat a zkusit to přirozeně. Kromě toho mi domluvil 3D utz za zlomek ceny u svého spolužáka. Prostě poklad 🙂 Myslím, že je důležité aby se člověk cítil dobře a obavy které má by právě dobrý doktor měl rozehnat. Můj původní gyndař byl neochotný flink bez kapky empatie, po zamlklém těhu mi suše oznámil: " zítra to vyškrábnem a za dva měsíce to zkusíte znova" 🙄
Já bych určitě hledala jiného 😉

barborelka
3. čer 2013

Holky z Ostrova a okolí....nemáte zkušenosti s doktorem Janáčem na poliklinice v Ostrově? Budu ráda za info třeba do IP....chodím již léta k jednomu ale ten mi pokaždé, když k němu jdu řekne...že mi nic není nebo že to je úplně normální, když mám nějaký problém...navíc nemá ultrazvuk a nevím jestli by si dal záležet a něco nezanedbal až budu těhotná....testy a různá vyšetření atd....je mu už přes 75 😕 .....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru