Světle hnědý výtok v 30. týdnu těhu + tlaky v podbřišku

boudiccaw
19. čer 2013

Ahoj.Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neměl něco jako já a jak jste to kdyžtak řešily? Nechci plašit, ale jsem krapet vylekaná... Z ničeho nic mi okrový výtok zmáčel celou intimku a zapáchá, jsem 30+6 a zatim vše bylo ok. Cítím dole občas takové divné tlaky, ale pohyby mimča taky, jo a občas to dost bolí tam dole, ale to jsem tu četla, že je normální. Jsem prvorodička, tak jsem ze všeho tak nějak vyjukaná. Co byste dělaly vy? Nechci něco zanedbat... Dík Baruš

soleilll
19. čer 2013

Určitě je důležitý, jak dlouho to trvá. Obecně je po odbu těhotenství "všechno" hodně prokrvené, takže stačí malý poranění, o kterým ani nemusíš vědět, a už může vzniknout zabarvený výtok. Každopádně bych na tvým místě raději zašla na kontrolu, tím rozhodně nic nezkazíš. Rozhodně lepší, než zkoušet diagnostikovat případný problém po netu. 🙂

boudiccaw
autor
19. čer 2013

děkuji, tak nějak jsem si to myslela, jen mám doktora trochu z ruky asi 120km a nemám řidičák a nevěděla jsem, zda s tím mám na pohotovost nebo za ním....

veruska007
20. čer 2013

@boudiccaw Měla jsem skoro před 3 týdny růžovo-hnědý "výtok", bolesti břicha... druhý den jsem jela k dr. a je to plodová voda. Naštěstí už teče jen malinko, jsem doma, jen mám klidový režim.

dasty79
30. čer 2013

@veruska007 já myslela,že plodovka je bezbarvá...a to si tě nenechali v nemocnici,když teče plodovka?

veruska007
1. črc 2013

@dasty79 Je trochu zabarvená krví, takže napřed dorůžova, pak to zhnědne, jak to zaschne... mně vždycky začal porod prasknutím plodovky, tak si tu barvu pamatuju 😉. V nemocnici nejsem (i když podle jiných dr. bych měla být až do porodu). Nicméně moje gyndařka to neřeší, jsme z města, kdyby něco, v porodnici jsem za deset minut... a v nemocnici bych stejně prý jen ležela "pro jistotu" a nic, takže ležím doma - teda, snažím se... se dvěma dětmi, no 😅

dasty79
1. črc 2013

@veruska007 aha tak to jo,já nevěděla že je zbarvená dorůžova a že to zhnědne.Já myslela čirá nebo žlutá.\při prvním porodu jsem to v porodce ani nezaregístrovala,když mě vodu píchli.....\už seš 35tt,tak už to snad bude ok.\to věřím,že to moc nejde odpočívat s 2prckama.tak a\´t už je vše tak jak má 🙂

veruska007
2. črc 2013

@dasty79 Díky 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru