Těhulky, které moc nepřibraly na váze

girl.misel
7. led 2007

ahoj když koukám na téma v přibýrání těhotenství tak tam skoro každá těhulka přibrala víc jak 10kg do 27 tt.já jsem ve 28tt a jsem na své původní váze.tak by mi zajímalo,zda některá maminka je na tom stejně.zítra jdu na kontrolu,tak uvidíme kolik jsme přibraly přes vánoce.

kocurek
8. led 2007

Ahojky, ja jsem zatim pribrala jen 3kg, tehotenstvi na me moc neni poznat, ale male je pry v uplnem poradku, co se tyce vahove.... 🙂

r123
8. led 2007

ahoj tak já sem za celý těhotenství přibrala 12 kilo.když sem se vážila asi dva dny před porodem tak sem měla 64 a když sem se vážila pár hodin po porodu tak sem měla 54 takže 10 kilo šlo jenom porodem no a ty dvě kilča zmizely velmi rychle! 🙂 😉

girl.misel
autor
8. led 2007

ahoj tak dnes sem měla hrůzu na kontrole vlézt na váhu po těch vánocích,al je to v pořádku.takže já mám ve 29tt 3kg nahoře.Ale přitom už mám bříško docela velký

anatanka
10. led 2007

Ahoj holky, uz jsem psala na jnou diskuzi o vaze a pak teprve objevila tuto. Koncim ctvrty mesic a pribrala jsem ais jen pul kila. Tehu na me neni vubec videt, zacinam z toho mit trochu obavy. Tesila jsem se, jak v tehotenstvi priberu, vzdycky jsem byla hrozne drobounka. Mam 168 cm a v sestnactem tydnu vazim 48 kg...

girl.misel
autor
10. led 2007

anatanka neboj to ještě přijde.mě pan doktor říkal že na přibýrání je času dost.já sem na tom byla stejně.ve 24tt sem byla ještě o půl kila lehčí než před těhotenstvím.Myslím že máš ještě chvilku čas.buď ráda.

hackermartinka
13. led 2007

Ahoj, už jsem se bala, ze jsem snad jedina, kdo na zacatku tehotenstvi vyrazne zhubnul. Jsem ve 12.tt. a za posledních 9 týdnů jsem zhubla 8,5 kg. Obleceni ze mne pada a ikdyz se mi pritel snazi domluvit, je mi stale zle a nemuzu poradne jist. Rekla bych, ze brisko mam tak nejak stejne velike, ale boky, stehna a zadek mam mnohem slabsi. Ne ze by to vypadalo nejak hur nez predtim, ale mam stale strach o sve mimi..Neporadite mi nekdo co s tim?dik

girl.misel
autor
13. led 2007

hackermartinka:o mimčo se neboj,já sem na tom byla stejně a ať uděláš cokoliv stejně ti líp nebude a nepřibereš,to mi věř.mam s tím vlastní zkušenosti.taky sem měla strach o prcka ale doktor mě uklidnil,že je to úplně normální,že na přibrání je času dost a teď sme v 29tt a malá je zdravá.tak se ničeho neboj.mě pak už bylo špatně jen když sem se na jídlo podívala a nebo když sem cítila nějakou vůni nebo smrad.je to zcela normální. 🙂 🙂

olus
13. led 2007

ahoj,
no, připadá mi, že hubnout týdně kilo je teda dost, hlavně v těhu

hackermartinko, zkus si v lékárně na zkoušku koupit Nutridrink, výživné pitíčko, vhodné na dodání energie, živin a vlákniny a všeho co tělo potřebuje
může být jako doplněk stravy, nebo jen tohle
je to pro lidi, kteří z nějakého důvodu nemůžou přijímat normální stravu, dělají se v různých příchutích - vanilka, jahoda, čokoláda, karamel
třeba ti to pomůže dostat do sebe aspoň nějaké živiny
přeji všem hodně zdraví a pohody

webi
13. led 2007

Ja jsem cetla v casopise, ze optimum je tech 12 kilo pred porodem. Bylo tam rozepsano, kolik priblizne co vazi: mimi, placenta atd. a vyslo jim cca. tech 12.

girl.misel
autor
14. led 2007

jenže každá žena je jiná.některá přibere 25kg některá 8kg a obě můžou mít zdravé děti.záleží to na každém těle.to že některá zvrací je tim že si tělo musí zvyknout na novou situaci ktera se uvnitř odehrává.většinou do toho 3 měsíce nevolnosti ustoupí.takže si myslím že žěně která moc nepřibere a ze začátku díky zvracení hubne,nic nehrozí,tělo si jen musí zvyknout na mimčo.tak hlavu vzhůru 🙂

jess
14. led 2007

Souhlasím s girl,tělo hold bojuje každé jinak.Já zvracela celé těhotenství-ještě v nemocnici 😖 ,a dohromady jsem přibrala jen 5kg a to až skoro nakonci,a jen těch 5kg jsem v porodnici nechala.Jinak jsem těhotenství úspěšně tajila do 7měsíce,vůbec téo na mě nešlo poznat🙂

eleanor911
14. led 2007

na mě to taky do 6měsíce skoro nikdo nepoznal,vypadala jsem spíš,že jsem konečně něco přibrala 😀 měla jsem totiž 54kg na 175cm,ze začátku jsem moc nepřibýrala,ale pak jsem za 4týdny přibrala 4,5kg,právě až v tom 6.měsíci,celkově asi 11kg,teď 1,5roku po těhu jsem zhubla až na 50kg 😠 ,takže plánuji přestat kojit toho mýho závisláčka a konečně něco nabrat.Jinak kamarádka přibrala v těhu 20kg a jinak byla hubená a teď taky kojením zhubla až na 47kg,ale je zase menší než já.Je to opravdu u každého jiné,když je vám špatně a zvracíte,tak k tomu musíte připočítat i ta kila,co jste zhubly.Jinak držím všem palečky,ať jste v pohodě a máte zdravé mimísky!!!!

akina
14. led 2007

Ahojky,kdyz jsem cekala sve prvni mimco mela jsem vychozi vahu 75 kg a v den porodu mela 90 kg.Vypadala jsem jak verliba. nejhorsi byl posledni mesic to jsem pribrala 5 kg a to jsem skoro nejedla.Ale behem kojeni jsem zhubla na 65 kg.Takze jsem mela jeste o 10 kg min nez pred otehotnenim.Ta vaha mi uz zustala.No a ted kdyz mam v brisku druheho prcka a mam termin na 25.2 2007 tak jsem zbidou pribrala 5kg a to se musim vzdy pred kontrolou na gyn. poradne nacpat abych jako stloustla.To moje dvou rocni zlaticko je dost aktivni a k tomu jeste pes a manzel,ktery vyda za dalsi dite 😀 😀 😀 😀 😀 .mamhodne pohybu takze moc netloustnu a podle sono jsme ja i mimi v poradku,takze podle me na vaze vubec nezalezi. 😵 takze vsem tehulkam co moc nepribiraji,ale item co ano 😉 preji krasne a zdrave miminka.

protea
16. led 2007

Ahojky,
tak jsem měla strach, že nepřibírám a dnes ráno zjistila na váze další přírůstek váhový 😀
Tak už mám +5kg

qerki
16. led 2007

Ahojky holky, mně bylo na začátku těhotenství dost blbě, sice jsem nezvracela, ale nemohla jsem vůbec jíst. Trvalo to tak do 4. měsíce, zhubla jsem za tu dobu 10 kilo. Naštěstí nejsem žádný droboští(před těhotenstvím jsem měla 80kg), takže doktorka říkala, ať jsem v klidu, že to ještě doženu. Že kdybych byla hubená, musela bych do nemocnice na kapačky, ale takhle mám z čeho hubnout. Teď jsem v 38tt a od pátého měsíce, kdy jsem začala přibírat, jsem přibrala 9kg. Takže jsem furt -1kg od začátku těhotenství. Ale prý je to v pořádku, malej se cpe jak blázen a bude mít nejspíš tak 4kg... 😀

girl.misel
autor
22. led 2007

qerki:máš pavdu že mi silnější máme zásoby,tak se nám to má odkaď brát,ale chudáci mamči,které sou hubené,ty pak musí na kapačky.jinak mi ve 31tt máme necelé 3kg navíc,takže z nás zádný sloník nebude. 😉

zrzecka
22. led 2007

ja myslim,ze dnes uz doktori vseobecne zastavaji nazor,ze tehotenstvi neni vykrmna...,drive bylo normalni,ze mamci pribraly hodne,ale ted si myslim,ze se hlidaji.Je lepsi pribrat mene nez moc..Urcite neni pro organizmus dobre a ani pro mimisky v brisku kdyz tehulka pribere moc..Tot muj nazor..

girl.misel
autor
22. led 2007

zrzečko máš pravdu.s velkým a rychlým přibýváním na váze pak souvisí hodně zdrav.problémů jako je třeba vysoký tlak,atd.a to pak není dobré.

girl.misel
autor
31. led 2007

ahoj tak ve 32tt máme navíc 3,2kg.a pan doktor řikal že to bude pěknej cvalda 🙂

kalo
1. únor 2007

Ahoj holky, ja jsem zatim porad na sve vaze jako pred tehu...porad 50-51...Ale je pravda ze asi pred mesicem sem chytla "amok" a porad premyslela, jestli to memu mimcu staci.Je pravda, ze jidlo si hlidam, abych jedla presne to, co je potrebne, ale je pravda, ze "zapasim" s masem. Nemam ho rada uz od detstvi, ale ted se ho snazim jist alespon 2krat tydne, kdyz je to pro mimi tak dulezite. Tak doufam, ze mimi moc nestrada 🙂

milca111
1. únor 2007

Ahoj kalo,nic si z toho doufám neděláš,že jsi ještě moc nepřibrala,že ne? 🙂 Já když jsem byla v týdnu jako ty,tak skoro nikdo nepoznal,že jsem těhotná.Sice jsem za celé těhotenství přibrala 13,5 kilo,ale vážně nevím,kde jsem to dala,protože bříško jsem měla docela malinké,teda alespoň podle ostatních holek,co jsem znala.Začínala jsem s váhou stejnou jako ty 51 kilo.Maso jsem v těhotenství nemohla ani vidět.Ještě ušli malé kousky ale velký flák masa?No hrůza.Ani vidět jsem nemohla. 😀 Nakonec se nám sice nenarodil žádný macek,ale 2600g taky není žádné nedochůdčátko.Je zdraví jak řípa a v pěti měsících už ťape po svých nožkách,když ho držím za ruce.Je to naše šikulka. 😎

kalo
2. únor 2007

Milco dekuju za uklidneni. Vlastne kdyz se nad tim zamyslim, tak ono to, ze kdyz zenska pri tehu pribere spoustu kilo neznamena, ze dite dostava to nejlepsi. A jsem klidnejsi, kdyz vidim, ze krasne a zdrave mimco maji i ne prilis "masozrave" mamy 🙂)

milca111
2. únor 2007

Kalo,včera jsem ještě neměla vytvořené fotoalbum,ale dnes jsem na tom trochu zapracovala a jestli chceš tak koukni na toho našeho prcka,jaký je teď z něj chlapák 😉 i když jsem toho masa vážně moc nepojedla,když jsme byli ještě v bříšku.Pak dej kdyžtak vědět do interní pošty jak pokračujete a jak rostete a co vlastně čekáte. 😀 Jsem vážně zvědavá ženská,co? 😅

lottie
4. únor 2007

Kalo, byla jsem 100% vegetariánka asi 8let, ale co jsem těhotná, stává se ze mě masožravec, klidně i 3krát týdně, nebylo mi vůbec špatně ani na začátku, žádné nevolnosti, jenom chutě, sladkosti a kuřecí polívka, dokonce třeba játra, prostě věci, co by mě dřív vůbec nenapadly 😀 je to asi na delší řeč, ale myslím, že at už nejíš maso pro zdraví, nebo z přesvědčení, těhotné tělo si fakt řekne co chce a pak se to vrátí do normálu (teda doufám). Přes to přežírání přibírám minimálně, 6kg ve 33tt, a břicho pod mikinou skoro utajím 😉

bambulik
3. říj 2007

já jsem ve 24tt a nahoře mám 4 kg, předtím jsem zhubla 3 kg, takže jakoby 7 kg, to jde si myslím

nanika
3. říj 2007

Bambulik, pohoda, ja mam + 3 kg, posledne dve sa na mna prilepili za posledny tyzden 😀 Myslim, ze na tento mesiac uz by aj stacilo, lebo ked pridem k dr, ze som pribrala od poslednej poradne 4-5 kg, asi ma zahlusi 😉

alishia
12. únor 2013

ahojky, já začínala na 56 kg a ted sem na konci 38tt a mám 55,5kg. Musím držet dietu kvuli žlučníku a slinivce. tak jsem zvedava jak budu vypadat po porodu.

verushe20
15. črc 2014

33 týden, 10 kg navrch

gepe
15. črc 2014

@girl.misel sice jsem rodila vloni v srpnu, ale za cele tehotenstvi jsem pribrala pouze 3,5kg/ Vazila jsem se pouze vzdy na kontrole u gyndr. stale na stejne vaze 🙂
prvni zaznameni pribirani bylo na kontrole 22tt+5: +0,2kg 😀

sluneccnicee
23. zář 2014

27tt + 1kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru