Těhulky, které moc nepřibraly na váze

girl.misel
7. led 2007

ahoj když koukám na téma v přibýrání těhotenství tak tam skoro každá těhulka přibrala víc jak 10kg do 27 tt.já jsem ve 28tt a jsem na své původní váze.tak by mi zajímalo,zda některá maminka je na tom stejně.zítra jdu na kontrolu,tak uvidíme kolik jsme přibraly přes vánoce.

kajule
7. led 2007

Zdravím, tak já jsem ve 23 tt a musím říct, že na začátku jsem zhubla 3 kg na 55 kg a když jsem byla 20.12. na kontrole, tak jsem měla skoro 59 kg. Teď jdu 17.1., tak uvidíme jestli jsem něco přibrala, pže přes Vánocem jsem snědla všechno, co jsem viděla. 🙂 Normálně mám problém s přibíráním, ale mamka, když byla těhu přibrala se mnou 12 kg a ségra, která to s tím přibíráním měla vždycky horší jak já, tak v prvních měsících zhubla o 8 kg a teď v devátým měsíci má cca 70 kg a její původní váha předtím byla 57 kg.

kristi
7. led 2007

to je dost divny, zdravy prirustek na vaze je zadouci, to jsi asi ze zacatku musela dost shodit,ne? vzhledem k tomu, ze tvoje mimi ma ted cca 1300 gr,tak aspon to bys mela mit nahore

girl.misel
autor
7. led 2007

ze začátku jsem zhubla asi 6kg,díky neustálému zvracení.na poslední kontrole ve 24tt jsem za 4týdny přibrala přes 2kg a to se zase zdálo doktorovy dost,tak mi nařídil přes vánoce abych se moc necpala sladkym atd.Ale tomu se to řekne!!Vánoce,tolik sladkýho tak kdo by to vydržel nejíst!Tak uvidíme zítra

kristi
7. led 2007

doma nemas vahu?

dont_speak
7. led 2007

Ahojky,

nevím jestli jsem v normě. Na začátku těhotenství jsem k výšce 171 cm měla 50 kg a dneska, když jsem se zvážila mám o 3kila víc.

girl.misel
autor
7. led 2007

doma bohužel váhu nemám.přijdu si jako kdybych byla nějaká jiná.doufám ale že mimísek je v pořádku.nedovedu si představit že bych už teď měla o 12kg navíc

kristi
7. led 2007

no,ja zacala na 48 kg a tedka mam 60...holt to nabyde, zvlast kdyz clovek nezvraci

girl.misel
autor
7. led 2007

opravdu si nedokážu představit že bych teď měla 12kg nahoře.už takhle sotva dýchám,občas se nemůžu rozdýchat.teď mi ještě začne občas srdce být jak o poplach

kristi
7. led 2007

to prijde, neboj...ono jak clovek pribira postupne, tak se to da....i kdyz zadychavam se i pri mluveni, hruza...

jess
7. led 2007

Ahoj,dívala jsem se na tvé fotoalbum,ale bříško máš velké,tak je fakt zvláštní,že na váze to není poznat.Já byla celé těhotenství v mínusu až dva měsíce před porodem jsem kapku přibrala,celkem do porodu 5kg+- a až poslední měsíc mi začlo růst bříško,takže na mě to bylo poznat že nepřibírám,měla jsem problémy.Ale ty máš opravdu dost velké bříško.

girl.misel
autor
7. led 2007

doufám že toho do konce těhu nenaberu víc jak 8kg.když to spočítám na týden 0,5kg tak by to mohlo vyjít.tak uvidíme.mám strach spíš z porudu v 8 letech sem měla nehodu a měla sem zlomenou pánev,tak mam strach jak se to projeví při porodu

protea
7. led 2007

Ahojky,
tak já mám ve 28.tt 3kila nahoře a to jedno kilčo z těch třech kil jsem přibrala přes Vánoce, jak jsem se cpala sladkým-letos mi obzvlášť cukroví chutnalo moooc🙂
Doktor říkal, že je to v pohodě, tak se nestresuji aspoň toho nebudu po porodu moc shazovat.
A hlavně do porodu mám ještě tři měsíce, takže myslím že můžu ještě hodně přibrat🙂

girl.misel
autor
7. led 2007

protea.tak to já sem na tom stejně jako ty,myslím že budu mít tak 2kg nahoře po 4 týdnech.uvidíme zítra po kontrole.já sem se aky strašně cpala tak aby mi zítra neranila mrtvice až vlezu na váhu.Nadruhou stranu sem ráda že sem tolik nepřibrala

januskaababoo
7. led 2007

Ahojky, ja jsem mamut!!! Mam uz 14 kg nahore!!!! 😖 Se uplne bojim jit do poradny kazdy mesic!!! Moc uz nejim, ale kdyz se nenajim, tak je mi blbe...jsem zvedava jak to pujde dal... ☹

girl.misel
autor
7. led 2007

janusko koukala jsem to tvého alba,a normálně seš strašně hubená,tak jak ty všechny kila uneseš? 🙂

protea
7. led 2007

No právě a o tom to taky je Januska byla hubeňour před těhu, tak teď přeci musí něco víc přibrat, já žádný hubeňour nebyla tak mimčo si to asi bere ze mne🙂

girl.misel
autor
7. led 2007

protea vždyť ty si byla taky hubená 🙂 .teď sem se koukala 🙂 .já sem byla tak akorát,mě zachránilo snad jen to zvracení

protea
7. led 2007

Girl,
já už dávno nebyla hubená, jestli ti přijde při 174cm 69kg-před těhu hubené, tak se podívej teď na ty anorektičky kolem sebe a přejde tě to, že jsem hubená

girl.misel
autor
7. led 2007

vzhledem k tvé výšce je optimální váha 74 kg což obě do toho chybí 5 kg.to si možná myslíš ty že nejsi hubená,ale podle té fotky si

januskaababoo
7. led 2007

Protea, krev a mliko!!!! Jsou takove holky nejlepsi, ja byt chlap, tak se neudrzim a skocim po tobe 🙂 🙂 🙂

girl.misel
autor
7. led 2007

holky vy jste obě pěkný ženský 🙂 🙂 🙂 🙂 chlapy po vás musí šílet tak pozor na to.a na těhotné prý také hodně letí 🙂 🙂 🙂

januskaababoo
7. led 2007

to bych se divila...ty brdo, ja se necitim vubec sexy, ale vubec...myslim ze prave naopak...antisexy, chlapi jsou divny... 😀

girl.misel
autor
7. led 2007

myslim si že těhotenství ženám sluší.jasně že mi ženský si přijde tlustý,neohrabaný atd ale chlapy to přitahuje.řikalo mi to už dost kamarádek i chlapi to řikali jak sou ženy sexi když sou těhotný 🙂 😉

januskaababoo
7. led 2007

To je fajne... 🙂

girl.misel
autor
7. led 2007

taky si to myslim.samozřejmě že chlap doma to moc najevo nedá,ale určitě mu taky jeho žena přijde sexi(teda zvlášť když j to jeho žena! 🙂 )

protea
7. led 2007

Tak hubená jsem si vážně nepřipadala, štíhlá možná 😀
Janusko ty dračice jedna, že ono ti něco chybí že po mně chceš skákat 😉

protea
7. led 2007

Jé a girl, kolik vlastně měříš ty a kolik jsi vážila před těhu, teda jestli to není tajné.

Jasně, že těhule jsou přitažlivé to byste jukali jak na mne včera všichni chlapi čučeli v sauně🙂

januskaababoo
7. led 2007

Normalne bych to tu nepsala, bo to neni k tematu, ale ty jsi ho vytvorila, tak ty to tu vedes 🙂 🙂 🙂

Ja chlapa doma nemam, prijede mi az na konci ledna, a je mi nejak blbe, tak ani moc nechodim po venku...radi tady zapal plic...a potom ta listeriooooza 😖
Jsem ted furt v teplacich a nemam chut se ani licit, tak jsem takova lina na vsechno... ☹

girl.misel
autor
7. led 2007

já když chci jít ven tak se musím pěkně dlouho přemlouvat!je ze mě teď strašně línej tvor.z tý listeriozy mam taky strach,to si člověk nemůže vzít pomalu nic co neni tepelně upravený.Než sem otěhotněla milovala sem různý saláty a teď se na ně bojím jen podívat.já sem v teplákách pořád,nalování neřešim vůbec.Jinak já tu nic nevedu,založila sem to a debata se vyvinula jinam což mě nevadí:Já sem ráda když můžu s nekym POKECAT 🙂

zrzecka
7. led 2007

ja mela na zacatku tehu nejakejch 52kg,pak to nahoru moc neslo asi az v sestym mesici zacalo byt videt bricho do te doby si ho nikdo moc nevsimal...za tehotenstvi jsem nabrala 9kg,ale tesne pred kdyz jsem se vazila jsem mela 8kg,protoze jsem posledni dve noci nespala a bylo mi blbe-poslicci.. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru