Tipovačka kluk/holka

hhranolka
1. únor 2012

ahoj, vzhledem k tomu, že se naš prcek po dobu těhotenství neukázal a já nejsem znalá všech babských rad a pověr, tak prosím o tip ... bude to kluk, nebo holka?
Indicie:
1) za celé těhotenství jsem nezvracela
2) pleť po celou dobu těhotenství stejná, žádný výskyt akné atd...jen svědění kůže poslední měsíc těhotenství
3) skoro každý den chuť na jablko
4) prvních cca 5 měsíců nutnost každý den maso, ted uz to není tak nutné, ale maso potřebuju alespon ob den
5) normálně nepiju alkohol, celé těhotenství ooooohromná chut, prakticky na cokoliv, co má nějaké promile 🙂
6) početí červen 2011, já se narodila červenec 1983(nevim, jak spočítat pro ty čínské kalendáře pro určení pohlaví mimča), manžel srpen 1978
7) břicho mám dle všech ostatních malé

co říkají mé indicie?

simounah
1. únor 2012

myslím, že kluk, pár bodů jsem měla podobných a máme kluka

vejula
1. únor 2012

tak ja neviem len za seba možem povedať že sa zhodujeme v bodoch 1 2 4 a mame chlapca.... Takže je to tak 50:50, 3 : 3 ked nepočitam ten mesiac počatia a narodenia 😀 😀 😀

luciesofi
1. únor 2012

Napíšu, jestli se mi to s tebou shoduje nebo ne 🙂 I když jsem teprve v 19. týdnu, ale už vím, že čekáme holčičku🙂

1. shoduje
2. neshoduje
3. neshoduje
4. neshoduje (1. 3 měsíce jsem masi nemohla ani vidět 🙂)
5. neshoduje
6. podle čínského mi vyšla holčička 🙂
7. neshoduje - mám obří pupek! 🙂

Pokud bych to brala podle sebe, tak určitě čekáš kluka 🙂

vojtisek2007
1. únor 2012

@hhranolka kluk 🙂

januzza80
1. únor 2012

@hhranolka Ahojky kdyz jsi otehotnela tak jsi mela kolik roku?

salomee
1. únor 2012

Podle všeho, co mám o tom nastudované a taky trochu podle sebe to vidím taky na kluka🙂.

monika2606
1. únor 2012

@hhranolka a máš bruško gulaté alebo špicaté? vraj ak je gulaté tak je dievčatko ak špicaté tak chlapček.
Ja síce na takéto veci neverím ale my budeme mať dievčatko a podľa bruška to aj sedí

dadak
1. únor 2012

ja tipujem Babu... mozem sa opytat? kto je u vas dominantejsi? a s cim pracuje manzel?

usounek25
1. únor 2012

@hhranolka ahoj, u prvního jsem to měla hodně podobné jako ty a máme chlapečka.

salomee
1. únor 2012

@dadak Teda řeknu Ti, jdeš na to vědecky🙂 To by mě zajímalo, jak to podle toho určuješ? Bych zkusila, jestli to sedí na mě🙂

anjelicek26
1. únor 2012

No bude to holka, len to maso by ukazovalo kluka... velkost brucha zavisi s tvojou stavbou tela, ako sa odtlacia organy, to nema vyznam porovnavat... ja mam kluka a holku... a obe brucha rovnake... ale plet, nezvracanie, to su baby... aj ked... asi budes mat prekvapko 🙂

Ale ja som za babu xixi

dadak
1. únor 2012

@salomee tak nam to pasovalo a cakame konecne vytuzenu babu...😀

dadak
1. únor 2012

@anjelicek26 uz sme dve... 😵

elise
1. únor 2012

@hhranolka jednoznačke chlap🙂

lucka1987
1. únor 2012

@hhranolka takmer rovnako ako ty a mam chlapca 😉

miskadis
1. únor 2012

Určitě kluk, protože u mě se z tvých indicií neshoduje skoro nic a mám holku 😉

kacenka1111
1. únor 2012

Krom pleti to sedi i na me a mame jednoznacnou holku 😅

zzzz128
1. únor 2012

no ja som mala pri oboch(chlapec-dievča) rovnaké tehu,žiadne vracanie,žiadne extra chute,tak ti moc neporadím 🙂

salomee
1. únor 2012

@hhranolka A co myslíš Ty? Nějaká intuice nebo něco...

tina7729
1. únor 2012

podla mna dievcatko

berenika39
1. únor 2012

na 50% to bude kluk 😉 . určitě 😉

(vážně - tipuju kluka)

bubush
1. únor 2012

ja tipujem dievcatko 😉

svatule
1. únor 2012

měla jsem to stejně jako ty, pohlaví jsme neznali a nechtěli vědět a je z toho holčička a takřka všichni tipovali kluka 😉
Teď u druhého opět nechceme vědět, těhotenství je jiné, tak jsme docela zvědaví a mmch opět mi tipují kluka 😉

hhranolka
autor
1. únor 2012

@salomee já myslím, že holka, manžel myslí, že kluk 😀
@dadak dominantnejsi - to se asi rict neda, jednou ja, jednou manzel - mimo domov rozhodne ja, manzel dela s pocitacem
@januzza80 27
@monika2606 to nevim - nemam zadnou fotku a doma nemame ani jedno zrcadlo :(
@svatule akorat my jsme to chteli vedet - na kazde kontrole jsem se ptala,.. ale bohuzel :(

januzza80
1. únor 2012

@hhranolka Bude to holcicka 😉

salomee
1. únor 2012

Tedy! On je ještě někdo, kdo nemá fotky bříška? Jsem překvapena🙂

ajca123
1. únor 2012

@hhranolka ahoj presne take som mala obe tehotenstva a mám chlapcov a pri treťom mi bolo zle a nechut k jedlu a aj plet som mala hroznu a aj tak to tretie je chlapec 🙂
A me podla čínskeho kalendára vyšlo pri všetkých deticek že to maju byt dievčatka a sú to chlapci 🙂 a podla krve mi vychádzajú chlapci a ked budem mat 34r. by to malo byt konečne dievčatko.
Ale neviem,neviem či budem pokusat osud 🙂 ... Ešte uvidíme...

Nech je hlavne vaše babo zdrave a pekne roste v brusku 🙂 ,napr. ja som mala problém lebo naš treti mal uzol na pupocnikovej snure a ked sa nám narodil mal iba 2500g .
Ale som rada že je v poriadku a pekne papka..

januzza80
1. únor 2012

@hhranolka Jinak podle chuti a jak jsi na tom ohledne briska a pleti,tak bych rekla kluka.Bud rada,ze mas prekvapko je to super,doktor ti jen rekne,maminko tak se narodil/narodila 😉

svatule
1. únor 2012

@hhranolka tak to je možná stydlínka 🙂 naše malá byla KP a kdybychom chtěli vědět, tak taky máme smůlu-aspoň dle dr, že to tam nešlo vidět. Po porodu trvalo asi 2 minuty, než jí rozpletli nožičky a my věděli, že to je Eliška 🙂

naty1987
1. únor 2012

teda tak prcek je riadny tajnostkar 😀
ja som prevracala cele 3 mesiace maso som nemohla ani vidiet nie to ho este jest az ked som bola v 5 mesiaci tak som mohla ako tak nieco masove,alkohol to ano 😀 mam strasnu chut na rozne vina a za pivo by som obcas vedela aj vrazdit 😀 ale nepijem to je jasne max nealko pivo, plet mam kraasnu sem tam sa mi spravi pupik ale to nic kazdy mi vravi ako som opeknela aj vlasy mam uuuzastne 🙂 v cinskom kalendari nam vysla holka ale podla vypoctou s krvi mi vysiel chlapcek a aj chlapceka cakame a brusko mam malinke na svoj mesiac aspon kazdy kto ma vidi mi to vravi a je strasne dole tak sa plasia ze ci nerodim 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru