Tipovačka kluk/holka

hhranolka
1. únor 2012

ahoj, vzhledem k tomu, že se naš prcek po dobu těhotenství neukázal a já nejsem znalá všech babských rad a pověr, tak prosím o tip ... bude to kluk, nebo holka?
Indicie:
1) za celé těhotenství jsem nezvracela
2) pleť po celou dobu těhotenství stejná, žádný výskyt akné atd...jen svědění kůže poslední měsíc těhotenství
3) skoro každý den chuť na jablko
4) prvních cca 5 měsíců nutnost každý den maso, ted uz to není tak nutné, ale maso potřebuju alespon ob den
5) normálně nepiju alkohol, celé těhotenství ooooohromná chut, prakticky na cokoliv, co má nějaké promile 🙂
6) početí červen 2011, já se narodila červenec 1983(nevim, jak spočítat pro ty čínské kalendáře pro určení pohlaví mimča), manžel srpen 1978
7) břicho mám dle všech ostatních malé

co říkají mé indicie?

naty1987
1. únor 2012

a tu je ta stranka kuk ze co ti vide 🙂
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

hhranolka
autor
1. únor 2012

@naty1987 tak podle toho je to kluk

naty1987
1. únor 2012

@hhranolka no vidis a uz vies co cakate 🙂
ale pohlavie nie je az take dolezite ako zdravicko aj ked clovek je potom ako na ihlach ked nevie co sa v brusku skriva 🙂
a dr. nevedel ako tak povedat ze co by to mohlo byt?

hhranolka
autor
1. únor 2012

@naty1987 jednou videl spis kluka a jednou spis holku a jinak za celou dobu... Ma tam rucicky, je otoceny zadickama, ma tam nozicku... Atd... Atd....

naty1987
1. únor 2012

@hhranolka je to zvlastne ze sa drobcek takto skovava ale aspon budete mat prekvapenie 🙂

monika2606
1. únor 2012

@hhranolka no tak keď nemáš ani fotku ani zrkadlo tak potom ti ja asi neporadím, lebo si myslím že podľa toho čo píšeš sa to až tak nedá určiť, naozaj iba tipnúť. NO my čakáme dievčatko
Jablko už asi 2 týždne tiež jem každý deň
Mäsom som na začiatku nemohla ani cítim, vyhýbala som sa mu, teraz už ho zvládam
Tiež som vôbec nevracala
Alkohol, no tak občas mám chuť ale nie tak ako ty píšeš, len tak normálne, občas si dám vaječný likér a na svadbe som si dala strik ale inak necítim žiadnu potrebu alkoholu
Bruško mi narástlo dosť rýchlo, ale len bruško nikde inde nepriberám a je gulaté a veľké 😀
Dieťatko sme počali v júly, o mesiac neskôr ako vy

No a ako tu tak čítam tie komentáre tak každý píše niečo iné takže naozaj si myslím že asi sa dá len tipnúť 😀
Ale tak aspoň budete mať prekvapko...a čo by si chcela? či je vám to jedno?

crapula
1. únor 2012

ja som zase pocula, ze ak sa nechce dlhsiu dobu ukazat, je to dievca. chlapec sa lahsie odhali na ultrazvuku. ja mam dievca a trvalo to do 30.tt kym sa ukazala. ale zase mi bolo celeee tehotenstvo zle a plet som mala uplne katastrofalnu 🤐

m.i.r.i
1. únor 2012

u nas az na ten alkohol to bolo takmer to iste co pises ty..a mame chlapca..tak ja tiez hadam chlapec

stojdulka
1. únor 2012

@naty1987 ahoj ked smiem sa opýtať, podľa tej tabuľky by sme čo mohli mať: ked otehotniem teraz vo februári a mm mal 33 v novembri a ja 33 vo februári...neviem ako to mám prečítať z tej tabuľky

dadak
1. únor 2012

@hhranolka tak podla mna baba...este stale...😀 daj potom urcite vediet, som teraz velmi zvedava...😀

pia22
1. únor 2012

Chlap 😀

happy8051
1. únor 2012

Ja osobne v prvom tehu (dievcatko) aj teraz v druhom (na 95% dievcatko) sa s tebou zhodujem len v bode 4 🙂.
Takze podla tychto parametrov, by si ty mala cakat chlapca. Ale nespoliehala by som sa na to 🙂

edeltraut
1. únor 2012

To bříško poznáš i bez zrcadla. Špička je taková dopředu (od boků se výrazně zužuje). Já jsem říkala, že mám břicho "do dálky" 😀. Pokud máš kulatý, tak je rozlitý všude. U mně byla špička kluk, kulatý holka 🙂.

naty1987
1. únor 2012

@stojdulka ak by si bola tehu pred tvojimi narodeninami tak by ste mali mat dievcatko ak po tvojich narodeninach tak chlapcek lebo tvoj muz ma v tomto roku neskor narodeniny ako ty takze by pohlavie bolo po nom

janulap
1. únor 2012

@naty1987 poradis podla tej tabulky aj mne?

helcenka
1. únor 2012

@naty1987 - tak nám podle téhle tabulky vyšlo jen první, druhé neee 😀

naty1987
1. únor 2012

@janulap nak mi napis mesiac a rok narodenia tvoj a manzelov
@helcenka to vies tieto tabulky nie su 100%-ne ale podla krvi vecsinou vychadzaju

zuzi82
1. únor 2012

Já měla taky chuť na jablka, nezvracela jsem a první měsíce jsem maso nemohla ani vidět. Břicho jsem měla jako balóóón a byl to kluk. 😉

helcenka
1. únor 2012

@naty1987 - jsme asi exoti, nám to nevyšlo ani podle čínského kalendáře, dokonce nám předpovídala u prvního "cikánka" a ta se teda pěkně spletla 😀 😀 😀
Jenom podle výpočtu nám to vyšlo u obou.

hhranolka
autor
2. únor 2012

skore z prvni strany: 10xkluk, 6xholka 😉

janulap
2. únor 2012

@naty1987 moj datum februar 1983,manzelov datum-februar 1971 🙂

trudy
2. únor 2012

Tak u nás podle stáří krve - kluk, podle čínského kalendáře kluk, žádný pupínek v obličeji - kluk a dle ultrazvuku holka, takže se nech překvapit. 🙂

kukynka2
2. únor 2012

já nevím já měla dvě těhotenství každé docela odlišné a mám dvě holky a to druhé těhotenství každý říkal,že to bude kluk a máme druhou holčičku 😵

sylvka
2. únor 2012

ja měla taky obě těhu úúúúúplně jiné a mám dva kluky 🙂

naty1987
2. únor 2012

@janulap podla tabulky dievca
@trudy jej tak to mate dobreee 🙂

anjelik0907
2. únor 2012

vidím ,že tipujete pohlavie bábätka, tak skúste túto tabulku a napíšte ,či Vám to vyšlo 😉 má to byť vek matky keď porodí a mesiac keď splodila dieťatko http://www.webwomb.com/chinesechart.htm

poupatko1972
2. únor 2012

Ahojik mě byl v těhotenství blbě.Ale na druhou stranu mám krásnou plet,vlasy a každý my říká,že jsem hezčí a bude to kluk.Jenže opak je pravdou,dneska jsem se dozvěděla z plodové vody,že to bude holčička a že je zdravá. 😉 🙂

modra1
2. únor 2012

@anjelik0907 haha, sranda, u mňa sedí 😉

mirun
2. únor 2012

@anjelik0907 mě to vyšlo na obě děti 🙂

mukiii007
2. únor 2012

CHALAN!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru