Tipovačka kluk/holka

hhranolka
1. únor 2012

ahoj, vzhledem k tomu, že se naš prcek po dobu těhotenství neukázal a já nejsem znalá všech babských rad a pověr, tak prosím o tip ... bude to kluk, nebo holka?
Indicie:
1) za celé těhotenství jsem nezvracela
2) pleť po celou dobu těhotenství stejná, žádný výskyt akné atd...jen svědění kůže poslední měsíc těhotenství
3) skoro každý den chuť na jablko
4) prvních cca 5 měsíců nutnost každý den maso, ted uz to není tak nutné, ale maso potřebuju alespon ob den
5) normálně nepiju alkohol, celé těhotenství ooooohromná chut, prakticky na cokoliv, co má nějaké promile 🙂
6) početí červen 2011, já se narodila červenec 1983(nevim, jak spočítat pro ty čínské kalendáře pro určení pohlaví mimča), manžel srpen 1978
7) břicho mám dle všech ostatních malé

co říkají mé indicie?

neu.sona
2. únor 2012

Tipuju na holčičku 😀 . Páč u všech kamarádek, kterým se prcek celé těhu neukázal byla holčička 😀 . A to asi u 4 🙂 .
Já měla příznaky úplně jiné a mám kluka 😀 . Takhle to podle mě neodhadneš. Je to prostě 50:50 🙂
@hhranolka

prinzesz
2. únor 2012

ahojte, tak moje tehu je dost podobne ako to tvoje 🙂 ziadne zvracanie, /ale zle mi obcas bolo/ plet stale normalna, mam brusko viac dopredu, vlasy rovnake 🙂 a cakame chlapceka!
a btw. ta tabulka co ju tu naty pridala mi to vyslo! podla nicoho ineho mi to nesedelo!!!
inac este je jedna povera, ked sa pozries na svoju pravu ruku, pod malicek ked trosku zohnes dlan mas tam take ciarky, tie vraj urcuju kolko budes mat deti 🙂 ked su tie ciarky tmave - bude to chlapec ak je svetlejsia dievca 🙂 ale vazne netusim ci to tak naozaj je 🙂

bambulkaivanka
2. únor 2012

@hhranolka Já tedy první 3 měsíce zvracela, ale jinak se v ostatním schodujeme, tedy i kromě břicha, ale klouček měl 4,5kg při narození, ale jinak velká chut na pivo, na maso a pleť jako dětský zadeček... Za mě to bude kluk 🙂

kukynka2
2. únor 2012

@poupatko1972 😀 Taky jsem měla krásnou pleť a vlasy za to po porodu 😅 😝 no co už holky jsou zdravoučké a já to nějak přežiju ty zbouřené hormony 😀

kukynka2
2. únor 2012

@sylvka to je co? Kamarádka měla druhé těhu úplně jiné dala by ruku do ohně za to,že to bude holka a nic další kluk,mě to taky moc nechtěli věřit,že máme druhou holčičku 😉 mě se totálně změnily chutě a po 25letech jsem začala jíst i zelí 😅 😀 😀 😀 holt v těhotenství to se dějou věci a bez jablek bych v těhu umřela všude jsem je nosila sebou 😀 jak s NIKI tak se SIMČOU 😉

kukynka2
2. únor 2012

@hhranolka Ještě odpovím Tobě podle mě se to odhadnout nedá já měla obě těhotenství jiné a mám dvě holky 😉 🙂

stojdulka
2. únor 2012

@naty1987 tak dúfam že to bude tak ako píšeš, už by sme radi aby to bol chalan, piate už neplánujem ani náhodou 😉

luucia
2. únor 2012

tipuju kluka 😉

hhranolka
autor
2. únor 2012

skore na druhe straně 5xkluk, 1xholka

celkem 15xkluk, 7xholka 😀

hhranolka
autor
2. únor 2012

@anjelik0907 podle tveho odkazu by to byl kluk

vojtisek2007
2. únor 2012

@anjelik0907 mě vyšli všechny tři děti správně - podle toho odkazu

rora
2. únor 2012

podla odkazu na mna presne sedia prve 4 body - u mna dievcatko

nibiru
2. únor 2012

fuha tazko povedat ja som vracala 1x, prve mesiace som jedla len mäso a kečup nakonci tehu vsetko sladke co nezjedlo mna a salaty brucho som mala mega zalezi ako je dieta polozene mam babu.

mahafi
2. únor 2012

@hhranolka Ahoj, já to měla téměř stejné jako ty (až na ten alkohol, ten jsem nemohla ani cítit), měli jsme překvápko (a i kdybychom chtěli vědět, tak se stejně neukázala 🙂 ). většina tipovala, že budeme mít kluka a máme Madlenku 🙂. Ono se to podle toho moc posuzovat nedá.., ale tak jako tak, rozhodně to zjistíš za pár týdnů 🙂.

poupatko1972
2. únor 2012

@kukynka2 Máš krásný princezny.Já mám už 18 a 16 letou dceru,tak jsem myslela,že bude změna.Ale co,hlavně že malá je zdravá.

poupatko1972
2. únor 2012

@neu.sona Tak to máš pravdu prcek se nám nechtěl ukazat a bude to holčička 😉 🙂

kukynka2
2. únor 2012

@poupatko1972 Jéééé děkuju moc 😵 já si holčičky přála,takže jsem nad míru spokojená 🙂 takže třetí holčička? Vždyť je to krásný ne 😉 ? Přeji ti krásný zbytek těhotenství a pohodový porod 😉 🙂 a přesně přát si můžeme cokoliv,ale ZDRAVÍ je na prvním místě 🙂

tyrisa
2. únor 2012

@hhranolka já čekám kluka....teda doufám,ale podle chuti na jablka,která moc nemusím a ted mi strááášně chutnaji tipuju chlapečka.Nevolnosti nemůžu posoudit,mě je bohužel blbě i toto těhu 😀

helcas
2. únor 2012

@tyrisa ja taky mela u kluka chut jen na jablka a smazeny, slany..u holky od zacatku do konce sladky 🙂

hhranolka
autor
6. únor 2012

Tak vcera u nas byla tehotna navsteva a bricho mam pry spicate 🙂 takze dle bricha kluk 🙂

monika2606
6. únor 2012

@hhranolka no tak keď máš špicaté bruško tak aj ja typujem chlapčeka.. 🙂 ja som ako taká gulka gulatá a bude to dievčatko

mates22
6. únor 2012

@hhranolka 😀 haha , my si to nikdy nenechali říct ale, .......... všichni (vč. mě) byli u prvního dítěte přesvědčený, že to bude kluk - břicho špičatý, čistá pleť, lesklý vlasy - a šup holka. U druhýho naopak, břicho kulatý, veliký jak dvojčata, mastná pleť, vlasy, lámavý nehty, všechno ukazovalo na holčičku - a šup kluk a ještě k tomu docela drobek (ale to jsem si tajně myslela, to těhu bylo prostě úplně jiný).

nikolet_89
6. únor 2012

@hhranolka podla mna na 100% dievcatko ja sa s tebou zhodujem okrem toho jablka a mesiaca pocatia 🙂

bella22
6. únor 2012

U mě vlasy, pleť, všechno v pohodě, nevolnosti žádný, děsná chuť na jabka a na mrkev, břicho prej vyloženě "klučičí",...ale na babský rady bych se vyprdla. Jak tu někdo psal, jestli se mimino celý těhotenství neukázalo, tak to vypadá na holčičku, protože kluk už by ho alespoň jednou ukázal😉. U nás se taky dlouho nevědělo a na 99% to bude holčička.

hhranolka
autor
6. únor 2012

@bella22 🙂

salomee
27. únor 2012

Tak mě nějak dojalo, když jsem v blogách narazila na zprávu od hhranolky, že teda mají holčičku,...tak tímto blahopřeju nejen jí, ale i těm, co se trefili 😎

hhranolka
autor
5. bře 2012

skore na třetí straně 5xkluk, 4xholka

celkem 20xkluk, 11xholka

hhranolka
autor
5. bře 2012

a konec je 27.2.2012 se nám narodila holčička Terezka 3210g 49cm 😀

22beba
5. bře 2012

@hhranolka ahoj ja som to zistila podla materinského citu 🙂 citila som že budem mat chlapčeka a to sa aj splnilo 🙂 možnože aj ty v podvedomi niečo take citis drzim palceky nech to je cokolvek 🙂

stojdulka
6. bře 2012

ahojte, ja si myslím že tentoraz nám vyjde chalan, síce je ešte skoro no pri dievčatách som bola na začiatku tehu úplne odrovnaná a teraz mám energie na rozdávanie...celkom opačný stav....tak len dúfam 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru