Tmavě žlutý výtok. Setkala jste se s tím některá?

vendyy
31. srp 2007

ahojík jsem tu nová tak doufám že píšu tam kde mi někdo odpoví 😀 ještě nevím jak to tu chodí...
mám problémy s výtokem,je tmavě žlutý někdy až do oranžova-setkala ste se s tím některá?přeji pěkný den-vendyy 🙂

krista
31. srp 2007

Vendy a ty jsi těhulka? Pokud se ti něco nezdá, nejlepší bude když se zeptáš gynekologa 😉

vendyy
autor
31. srp 2007

ano,jsem v 35týdnu.já bych se ho zeptala ale je pátek a do nemocnice se mi moc nechce ☹ doufám že to počká do pondělí

krista
1. zář 2007

Vemdy, myslím že pokud není zkrvavený, nazelenalý či nějak nezapáchá tak by to nemělo být nic hrozného, ale nerada bych ti kecala, tak si zkus aspoň v PO cinknout ke svému Dr. 😉

krista
1. zář 2007

Promiň za překlep - Vendy 😉

fish
3. únor 2008

Ahoj těhulky,navazuju na starší téma.Dneska se mi totiž taky objevil takový nažloutlý výtok,není to nijak hrozivé,ale i tak mně to děsí,protože do teď mi to neudělalo.Je to vždy takové nárazové,že to ze mně vyteče,že to tak musím popisovat a pak zase třeba 2 hod nic.Mám i nějak nafouklé bříško.Včera jsme měli po delší době pohl.styk,možná by to mohlo být i tím,i když jsme vždycky opatrní.Máte někdo podobný problém?Díky. 😒

evicka1
3. únor 2008

ahoj tehulky 😉 26.1 sme boli u dr a potvrdil nam ze som tehotna cca 5 az6tt 🙂 dostala som ale utrogestan to je na udrzanie plodu pretoze je hodne nizko. ale zacala som spinit. mam taky slabo ruzovy vytok. no NIC ma neboli tak som sa chcela opytat ci neviete co to moze byt? nechce sa mi zakazdym volat dr potom vyzeram ako hypochondr. nemate s tym skusenosti???? moc moc diky

motylek
3. únor 2008

Fish, tobě neporadím, ale i mě trápí asi posledních 14 dnů výtok, naopak je bílý, ale je to dost nepříjemné. Taky nevím co s tím, je to poměrně dost, i na 3-4 slipky za den.

Evi, na začátku je poměrně obvyklý jev, já jsem taky špinila v 6 týdnu, jela jsem k dr, a jediný co pro mě mohl udělat, že mi napsal utroš a nařídil klid. TAkže pokud nekrvácíš nebo nemáš křeče a utroš už máš, tak bych se tím moc neznepokojovala, pokud by se to zhoršilo, tak jeď na pohotovost nebo ráno hned k dr. 😉 😉 😉

sylvka
3. únor 2008

Ahoj těhulky,chci se vás zeptat,asi tak jednou týdně mám po probuzení hnědý výtok,je to opravdu maličko asi půlka slip.vložky,ale vždycky mě to vyděsí.Nic mě nebolí a zápach v tom taky není...Co s tim????

evicka1
3. únor 2008

motylek velmi pekne dakujem uz som kludnejsia 😉 este budem drza ale dufam,ze utros si nejddla teda nepapas cele tehotenstvo. a dufam,ze nemusis lezat vzdy. ja lezim skoro dva tyzdne a uz mi z toho hrabe 🙂

motylek
3. únor 2008

Já jsem ani nemusela ležet, jenom nedělat namáhavý věci, včetně sexu 😀 😀 😀 .Utroš jsem jedla cca do 11.tt. Dostala jsem 2 balení a jedla je 1-0-2 takže mi to vydrželo měsíc od toho cca 6.tt.

evicka1
4. únor 2008

sex? tak to uz ani neviem co znamena 😉 no to ja musim lezat a uz ma to veru nebavi... ale sa v sobotu stahujeme tak mam z toho obavy lebo musim balit a a tak...dufam, ze sa nic nestane...teda ja tomu verim 😝

motylek
4. únor 2008

Neboj, musíš být opatrná a pokud nemáš bolesti, tak to zvládneš. PObalíš jenom lehké věci (oblečení atd.) a ostatní necháš na druhých 😀 😀 😀 . Hlavně nesundavej záclony a nestěhuj nábytek 😀 😀 😀 . Sice teď máš síly za dva, ale .... 😉 😉 😉

evicka1
4. únor 2008

co to s zo zaclonami? som este nepocula, zeby to skodilo 😅 no ale racej s tym NIC nebudem robit 😝 😀 bude to sranda... ale na stahovanie sa tesim konecne 😉
este mam dotaz : ako si uzivala ten utros? ja ho teda normalne polykam ale citala som, ze skoro kazda si ho zavadza vaginalne. a hlavne aj v pribalovom letaku je napisane ze sa ma uzivat v prvom trimestri len vaginalne. tak viem ze moj doktor je skvely a viem ze by mi nedal NIC co my moze ublozit ale. nieje to divne ze jedina ho polykam ???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru