Třetí trimestr. Připadám si divně, měním se fyzicky

dzej
1. led 2008

ahoj holky, najednou si připadám nějak divně. Nevím jestli je to těma svátkama nebo termínem, ale za posledních cca 14dní jsem přibrala 3kg, natekly mi tváře a prsty na rukách a zadek a stehna mám plný dolíků. Navíc mě pravidelně večer pálí žáha ať jím jen ovoce nebo steak..taky když se víc najím tak mám pocit, že mi žaludek vytlačuje žebra a strašně to bolí. Máte některá taky podobný zkušenosti? Díky za příspěvky.

martinka79
31. bře 2008

Holky jsem ještě 2v1 😀 myslím na vás.

kachnicka01
31. bře 2008

ja taky 2v1 Martinko ja Ti mam pocit, ze uz je mi snad vsechno jedno...hihi 😉 a to jsem se bala tolika veci..
taky na vas myslim.. 🙂

dzej
autor
31. bře 2008

ahoj holky já jsem taky 2v1 jen nám nejel celej den net 😠 chudák Gabča...panebože já mám zas větší strach, stačí, že mám od rána depku, pořád brečím, už jsem z toho na prášky, přemlouvám malou ať už jde...a pořád nic. Zítra to teda rozhodne holky, jdeme vlastně všechny tři...tak teda uvidíme. Myslím na vás 🙂

martinka79
31. bře 2008

Hlky aspoˇ%n dvě porordíme a to budete vy dvě jelikož jste nejdál............. hurá na to. 😀 😀 😀 ahojky

dzej
autor
31. bře 2008

martinko já myslela, že už rodíš. Tak co, jak jsi nachystaná na zítřek?

martinka79
31. bře 2008

No docela pohoda byla jsem celé odpoledne venku a tak se snažila relaxovat a užívat si, ale podvědomě děs. Musíms e držet před dcerou,a le doma jsem jim vše vypulírovla vyprala vyžehlíma uvidím. Mám strach aby mne nějak netestovali když ještě relativně mám čas. a ležet jen tak tam nebudu to už mám vymyšlené. 😀
Dzej ty nebuď vůbec smutná a uvidíš to plůjde raz dva. budu na tebe moc moc myslet, onit to zařídí bay to šlo rychle.
Pohoda a uvidíš malá půjde sama. 😉

dzej
autor
31. bře 2008

martinko a jak to máš vymyšlené? Podepíšeš revers? Myslíš, že ti to zítra nevyvolají? Jo, dneska bylo krásně 😵

martinka79
31. bře 2008

No já zkrátka pokud bnebudou chtít začít vyvolávat hned nebo druhý den tak řeknu, že kdy plánují porod a jak aže přijdu ten den či den předem, že nemám kam dát dítě. 😀 to mi asi tak sežerou viď. já ti nevím co jim vůbec vyblekotám,a le bojím se že m,ne bodou zkrátka mučit vším možným a ono zatím nebude nic jen mi bude blbě a psych. mizeně. 😀 máme to i daleko do pordnice takže manžel má hlídání na zítr a na středu,ale potom bude muset domů. dcera nechtěla vůbec nikam odjet a také máme psa. to bude bez něj jsem úplně v prdelce.................. 😉

dzej
autor
31. bře 2008

no je dobrý, že se můžeš vymluvit na dceru. Já jako svobodná, zatím bezdětná leda na psa, ale to nikoho nezajímá. Tak ať to zítra dobře dopadne...držím pěsti, ahojky a dobrou noc, pokud to teda jde 😉 napíšu ti do IP ještě kontakt

martinka79
31. bře 2008

určitě napiš já tidám svůj. Neboj tobě to vyvolají rad dva už jsi přes. 😉 myslím na tebe buď silná holka a zvládneš to já to vím. moc ti to přeji.Pa jdu žehlit miláčkům prádlo. 🙂

adriana1
1. dub 2008

Ahoj holky,ať vám to dobře dopadne. Já jdu dneska taky na kontrolu do porodky ale až odpoledne. Pak dej te vědět, jak ste dopadli.

dzej
autor
1. dub 2008

ahoj holky, hlásím návrat z porodnice 😎 udělali mi hamiltona a pokud to nepřijde dřív samo, tak ve čtvrtek mi to vyvolají, já se tak těším 😀 😀 a co vy??

adriana1
1. dub 2008

dzej to věřím,že se těšíš. Já razím až ve 14h jsem objednaná na 14:45h. Já si musím ještě pár tejdnů počkat. Budu vycházet dřív abych se někde naobjedvala. Chtěla sem dneska vařit a zjistila sem, že nemám cibuli. Takže je budu muset koupit a pak budu vařit večer. Sem zvědavá co mi řeknou v porodce(jdu tam poprvé) a pak na to co naše mladá přinesla ze školy.
Holky chci se podívat u nás na Ládví do školy(jen se informovat co se učeč a podle čeho). Myslíte že stačí jít za učitelkou náké 1.třídy nebo musím zazástupkyní nebo ředitelem

dzej
autor
1. dub 2008

adriana tak dej pak vědět jak jsi dopadla...jasně, že tobě přeju, aby mimčo ještě bylo v bříšku 😉

adriana1
1. dub 2008

Tak vše v pořádku. Tlak mám trošku višší 130/75 mimčo 135/min a jsem otevřená na prst

martinka79
1. dub 2008

Ahojky holky. Já hrůza cítím se pod psa,a le to je asi po tom všem. Snažím se to rozcházet. Uvidím zda se to do zítra uklidní.
J8 jdu do poradny a monitor v úterý pokud se to do té doby nerozjede samo. Jinak do 10:4, to bude na 100% na světě to už si nějak poradí.
dzej snad ti je lépe a věřím, že se na čtvrtek těšíš. držím ti pěsti a nezapomeň mi npsat až se Sabinka narodí. 😀 😀
Snad tě nebudou moc trápit.
Adriano jak jsi dopadla ve škle. určoitě máš možnost pohovoru s učiteli prvních tříd,a le klidně i se záístupkyní na 1st.

adriana1
1. dub 2008

Do školy jdu až zítra marti

ladybird.....
1. dub 2008

Ahojky holky je to strašný za tři týdny mám rodit celé noci nespím malej mě kope nemáte někdo radu jak ho trochu uklidnit at se dá alespon v noci spát ?? tady v USA je jiný čas o 6 hodin méně takže moje pravidelné stávání je ted ve 3-4 hodiny 😒 ☹ a večer samozdřejmě nemužu spát :(

ladybird.....
1. dub 2008

A pálení žáhy to je večer na plném pořádku ☹

martinka79
1. dub 2008

Aha tak mi potom písni. A k doktorovi také tak se drž. 😉
Lady. no tak uklidnit malého hlazení, hudba, koupel.
a na žáku mléko s medem nebo rennie tablety. drž se a vydrž.

dzej
autor
1. dub 2008

martinko, tak taky jsi dopadla dobře nakonec 😉 já jsem celá pochroumaná, mám bolesti po tom hamiltonovi a pořád špiním, ale jsem ráda, aspoň se něco děje...třeba to přijde samo dřív. A co doma? Byli překvapení, že ses vrátila? 😀

dzej
autor
1. dub 2008

Adriana to buď v pohodě. To máš krásný výsledky. Moje mimi mělo ozvy až 180 😠 prý se to upraví...takže taky gratuluji k pěkným výsledkům 😀

martinka79
1. dub 2008

Jani no já také špiním, říkám si zda mi tho tak neudělal, říkal jen že mne ho musí zprůchodnit tak co já vím. no mám bolesti zad a i podbříška jako na menses tak uvidím. 😉 manžel byl se mnou,a le dcra je taková divná to víš stále se na to psych. připravuje a to v noci přišla k nám do ložnice spát pocit bezpečí. 🙂

martinka79
2. dub 2008

Krásné ráno, já mám jen mainkaté bolesti takže to asi nezabralo. v noci děs a teď nic moc. 😠
dzej ty to máš za pár hurá zítra. Moc ti držím pěstičky a budu na tebe myslet. 😉

dzej
autor
2. dub 2008

dobré ranko maminy 😉 martinko já večer taky málem kolabovala a v noci to polevilo a teď se cítím jak rybička. Já myslím, že ti udělali taky toho hamiltona...prstama...šílený hmaty...bolest..křup....akorát jsem myslela, že to přijde samo a ono nic. no neva, aspoň ještě dneska něco pouklízím 😉 chudina dcera, myslíš, že má strach, že se jí nebudete věnovat?

martinka79
2. dub 2008

JAni to si nemyslím, ale neví kdy to jako přijde a jak to bude. 😉 to víš je do toho všeho zasvěcená, ale realita je jiná a její hlavička to asi ještě vše nepobere.
Ale ona to zvládne, ale stres pro mne manžela i pro ni.
A naštěstí ve školce jsou i nám na ruku takže jí podporují. 😉
No tak to bylo podobné, já šílela a to mě přišla držet setra, jelikož po tom zátěžáku jsme byla taková zmordovaná. Dnes to vypadá, že to nebude nic. 🙂

alenka83
2. dub 2008

ahoj holky, držím vám oboum palce, ať to máte co nejdřív za sebou a jste s miminkama. Určitě to přenášení není nic příjemného, snad mě také nečeká. Ale stále sleduju, jak jste na tom a posílám vám velkou podporu! To zvládnete. Přeci jen jsme ženy...🙂
Mě při delší chůzi bolí ta stydká kost (nebo jak se tomu říká) a tak nějak celý břicho. Takže chodím jak kačer, ale to určitě nejsem sama🙂

dzej
autor
2. dub 2008

JJ je to těžký s dětma, chudina má nervy taky. Já to vidím na psovi, jak se mnou trpěl a včera jak jsem se uvolnila tak on hned taky pookřál a je vidět, že se chová jinak. No mě to taky moc bolelo, ale ona mě na to připravila, že to bude bolet, ale že tam pak nemusím zůstat, takže jsem radši trpěla. Jsem pak čekala venku na přítele než pro mně přijede a myslela jsem, že okoušu lavičku jak to bolelo. Ale dneska už nic, pohoda. Martinko budeš mít manžela u porodu nebo bude hlídat malou?

martinka79
2. dub 2008

bude u porodu, pokud to půjde. jo to chápu ta bolest když jsi odešla z ordinace. 😉
No máš pravdu náš hafan je také citlivka včera ráno nejprve odmítal jít ven než jsme odjížděli on schválně stávkoval, taky to cítí že něco přijde. 🙂
Alenka díky za podporu, no mne stydká kost a tvrdnutí břicha také potkává při procházkách, ale jsem na to už zvyklá. 🙂

martinka79
2. dub 2008

Jani pracuješ a uklízíš viď, jak já ti závidím. 🙂 zítra se budeš mít. Budu celý den telepaticky posílat pozitivní energii a myslet na tebe. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru