Třetí trimestr. Připadám si divně, měním se fyzicky

dzej
1. led 2008

ahoj holky, najednou si připadám nějak divně. Nevím jestli je to těma svátkama nebo termínem, ale za posledních cca 14dní jsem přibrala 3kg, natekly mi tváře a prsty na rukách a zadek a stehna mám plný dolíků. Navíc mě pravidelně večer pálí žáha ať jím jen ovoce nebo steak..taky když se víc najím tak mám pocit, že mi žaludek vytlačuje žebra a strašně to bolí. Máte některá taky podobný zkušenosti? Díky za příspěvky.

svetluska.l
23. bře 2008

Tak myslim,ze mi rano odesla hlenova zatka...takovej prusvitne ruzovej hlen...a za chvili mizim do porodnice na monitor...ale kontrakce nemam,tak tam se toho asi moc nedozvim,jestli se neco deje uz,kdyz nejdu an prohlidku,ach jooo

e.k.t
23. bře 2008

světluško držím pěsti ať je to vše v pohodě.

jinak bakul se prý včera narodil Honzík

gaba3 • 40tt • Včera v 18:08

ahoj holky
tak máme první miminko, bakulce se dnes ráno v 9:50 narodil Honzík - 2950g a 50cm obrovská gratulace!

svetluska.l
23. bře 2008

dekuju...vsak uz sem nedockava🙂
Ju a taky posilam velikou gratulaci k Honzikovi bakulce🙂

martinka79
23. bře 2008

KAchnicko to přijde neboj čekej to každým dnem. Bude to rychlovka a poto šup hup. 😀 radost s miminkem.

martinka79
23. bře 2008

světlušce držím pěsti už to asi začíná. 😀 hurá.

e.k.t
23. bře 2008

tak hlavně aby to bylo v pohodě a netrápila se dlouho

dzej
autor
23. bře 2008

ahoj holky, světluško, já myslím, že už je to tady, tak vídíš, dočkala ses. Podej potom zprávu 😀
Bakul gratulujeme moc moc moc 😉

paolin
23. bře 2008

ahoj holky! koukam, ze Svetlusce uz nejspis zacal porod. no, tak to moooc drzim pesticky, at je vse v poradku!

gaba3
23. bře 2008

ahoj holky 🙂
koukám, že asi bude další mimínko - jéééé 🙂 taky moc držím pěstičky 😉
kachnicka už to má taky za pár 😉 a my dzej asi zůstaneme s pupíkama do dubna co? 😀 😀 😀

dzej
autor
23. bře 2008

ahojky, gaba nestraš, já už chci taky 🙂

e.k.t
23. bře 2008

nebojte, každým dnem dojde i na vás

gaba3
23. bře 2008

dzej 🙂 já už si z toho právě dělám srandu 😀 neboj, určitě se dočkáme, však jsme ještě ani nepřetáhly termín 😉

dzej
autor
23. bře 2008

gaba a jo vlastně, já už jsem tak zblbá tím, že chci rodit, jsem si ani neuvědomila, že ještě nejsem po termínu. Já mám termín 31.3. ne podle koníka.. 🙂 tak hezké velikonoce všem!!

martinka79
23. bře 2008

dzej tak to bude za chvlku. 🙂

e.k.t
23. bře 2008

to bude pohodička, každým dnem se to blíží 😀

gaba3
23. bře 2008

dzej, no vidíš 😉 hlavně žádnej stres, rychle to uteče 🙂 😉 já mám ted toho 25.3. (koník ukazuje správně), tak jsem vážně zvědavá 😕 neboj, počkám na tebe 😀

kachnicka01
23. bře 2008

ty brdo, svetluska uz teda asi rodi...ta se maaa chichi..treba uz to ma za sebou a miminecko v naruci juuuu 😅 Ja furt nic! Byla jsem zas na dlouhy prochazce, bricho me cestou bolelo jako prase, ale myslim, ze to je spis zacpa a zarazeny prdy...Jinak ze me nic netece akorad me pali zaha fuj a to s sebou nemam Rennie..jsem u nasich a zitra jedeme s manzou zas domu do Prahy. Nasi chteli, abych tu zustala do ctvrtka ( je to odtud bliz do porodky) ale ja bych se tu nejspis zblaznila 😕 😕
taky doufam, ze me zitra nikdo nevypraska pomlaskou..hodlam se schovat do pokojicku a nevystrcit ani cumak hihi 😉

Tak holky, kju spat, drzme se a at uz je to tady, at mame ty svoje miminecka v naruci 🙂 🙂

many
23. bře 2008

ahoj kachnicka - taky mě pálí žáha jako ďas,cucám renie 😀 jinak třeba tě to chytne už zachvilku a nebo zítra 😉 tak kdyby něco tak ať máš rychlý a bezbolestný porod 😉 ať je Toník rychle venku

gaba3
23. bře 2008

kachni: koukám, že u tebe dlouhé procházky taky nezabírají co? 😅 jen břicho bolí a bolí a nic z toho 😠 a jak píše many, třeba tě to do zítřka chytne a do prahy už nepojedeš, však Toník si taky dává na čas! 🙂 budeme myslet 🙂

many
23. bře 2008

no třeba vás to chytne zítra obě 😀 😀 😀 😀

gaba3
23. bře 2008

many 😀 😀 😀

kachnicka01
24. bře 2008

hihi tak nic... myslim, ze bych se mohla stavet na hlavu hahaha 🙂 dnes pojedem domu do Prahy, uklidim poradne cely byt a uvidime, co to udela 🙂 🙂 🙂

many: Rennie je moje zachrana, prave jsem ho tu sebou nemela, tak sem trpela az do noci...jako mliko je na prd, zabere na chvili... no tesim se dnes domu, nalozim se do vany aaaach 😅 😅

hele a co kolednici - nasi bydli na vesnici, furt tu nekdo zvoni, strasny...ale ja sem z toho nastesti venku letos hihi 😀

dzej
autor
24. bře 2008

ahoj holky, tak já jsem si ráno po sprše začala masírovat bradavky a docela mě bolí břicho 😀 takže v tom budu asi večer pokračovat. Je fakt, že jak píšete, mě skoro celý těhu žáha nepálila a teď docela jo. Jsem si taky koupila rennie..tak hezký velikonoce 😉

martinka79
24. bře 2008

Dzej a kachnicka držím Vám palce.
rennie je také u mne jediná záchrana teď ke konci. těhu. 😉

licina
24. bře 2008

Ahoj holky,

já zase otravuju s pohybama, ale ráda bych znala, jak jste na tom Vy....
Jak často jste cítili pohyby v období ve kterém se právě nacházím????
Musím říct, že stále chodím do práce, takže možná ne všechny registruju......o to víc mě to zajímá...
Cítíte je pořád????

dzej
autor
24. bře 2008

licina, pokud je cítíš tak 10x denně tak je vše v pořádku. Já chodila do práce do 38tt a taky jsem přes den moc neregistrovala, jestli se malá hýbe nebo ne. Takže buď v pohodě. Pokud bys necítila pohyby dýl jak 24hodin tak si radši skoč k doktorovi.

licina
24. bře 2008

dzej:
cítím je, ale tou prací si to ne vždycky uvědomím.
Ale to asi znáš.... 😉

gaba3
24. bře 2008

ahoj holky 🙂
koukám kachnicka stále jeden.... dzej ty taky 😉 co ta naše miminka blbnou, že se jim vůbec nechce že?

kachnicka01
24. bře 2008

ahojky no proste se jim u nas zjevne ohromě libi chichi 🙂 me dnes parkrat bolelo jako pri MS, ale nic se nedeje.. konecne jsem aspon doma v Praze!

licina: uplne souhlasim s dzej.. jinak ja pohyby citim porad stejne.. premyslim, jak to bylo ve 30tt ale asi dost podobne jako ted - i kdyz ja byla doma na rizikovym, musela sem lezet, takze nevim, jak by to bylo, kdybych byla v praci...

gaba3
25. bře 2008

kachni: asi fakt 🙂 a taky máš bolesti jako při MS jo? já teda hrozný, dopoledne to celkem jde, ale odpoledne a noc, to je kolikrát šílený 😒
a holky, vystřelují vám bolesti i do kyčlí a noh? mě se to objevilo posledních pár dnů a mám vždycky pocit, jako kdyby se mi měla rozjet pánev a nohy 😅
lici: jak píšou holky.... jinak prcek se někdy hejbe hodně a někdy se jen tak převalí a nějakou dobu klídek.... když spí a nehejbe se třeba 3 hodiny, tak taky znervozním, tak ho hladím a mluvím na něj a vždycky se ozve 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru