Třetí trimestr. Připadám si divně, měním se fyzicky

dzej
1. led 2008

ahoj holky, najednou si připadám nějak divně. Nevím jestli je to těma svátkama nebo termínem, ale za posledních cca 14dní jsem přibrala 3kg, natekly mi tváře a prsty na rukách a zadek a stehna mám plný dolíků. Navíc mě pravidelně večer pálí žáha ať jím jen ovoce nebo steak..taky když se víc najím tak mám pocit, že mi žaludek vytlačuje žebra a strašně to bolí. Máte některá taky podobný zkušenosti? Díky za příspěvky.

dzej
autor
2. dub 2008

si taky myslím, že problém bude v nějaké té nemoci "DIS" bych radši navštívila taky víc psychologů...víc názorů.. holky tak já dneska už končím, porád sedím u PC. Mějte se krásně a doufám, že za týden se tady ve zdraví ukážu už i se Sabinkou. Martinko tobě taky držím pěsti ať dopadneš nejlíp jak jen to jde. Ahooj 😀

martinka79
2. dub 2008

Jani ahojky měj se krásně nezapomeň mi písnout. PA 🙂

adriana1
3. dub 2008

Ahoj holky, nevíte jak se má gabča a vojtíšek?

martinka79
3. dub 2008

Gabča a Vojtíšek se mají dobře v neděli sna budu doma. 🙂
Dnes musíme myslet na dzej šla konečně na vyvolávačku. hurá

adriana1
3. dub 2008

Tak to bude mít konečne za sebou. Já sem přemluvila mílu aby se rozhoupala takže sme byli dnesaka na škole od pondělka nastupuje do nové třídy. To sem se tet dozvěděla od známé co učí na stejné škole jako chodí dída do zítřka. Tak její učitelka chtěla aby jí bez našeho vědomí dali do zvlaštní školy. Takže se nás konečně zbavila a já jsem ráda že sme se zbavili té učitelky

martinka79
3. dub 2008

😀 adriano super zpráva. to si ulevíte obě dvě ty i malá.
JInak: gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dzej: to má za sebou 13:05 se narodila Sabinka má 3650g a 50cm. jsou spokojené obě. 🙂

adriana1
3. dub 2008

Dík zazprávičku. TO je skvělé. Sabinka určitě je pěknej cvalík.Myslíš že porodíš do termínu nebo to bude jinak.

martinka79
3. dub 2008

vůbec netuším, ale nějak si naději nedávám. 🙂 vidím to tak na příští týden. uvidíme.

paolin
3. dub 2008

jeee! tak dzej velka gratulace! 😀

elee
4. dub 2008

ahojte holky jak se vam v noci spi ja se kazdu hodinu budim a to cez den vubec nespim aby sem sa unavila ale nepomaha to.Rano v 5 sem uplne vyspana,mato nekdo tez?

adriana1
4. dub 2008

Ahoj holky,
marti jestli budeš mluvit s džej pozdravuj obě holky
elee: já sem pořád utahaná vnoci se budím but po dvouch hodinách nebo pohodině.

elee
4. dub 2008

adriana1:tak to su klidnejsi 🙂

martinka79
4. dub 2008

Ano budu je pozdravovat píšeme si. A jak jinak?

adriana1
4. dub 2008

Já se mám dobře akorát večer a dneska mě pobolívá břicho.Dneska sme kupovali cvičky do školy a botky k sukni. Zítra mám školení. A neděle doma s rodinou.
marti: Jak se vede?

martinka79
4. dub 2008

no právě teď večer mi začalo být nějak divně bolí mne podbříšeka v rozkroku nevím zda se to uklidní vanou.
Já na víkend už nic extra neplánuji pohodu domova. Nikolka potřebuje nové tenisky a bundu,a le nějak se mi nikam nechce tak možná tatínek někam vyrazí. 😀
Tak se opatruja měj se moc moc fajn.

adriana1
4. dub 2008

Uvidíš co udělá vana.Ty taky. Hezký výkend. Díde ještě musíme sehnat flétnu

e.k.t
5. dub 2008

marti, už aby to bylo, že jo?

dzej veeelká gratulace, tak další spokojený človíček 😉

martinka79
5. dub 2008

Ano moc spokojená. No zase mi je fajnově. to josu věci. to ty holkky když si řeknou jdu na svět tak jdou hned a žádné ofuky. 😝 😀

e.k.t
5. dub 2008

no kluci dělají fóry v bříšku a holky potom na sluníčku 😀

martinka79
5. dub 2008

no to víš každá si užijeme jinak. 😉

martinka79
5. dub 2008

Gabča už je doma. 😉

gaba3
5. dub 2008

Ahoj kočky 🙂
dzej:velká gratulace, marta me hned informovala 😉 budu se těšit na fotečky 🙂
a co kachnicka? nestíhám dočítat.....

elee
5. dub 2008

Ahojte chcem sa zeptat uz tak asi 3 den za sebu mam take stejne pohyby jakeby mnelo mimco stykavku,je to mozny?

martinka79
5. dub 2008

alee ano je.

many
5. dub 2008

dzej - taky moc moc blahopřeji 🙂

kachnicka01
6. dub 2008

Ahojky holcinky 🙂
Tak jsem se pred hodinou vratila z porodnice a Tonicek jeste spinka v autosedacce 😅 Je naprosto nadhernej!!! Narodil se v utery 1.4. ve 14.20, meril 50cm a vazil 3540g 🙂 a uz pribirame a vsechno je v poradku.. vubec ted nestiham docist..snad zitra..ted totalne sotva pletu nohama, tak se natahnu, nez se to me zlaticko probudi 😵 fotky sem hodim hned jak je stahneme do compu 😉

Takze dzej i gabi uz mate taky jupiiiiiiii strasne mooooc gratuluju a posilam pusinku tem vasim zlatickum 🙂 boze holky, ja jsem tak unavena, ale na svete neni nic krasnejsiho, nez mit svoje miminko 🙂 me dokonce voni i jeho hovinka 😀 😀 😀 😀

tak papa, hodne odpocivejte, ja to doctu a zas napisu a drzim palecky vsem, ktere to jeste ceka 😅

Joooo a mam kozy jako vozy jsem totalni sexbomba 😀 😀 😀

gaba3
6. dub 2008

jéééééé kachnicka, gratulujeme!!! máme obrovskou radost 🙂 🙂 a jsme moc rádi, že jste zdravý a papkáte 🙂 🙂 taky bobínka pohlad a s těma hovínkama máš pravdu, mě taky celej voní 😀 a ty kozy - jsem na tom podobně, jak po plastice 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2008

Ahojky kacnicko moc moc gratulujeme .
dzej vás zdraví maou trápí prdíky,a le jinak pohoda.
🙂

pavlina05
7. dub 2008

kachnicka01 moc a moc gratuluji 😉

dzej
autor
7. dub 2008

ahoj holky, hlásím návrat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru