Tvrdnutí bříška. Co pomáhá?

kacule1
1. bře 2011

Ahojky, jsem ve 34tt a v poslední době mi docela často tvrdne břicho, sestřička na cvičení mi tvrdí, že to může být a je to normální, někdo na to bere hořčík, ten ovšem údajně problém neřeší, spíše zmírňuje, asi to není nic zvláštního, ale je to trošičku nepříjemné několikrát denně, někdy pomůže prodýchat, ale taky ne vždy, nemáte někdo radu, jak to zmírnit, díky moc.

marhulinka
1. bře 2011

Já tedy brala hořčík,aby mi bříško netvrdlo,určitě to řekni dokymu 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
stylly
3. bře 2011

Normální to je ,..ale né moc často,...max 15x denně,...jinak magnesium rozpustné!!!Když bude trvdnout častěji šup do porodnice!!!!!!Já s tímto rodila předčasně!

luca76
4. bře 2011

ahoj, já to měla v prvním těhotenství a jedla jsem na to magnézium magne B6 a snažila se fakt hodně ležet, s nohama nahoru....pomohlo mi to trochu, ale rodila jsem sice o 3 týdny dřív, ale zaplaťpánbůh za to, že to nebylo ještě dřív

sichatka
4. bře 2011

@kacule1 - rozpustný hořčík - Magnosolv - nevím, jestli se dá sehnat bez předpisu, zkus se zeptat a pak odpočívat, nepřepína se. Už se to holt blíží, tak ať tam mimi ještě nějakou dobu je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru