V 36tt mám silné bolesti v podbřišku, máte zkušenost?

straspitlik20
27. únor 2013

Ahojky chtěla jsem se zeptat,mám silné bolesti v podbřišku,někdy i v zádech,večer nespím a mám v posteli dost velké broblémy se otočit na bok.Máte někdo nějaké stejné skušenosti?Nevíte co to může být?Děkuji za odpověď

iveta107
27. únor 2013

tak otočit se na bok u mě taky byl docela problém 😒 a ty bolesti jestli se zmírňují a zase po chvilce jsou silnější tak jsou to poslíčci, mě taky začali trápit měsíc před porodem, někdy jsem se ani nevyspala, myslela jsem, že už porodím před termínem a nakonec jsem rodila přesně na termín 😉

pismenka
28. únor 2013

u mě to třeba byli prdíky, normálně takové křeče že jsem to musela rozdýchavat, pak přišel prdík jako hrom a dobrý 🙂 a otočit se na bok, potřebovala bych jeřáb, nebo to držátko nad postel jako mají v nemocnici, musela jsem se otáčet jak stará babka. Měla jsem i u druhého těhu šíleně roztažené kyčle, ještě měsíc po porodu se mi stahovali.

dezyre
28. únor 2013

Jsou dvě možnosti, buď zaražené prdy (to je taková fakt bodavá bolest), anebo pokud je to bolest stejná jako menstruační, tak jsou to poslíčci, případně rozjíždějící se porod. Je potřeba, aby si si hlídala čas jestli ta bolest přichází v pravidelných intervalech, anebo tak hala bala 😉 Já jsem právě měla bolesti stejné jako při menstruaci - tři dny přicházející nepravidelně, ale celkem často a ráno v den porodu (malej se narodil před druhou odpoledne) se bolesti ustálili po 6-ti minutách, a když to tak bylo hodinku, tak jsme na nic nečekali a jeli. Přeju hodně štěstí, ať už je ta bolest způsobená čímkoliv 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru