V 39tt jsem se bouchla do břicha. Stalo se vám to?

annyth
9. srp 2013

Maminky, stalo se vám některé že jste se nechtěně o něco bouchli do břicha? Jsem v 39 týdnu a dneska jsem narazila do zábradlí,břicho nebolí,ale mám strach.Malá se mele jako každý den,ale abych něco nezanedbala.... Děkuji za info

kajovaevicka
9. srp 2013

Já se třískala v jednom kuse- do umyvadla, do klik ode dveří... pokud se prcek nehýbe víc nebo míň než obvykle a nebo bříško netvrdne, tak bych to vůbec neřešila🙂

pegynka
9. srp 2013

Ja se napichla na drzak na rucniky,takove ty tyce,co se pridelavaji kolmo na zed a v pohode...Byla jsem cca kolem 30.tt 🙂 A jak pise kajovaevicka ,jestli neni neco jinak,nez obvykle,hlavu bych si z toho nedelala 🙂

mm_mm
9. srp 2013

Kamarádka jezdila celý těhotenství na kole a někdy těsně před koncem prudce zabrzdila a nalítla břichem na řídítka...a taky dobrý... 🙂

marecek4
9. srp 2013

neboj,mimi je v bříšku v pohodě,vezmi si,kolik vrstev ho chrání a ještě má kolem sebe bazének,sice v Tvém stupni už poněkud těsný,ale je tam 🙂
to s tím kolem je mi poněkud povědomý-kolegyně si takto dokonce zlomila žebro,ani to mimi nevadilo,teď má krásného zítra týdenního chlapečka 🙂

lv
9. srp 2013

jasně, já nějak vnitřně nepočítala s tím giga rozměrem, takže věčně o futra, o linku, o kliky, o dveře.. 🙂 a taky jsem na sebe hrozně cintala, pořád špinavý trika na pupíku..

prudicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laskecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pejtho
9. srp 2013

Já jsem pupkem vždycky rozrážela nákupní vozíky!

ange_de_la_morte
9. srp 2013

Mnohokrát jsem se někde bouchla, dělalo mi problém celé těhotenstwí si zwyknou že mám břicho, myslím že pokud tě to nebolí a mimnko se chowá normálně neplašila bych zbytečně. Jinak kamarádka se někdy ke konci těhu opřela břichem o elektrický ohradník na koně a dostala pěknou pecku do břicha, radši jeli na pohotowost ale uplně wpohodě

nadja73
9. srp 2013

ja jsem si na nej skocila, kdyz jsem chytala padajici dceru z gauce a vsechno v pohode.

kettynka1234
9. srp 2013

bacha na pupíček. Malá je sice obalená vodou, nějakým podkožním tukem, ale měla bych strach. Když jsem čekala prvního syna, byla asi ve 36 týdnu, pod nohami se mi pletlo kotě. Náš blbej vlčák šel po něm ( chtěl si jen hrát) ale shodil mě bokem břicha na zem. Hned jsme jeli, udělali mi ultrazvuk a druhý den jsem na něj šla pro klid duše znovu. Vše bylo ok, ale prý kdyby se tam udělala nějaká straženina,.... Na psa jsem si dávala pak hodně dlouho pozor. Nechtěl, ale stalo se.

betysek
12. srp 2013

Kolikrát. Jednou mi na břicho dokonce skočil náš pes, stoupnul si na zadní a předními se opřel o moje břicho. Tay jsem měla starch, ale bylo vše v pohodě...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru