Ve 30tt mám při sexu bolesti, jako bych měla měsíčky

slunicko1991
13. pro 2012

ahojky maminy...mam problem při sexu mam někdy bolesti jako kdybych měla mit měsičky.....a pak mě ta bolest střily až do zad takže musime toho nechat vždyycky a ja z toho nic moc nemam....protože to boli sem 30 +6 tt těhu....prosim o radu ...neni to nic važnyho mam strach abych třeba nevyvolal porod nebo tak něco......mam kratky čipek....a mudr mi vyhrožovala předčasnym porodem ale na minule kontrole se mi to zpravylo....tak nevim mam celkem strach prosim o radu děkuji 🙂

ebsian
13. pro 2012

Já bych se vyhýbala sexu, pokud hrozí předčasný porod, může se to tím zhoršit ze dne na den, absolutně nedoporučuji, kor když máš při tom takové pocity, sama jsem předčasně začala rodit, tak věř, že se vyplatí nemít sex..

eficenka
13. pro 2012

podle pospisu bolestí na menstruaci soudím, že to můžou být poslíčci... Pokud hrozí předčasný porod, tak bych sex už asi vynechala. však si můžete užít i hezkou chvíli bez sexu...
Manžel se nechtěl milovat v těhu od 32tt, bylo mu to nepříjemné, tak jsme vydrželi, hezky se jen mazlili, četli si spolu, chodili na procházky 🙂

barusinecka
13. pro 2012

Jasně,raději se sexem počkat,tem můj už má taky božatko pauzu,ale co,všechno se dá přežít 🙂

lrg
14. pro 2012

Mně to tedy není příjemné od začátku těhotenství, ačkoliv nemám žádné problémy, vůbec nevím proč ☹

maudn
14. pro 2012

Ahoj, já jsem neměla sex. od 20.tt, ze začátku je to těžký, ale pak je to úplně v pohodě a nic hroznýho, ty i tvůj chlap to jistě pro prcka chvíli vydržíte,

lucinka_jirackova
14. pro 2012

já bych sex radši oželila...já měla zákaz od 3 měsíce těhu , protože mě to bolelo, a řekla mi že bych tím mohla potratit, ale jelikož ty jsi už dále, tak bacha na předčasný porod!

najtom1
14. pro 2012

Já jsem při prvním těhotenství taky měla krátký čípek, ptala jsem se svého doktora a ten nám sex zakázal - hrozí předčasný porod!! takže určitě nedoporučuji. Teď jsem v 30tt a nemám žádný problém, ale taky mě to není příjemné. Prostě se to musí vydržet. ☹

veruska007
14. pro 2012

Já v minulém těhu potratila právě po sexu 😔 . Takže teď nic!

daasenka85
14. pro 2012

ahoj, taky jsem riziková. zezačátku jsem párkrát krvácela, pak jsem měla utrogestan až do 13.tt, takže logicky nic. pak jse měli asi 3 styky po 14 dnech a po tom posledním ve dvacátém týdnu jsem dva dny nato lehce zakrvácela. pak jsem se i bála.. navíc mám nyní taky krátký čípek,tak je rozhodnuto až do konce.
holky a můžu se zeptat, vadí na zkrácený čípek jen styk nebo i orgasmus? asi raději nic, že?

veronikadob
20. pro 2012

já bych si taky nechala zajít chuť, čípek mám sice normálně dlouhý, ale malý má hlavičku hooodně hluboko v malé pánvi takže nic...a pokud ti to vyvolává nepříjemné pocity tak už vůbec ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru