Ve 30tt - za měsíc jsem zhubla 4,5 kg, je to normální?

maartiskaa
7. dub 2014

Ahojky potrebuji poradit jsem ve 30tt a do března jsem měla váhu o 7,5 kg nahoře,teď jsme zjistili že jsem za měsíc zhubla o 4,5kg.je to normální? jim stejně všechno ale poslední dobou mám strašne problémy, k snídani do sebe dostanu akorát čaj a půl rohlíku a jsem strašně precpana k svačině dostat do sebe pul jablka je výkon a oběd už se mi do žaludku proste nedostane. Do toho mám prisernou zácpu.neuškodí to malému? Jak jste to měli vy? děkuji moc za názory a rady.

jinajana
7. dub 2014

Ahoj, záleží i na tom, jakou jsi měla postavu před těhotenstvím, je možný, že jsi teď zhubla jen nějaký ten tuk, který byl předtím navíc, protože mimčo si vezme to co potřebuje, aby nestrádalo. Teď už tam je celkově málo místa, takže mimčo utlačuje i žaludek, mně se vrátily nevolnosti, takže musím jíst po 2 hodinách, sice miniaturní porce, ale nacpu to do sebe. Takže prostě zkus jíst malinko, ale jíst. Samosebou, jen dr. ti řekne, jestli miminko prospívá a je v pořádku, to tady nevyřešíme. A se zácpou zabojuj, miminku neškodí, ale protože ještě máme před sebou 2 měsíce, tuším, že bude hůř 😉

klara123123
8. dub 2014

Jíst, malinko, ale jíst pořád 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru