Ve 31tt mě dítě kope do močového měchýře, hrozně to bolí

burdka
28. led 2013

Ahoj holky, jsem v začátku 31tt, malá mě sem tam strašně kopne do močáku. Asi je dost nízko, mám docela obavy, nebo myslíte, že je to normální? Jsem těhotná poprvé a tak to neznám. Děkuji za veškeré zkušenosti vás ostatních 🙂

luciekremenova
28. led 2013

No naštěstí je to normální ale neboj už jsi dost daleko a malá by se každou chvíli měla otočit hlavičkou dolů takže by se ti mohlo ulevit 🙂 Hezké těhulkování!! 🙂 Lucka

modena11
28. led 2013

Jo,souhlasím myslím že je to normální,taky tyhle kopance snáším už nějakou dobu,takže žádné obavy🙂přeji hodně zdaru 😉 😉 😉

aneta0707
28. led 2013

podle me je to normalni, kolikrat mam pocit, ze to neudrzim jak se leknu a boli to 😀 a navic co se otocila, tak mam pocit, ze je to jeste horsi ... odrazi se od zeber a dostavam to plnou silou 🙂

speedygon
29. led 2013

Já si kopání do močáku ve velkém užila v předchozím těhu...většinou mě to donutilo jít na malou 😀 Nebolelo to, jen vždy následovala návštěva wc, malou to vyloženě bavilo 😀

misule92
29. led 2013

To mě zase miminko na močák tlačí hlavičkou...někdy se dokáže pohnout tak až mě pichne v zádech..🙂 většinou mi tím dá najevo že mám jít na záchod..:D

burdka
autor
29. led 2013

díky holky 🙂

tendrezka
25. srp 2013

mam neco podobneho,posledni dva dny,jsem 29 tt.je to takovej chvilkovej tlak,bolestivej a jako bych se mela pocurat...takze muzu byt v klidu??je to pocit jako bych mela zarazeny prdy:D

janapavlik
27. srp 2013

@tendrezka Přesně to mám taky tak 😉 Vidím, že máme stejný termín 😀

tendrezka
27. srp 2013

tak to je parada🙂ja se teda modlim aby to byl druhej termin a to je 9.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru