Ve 31tt mě pálí nohy, co to může být?

mirunka4
3. led 2014

Zdravím vás holky,mám takovou otázku..jsem ve 31 tt a uz pár dni cítim že me pálej nohy..cítim to u spodkou noh..jako kdybych mela horečku 😒 a citila horkost ..ale jen u nohou..vedeli by ste me ríct co to muže být?nebo ste mela nekterá neco takového? dekuji za každou radu 🙂

mullerovaj
3. led 2014

Ahoj, já už jsem o trošku dál, ale kolem toho 20 - 30 týdne jsem možná měla podobný problém. Sice mě nepálily nohy, ale pálila mě kůže na jednom místě na břichu. Na pohled nic vidět nebylo, ale pálilo to jak opařenina, nebo štípanec. Doktorka mi to vysvětlila tak, že to způsobuje zvětšující se mimčo a hlavně děloha , která utlačuje některá nervová zakončení a to vyvolává různé pocity. Každopádně už to přestalo.

mirunka4
autor
3. led 2014

@mullerovaj acháá 🙂 no to jo..to je fakt..to muže byt i tím..nejak to není nepríjemný ale jenom trošku zvláštní..jdu ted v uterý na kontrolu k dr tak jse poptám co to muže byt 🙂 dík za odpoved 🙂

jarkalada
3. led 2014

@mirunka4 nemáš křečáky? mě pálily taky, musela jsem zobat detralex a nosít stahovací punčochy

mirunka4
autor
4. led 2014

@jarkalada nemám krečáky..ale moje babička mela,pak má i moje máti a mam hruzu z toho že me to čeká taky :/ zatim na nahou nic nemám tak uvidim snad ani po porodu mi nevyjdou ven 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru