Ve 34tt mám úbytek plodové vody, měly jste to taky?

anty
19. lis 2012

A byla to indikace k porodu?

leeena_4
20. lis 2012

@anty ja ji mela na dolni hranici normy od 36tt. Jen si to hlidali a rodila jsem ve 40+4. Hodne stesti.

verbalinka
20. lis 2012

@anty ahoj, mne zjistili min plod.vody ve 37tt, ale dr to neresila. Jenze mala se mnohem mene hybala a na dalsi ko jsem sla na velky utz a tam zjistili, ze mam plodovky strasne malo a i kvuli malo pohybum jsem sla na vyvolani. Mala se narodila ve 39tt+1 uplne v poradku. A jsem moc rada, ze jsem se nenechala odbyt a na vyvolani sla, protoze zpetne mi dochazi, ze jsem za pohyby pokladala i klasicke brisni "zgrundani". Takze, pokud citis pohyby a mas pocit, ze je to ok, tak to neres. V pripade jakychkoliv pochybnosti jdi do porodky na velky utz. Hodne stesti 😉

jenny.kay
20. lis 2012

Strašili mě tím ve 30 tt, kdy mi teda zastavovali i předčasné kontrakce, že mám PV na spodní hranici normy. Ale sama sestra mě uklidnila tím, že to mohlo být proto, že se třeba malá zrovna víc napila. Pak už to bylo zase v pořádku. Takže jen to hlídat. Věřím, že to bude dobré.

anty
autor
20. lis 2012

holky díky, trochu jste mě uklidnili, každopádně jedu zítra do nemocnice na konzultaci ohledně císaře, tak ani nevím, jestli si mě tam nenechají, jinak dle dr. mimi má 3 kila, spíš mě straší to, že plíce asi kdyby došlo k porodu nebudou asi zcela vyvinuté ☹ jinak do průkazky dr. napsala AC34+, FI 35+, oligohydramnion

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru