Ve 35tt je miminko velmi aktivní, je to dobře?

molea
14. dub 2014

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jestli ste měla taky nekterá miminko v 35TT velmi aktivni.Kope až to moc bolí.Jsem prvorodička a nevím jestli je to dobře...Děkuji 🙂

marecekavendulka
14. dub 2014

@molea jéééje,to je mooooc dobře!jen kopej maminku,ať o tobě ví 😀 😲

marecekavendulka
14. dub 2014

já jsem ted ve 33 tt a mužu ti říct,že někdy je to masakr..malá od té doby co je hlavou dole,tak s chutí okopává moje žebra,sem tam se protáhne tím stylem,že mám na straně bouli velikosti tenisáku.minule jí jen tak ze srandy povídám:vendulo,tyvoe nekopej nebo zjistím,kde máš prdítko a dostaneš na něj 😀

molea
autor
14. dub 2014

tak to je paradní.já kvůli temu už ani nespím.nekdy me vyhrknou i slzy.Opravdu takova bolest když me nožkama nebo ruckama projizdi po stenach bricha a aj klidne 10minut.
Hlavne se říká,ze poslední mesic je miminko klidne ze se chysta k porodu,ale ta nasa mala teda klidna není...🙂

macinka0007
14. dub 2014

tohle je opravdu normální 🙂 já to mám od 30 tt..a je to masakr...občas mám pocit že mi chce prokopnout břicho jak strašně na něj tlačí...ale zase je lepší když o sobě dává vědět než když se ani nehne....🙂

jinajana
14. dub 2014

Já jsem ve 33 tt a taky dostávám slušně nakopáno, žebra, žaludek, močák, boky... kolikrá si říkám že je to fakt chobotnice, kam všude se dostane... A někdy to bolí fakt dost 😉

partyzanka91
14. dub 2014

Mě taky někdy dost bolestivě kope - nejhorší jsou opravdu ty žebra když se trefí, to bolí dost a pak taky močák to projede úplně dolů až se vždycky přikrčím. Jeden den sebou šije téměř imrvére že nevím jestli sedět nebo ležet, sedět přikrčená je někdy umění jak se vrtí. No a pak mám dny kdy o něm mimo pár pohybů skoro nevím, tak nějak se střídají ty dny aktyvity a dny lenosti. Každopádně každý den ty pohyby cítím alespoň několikrát i při líných dnech.
Jinak největší aktivita bývá na noc když chci spát a naopak po ránu když se vzbouzím přemýšlím jestli tam je jak je břicho klidné, to pak není cítit ani pohyb (ještě že máme Angel Sounds). Ale v průběhu noci když se budím tak to je cítít dost a dneska ráno sebou tak šíleně škubal to nevím co tam dělal. To břicho se celé úplně vrtělo a takové rychlé silné pohyby byly cítit - až jsem měla strach jestli se nezamotal do šňury a nechce se vyprostit, ale asi se jen otáčel. Další pohyby přes den už byly klidnější

libara
16. dub 2014

Jen ať kope...i když je to občas až bolestivě nepříjemné...těším se z toho všeho. Nedovedu si představit tu hrůzu, kdyby to přestalo.

macinka0007
16. dub 2014

dneska sem byla na kontrole..a Dr úplně valil zrak jak mám mímo divoký...:D břicho se mi vlnilo jak při mexický vlně :D chvíle boule tady za chvíli na druhý straně...dokonce se tam tak vrtilo že mu celkem dost dlouho trvaloo něž ho pořádně změřil :D jen ať je každý rád že ho pořádně cítí 🙂

volodka162
6. kvě 2014

Jsem v 35tt a je to tak 14dní kdy mrně začalo silně kopat do žeber a žalůdku, až si teď říkám zda je to normální. Ale teď bych se děsila kdyby zase najednou přestal, to asi poletím do nemocnice. Naštěstí při vyšetření (velký UZ) byl hodnej, jen prej divně zkroucenej, takže tělíčko doktor změřil baj voko...uvidíme zda si mě ještě neprohlídne zítra pořádně. Držme si pěsti, to přežijem 😀 Víte, než začal kopat, tak jsem k tomu prckovi neměla až tak úžasnej vztah, ale teď jak ho začínám cítit (až moc), tak konečně ledy povolily a už si to začínám užívat a mluvím na něj....chjo, proč mě to všechno dochází až teď. ☹

verushe20
22. črc 2014

Jee no tak to jsme na tom stejně,já mam taky velmi aktivní miminko, furt se mi tam hybe... Nejradši se začne hýbat večer, je to kolikrát fakt mazec

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru