Ve 35tt mi kleslo břicho a občas tvrdne. Co to znamená?

aliamira
14. srp 2013

Dobrý den holky, jsem prvorodička ve 35tt a nekolikrat za den mi ztvrdne bříško a už mi i kleslo..Mohlo by to znamenat že budu rodit dříve?Slyšela jsem že prvorodičky většinou nerodí dříve ale většinou přenášejí.,Nebo co by to mohlo znamenat jiného stalo se to někomu zvás také?

speedygon
14. srp 2013

Ten pokles a tvrdnutí nemusí ještě nic znamenat...jaké máš vnitřní nálezy? Tvrdnutí bříška v tomto týdnu je běžné, pokud není pravidelné a bolestivé....

alexandra16
14. srp 2013

to je normalne, mimco sa posuva do dola,ja som to mala tiez a o 3 tyzde som porodila a aj brusko tvrdlo sem tam

stazina
14. srp 2013

Ahoj, děloha cvičí, připravuje se na porod...pokud to není pravidelné tvrdnutí , nekrvácíš, neteče Ti voda, tak bud v klidu🙂klesnout bříško může🙂ale já si myslela, že mě taky od 34 tt kleslo a byla jsem v 36 tt u dětského doktora a ten když mě viděl, tak mi říkal, že ho mám stále ješět vysoko, že ješět rodit nebudu...a měl pravdu, ješět 6 týdnu jsem ho nosila...!!!Takže můžeš mít pocit, že Ti hodně klesá, ale nemusí to být tak horké..sesedá do pánve,aby se tam hezky srovnalo🙂 držím palce, at máš hezký , rychlý , porod🙂)

speedygon
14. srp 2013

@aliamira jukni do mého alba a uvidíš, co to je kleslé bříško...a to musím ještě 16 dnů(alespoň) vydržet 😀

cmuchacekoli
15. srp 2013

ja jsem jako prvorodička rodila 37+0 a bricho mi zacalo klesat opravdu tak měsíc předtím i chvílema mi tvrdlo,ale to me ted u druhýho dělá taky ted v 30tt ale dr mi ríkal že to je jak ty vazy se napínají když mám velkou námahu,že mám víc odpočívat,neboj se stačí když miminko donosís do 37+0 jako já a je považováno za donošené:o) říkali mi to dr v porodnici když jsem byla celá vyděšená co s malou bude a opravdu bylo vše ok jen jsem musela meřit každy dve hodiny teplotku v zadečku a krmit ji střikačkou prootže byla maličkatá a nechtěla jíst a ted ve dvou letech má 13700g 😀

aliamira
autor
15. srp 2013

@stazina Dekuji moc ..hned jsem klidnější 🙂

aliamira
autor
15. srp 2013

@speedygon Tak toho mam klesle asi jako ty 🙂

aliamira
autor
15. srp 2013

@cmuchacekoli Paani 🙂 , co bych dala za to aby se už narodil 🙂 ,,nemuzu se dockat hlavne aby byl zdravy jinak moc dekuju za komentar 🙂

speedygon
15. srp 2013

@cmuchacekoli asi Tě malinko opravím, ale za donošené se mimi považuje od ukončeného 38tt, tzn. od 38+0

cmuchacekoli
15. srp 2013

nee dr mi rikali ze 37+0 ti zacíná 38 tt tehotenství ze to je donosený 3+0 uz mas 39tt:o)

cmuchacekoli
15. srp 2013

http://www.emimino.cz/diskuse/kdy-je-mimi-donos...

tady jsou i o tom diskuse,hlavne kdyz miminko je v pořádku to je nejdůležitější!!!Přeji hodně moc zdravíčka a rychlý a dobrý porod 😉

cmuchacekoli
15. srp 2013

@cmuchacekoli oprava 38+0 😀

aliamira
autor
16. srp 2013

@cmuchacekoli 😀 dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru