Ve 36. tt jsem na rozsypání. Bude to ještě horší?

mado_na
22. srp 2011

ahoj holky,
jsem ve 36.týdnu (ale možná taky v 39.týdnu, to nikdo neví) a mám pocit, že se rozsypu každou chvilkou..nic mě nebolí, to ne, ale občas mám takový divný pocit, trošku mě píchá v podbřišku, ale nic strašného, nebo pravidelného..sedět nemůžu, ležet nemůžu..
Bude to ještě horší, nebo co mám čekat? :(
Děkuju za pravdivé odpovědi !!

veruska007
22. srp 2011

ty jo, to je strasne individualni. Ja treba mela poslicky od 32.tt. Do porodnice jsem jela o dva tydny driv s prasklou vodou, kontrakcema co pet minut... a rodila jsem dalsich 30h. Takze fakt, tezko rict. Kdyz si nejsi jista, zajed do porodnice a uvidis, co Ti poradi.
A napred si doma napust horkou vanu - kontrakce zpravidla rozjede, poslicky zastavi 😉. Mne teda s poslickama nedelala nic, ale kontrakce fakt rozjela poradne 😅

anicka164
22. srp 2011

A jak dlouho to trvá? Já jsem tohle měla noc před druhou poradnou v porodnici (takže to musel být 37 tt.), strašně mě bolely záda, celou noc jsem nespala, ale k tomu jsem byla dost naspeedovaná, prostě jsem do poradny jela s pocitem, že mi řeknou, že mám půlku porodu za sebou. Doktor naprosto bez výrazu pronesl něco jako že bolení zad je normální, na porod to rozhodně není a že si mám vzít Paralen - trochu rozčarování 🙂
Pak už to ale bylo ok, až do porodu jsem si cítila skvěle. Až pak teda ten porod se fakt nedal přehlédnout 🙂

dappynka123
16. říj 2011

ja bych chtela taky poradddddddddddddiitt prosim wassss ... je mi skoro 17let hah a sem w 8mesiicii budu myt kluka a newim jaki meno dat chci dat cizi uplnee .... a bojim se roditt a nemam zadny bolesti zadny problemy nic 🙂 ... a chci wedet jak moc bolej ty bolesti kdiz des rodit diki za odpowed xx 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru