Ve 37. týdnu těhotenství mám neskutečné bolesti v bříšku

puski
6. pro 2013

Ahojky chtěla jsem se jen zeptat, jsem v 37. týdnu a mám neskutečné bolesti v bříšku už páty den a ani spát nemůžu ☹ malej se hýbe jako vždycky ale nevím zda se něco neděje semnou, jen jestli je to normální, bolí to jako kdybych měla dostat menstruaci

favofrenki
6. pro 2013

Pokud to má intervaly můžou to být poslíčci. Můžeš zkusit teplou sprchu pokud bolesti přejdou jsou to poslíčci pokud se zintenzivní tak nejspíš rodíš.

lenynka
6. pro 2013

První mimčo jsem porodila 36+4tt, několik dní mě trápily silné "menstruační bolesti", šlo mi to hlavně do zad. Zkoušela jsem sprchu, vanu, masáže, úlevové polohy, nic porod nerozjelo, ani mi bolest nepřestávala. Nejhorší bylo, že to byla jednolitá nepřestávající bolest. Doktoři mě odbývali s tím, že nemám kontrakce ani se neotvírám, miminku se daří dobře, tak ať jdu domů, dám si vanu a zaspím to 😠
Po dvou probdělých nocích jsem si doslova vybrečela hospitalizaci v nemocnici. Měla jsem hrozný strach, že je něco špatně, že to nemůže být normální. Že jsem tam byla za trapnou hysterku ti ani nemusím povídat... 😝 Nechali si mě tam teda do druhého dne na pozorování. No a já jim tam do večera porodila 😉

pegynka
7. pro 2013

@puski, opravdu to muze byt priprava na porod...Nikde neni napsany,ze porodis v terminu,takze to muze byt i to,ze se prcek sune pomalicku dolu a tlaci na spodek...Taky jsem to tak mela...Davej si pravidelne teple sprchy (ne horke) a uvidis,jestli se to rozjede nebo ne... A hlavne poradne odpocivej, sbirej sily,budes je u porodu potrebovat 🙂

puski
autor
7. pro 2013

Mno paní doktorka říkala že už se sune dolů, ale že je čípek ještě vysoko tak se mu nikam nechce, problem je v tom ze ty bolesti intervaly nemaji, jsou porad, nekdy prestanou jednou za den na 5 minut a pak se to zase rozjede, ale tak je to uz 6. den, jsem z toho nervozni 😅

puski
autor
7. pro 2013

jinak děkuji za radu, dala jsem si teplou vanu a opravdu ty bolesti polevili, uplne se mi ulevilo

skavenka
10. pro 2013

Ahoj bud v klidu jsem v 36tt a kousek poslíčky mám týden a někdy to trvá i pět hodin v tahu,chodím po bytě funím,jak kdybych měla porodit a pak je klid,máš fajn,že ti pomůže sprcha,já musím počkat,neber to špatně jsem ráda,že v tom nejsem sama 🙂 já sme otevřená na prst,tak uvidím co ta slečna vymyslí a jestli tu do Vánoc bude 🙂 drž se a přeju hezký porod 🙂

puski
autor
26. pro 2013

tak ještě furt jsme zavřený v bříšku, Vánoce jsme přežili, v noci když jdu spát tak v bříšku mám třetí světovou 😀 poslíčci zmizeli a furt se nám nechce ven 🙂

nikoleta4
12. led 2014

já mám taky už poslíčky a je to opravdu nepříjemné ,ale ta sprcha pomáhá . už aby to holky bylo zanámi

zdenikmar
12. led 2014

já měla poslíčky,tedy podle dr. již kontrakce v 36tt,zaniklý čípek a prý otevřená a malý šouplej dole,doktor mi nařídil týden ležet,magnezium.Opravdu jsem týden ležela,manžel měl dovolenou a druhý den bolesti přestaly a já se po týdnu cítila plná energie jít rodit a ted se zas malému nechce a bolesti jsou zpět,je to jak před menses,ale horší,vystřeluje to do zad,nohou,tvrdne břicho skoro celodeně a celou noc,vůbec nespím-hrozně mě táhne břicho,křeče v nohách,no co vám budu mamiky povídat každá to známe...už nám zbývá do termínu 9 dní,tak si říkám už bude za chvíli po bolestech.V prvnim těhotenství jsem ani nevědělažejsem těhotná a že rodím,měla jsemšílené bolesti v zádech,ale jinak dobrý.

mysljaja
14. led 2014

@puski a byla jsi na monitoru ? mam to samé samé kopance až dnes se to trochu ukldnilo, včera na monitoru me trochu ukldnili a řekli že děloha je zatím v normálu.

puski
autor
14. led 2014

@mysljaja mě řekli že mám dráždivou dělohu, a pomohla mi teplá voda když jsem se do ní naložila, každopádně jsem se ptala jestli si můžu kdyžtak na noc vzít půlku panadolu a doktorka mi říkala že to není problém, takhle jsem vždycky mohla usnout a měla jsem klidné spaní

mysljaja
15. led 2014

@puski aha to je zajímavé .no tak vidíš dokonce ti i dovolejí leky a u mě řekla doktorka že mužu maximalně paralen když jsem byla nastydlá .všude j to jiné ,ale pokud ti to pomohlo tak to je dobře .jiak na mě tepla voda moc nezabrala stejně se tam porad vrtí 🙂)(jsem za to rada ale někdy to už přehaní 🙂 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru