Ve 37+4tt bolesti z podbřišku vystřelují do kříže

hovadova
31. led 2014

Zdrávím, chtela jsem se jen zeptat a poradit jsem 37+4tt. A vcera jsem byla u lekare na vysetreni a bylo mi receno ze se pripravuju na porod a ze jsem otevrena na 1 cm , a dnes jsem mela s pritelem sex a po sexu mi uz pres dve a pul hodiny trvají bolesti a vystreluji do krize zkousela jsem ze zacatku teplou sprchu a nepomohlo to tak jsem odpocivala a trosku se ty bolesti povolily ale ne uplne pak to povolilo a pocitaly jsme to a mam je nepravidelne jednou 7 min podruhe 9 a10min a ted zacalo bodani do konecniku a spodku. jsem prvorodicka a nevim uz trosku zacinam panikarit ☹ ted zatim zas klid tak nevim jestli pockat do zitra a jet nebo jeste dnes ....

ija1
31. led 2014

urcite jet....

cacenka_d
31. led 2014

Zkusit teplou sprchu jestli to nepovoli, ale pomalu bych prikopavala kufr ke dverim, jestli to mate dal, vybodla byc se i na sprchu/vanu. A drzim pesti 🙂

janib
31. led 2014

Taky bych jela, při nejhorším pojedete zase domů...🙂

uztotakbude
1. únor 2014

Tak jak to dopadlo???

sariss
1. únor 2014

Tak tady to vypada ze uz je mimi na svete... Pri otevreni na 1 prst bych se do sexu poustelq pouze pokud byh uz fakt chtela porodit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru