Ve 38. tt mám křeče v zádech, co s tím?

coreprincess
17. črc 2014

Ahoj holky,
od včerejška mě bolí v zádech ale hrozně. Předtím se to ještě dalo.Ale dnes.. 3x sem se při té bolesti v zádech, kříži (a svali nad zadkem na levé straně) počůrala. Nedalo se to vydržet. Jednou sem dokonce upadla ve sprše až na kolena, že mi pak manžel musel pomoci do postele.
Asi 2 hodiny mi v tom svalu úplně škubalo, že sem nemohla skoro dýchat. Buď mě to tak bolí na záchodě a nebo při chůzi a nebo prostě v té sprše. Trošku se to klidní ležením na boku.
Dnes sem myslela, že už to bude lepší šla sem se osprchovat a sotva sem na sebe pustila vodu hned sem tu křeč do toho svalu v zádech dostala znovu že sem zase v té sprše spadla na kolena. Vodu sem musela zastavit a těch 20 min počkat a pak se dobelhat do postele. Nemohla sem skoro ani dýchat do toho začal malej strašně kopat. Manžel byl a je ještě v práci, takže sem to musela zvládnout ale vyděsilo mě to.
Máte tu bolest taky? Co s ní? Do toho mě bolí čas od času rozpínání vazů a nebo že by to byli poslíčci.. myslíte, že to může být už předzvěst porodu?

hanivasi
18. črc 2014

@coreprincess podle mě to není příznak porodu. Spíš tam máš drsně skříplý sval. Jestli máš doma hřejivý polštářek - ten do mikrovlnky, tak to zkus s ním. Nahřej a přilož k bolavému místu. Třeba ti to uvolní. Nebo ať ti to manžel zkusí namasírovat - opatrně.Já měla bolesti zad jen občas, ale určitě ne takové jak ty. Pokud ti nic nepomůže, tak bych radši zavolala doktorce, třeba na to bude znát nějaký fígl.

abalajda
18. črc 2014

Určitě bych volala doktorce,ja měla bolesti v sedmém měsíci trhu v zadech,nemohla jsem stát,když jsem si sedla,bolesti jsem pak nemohla vstát,bolelo mě teda v krizi ne jako vás,ale na běžné kontrole u gyn. na monitoru zjistil,že se jedna o nepravidelné stahy.... Stačilo Magnesium 3x denně 3 tablety a bylo po bolesti...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru