Ve III. trimestru pořád brečím. Máte zkušenost?

alterna
20. led 2008

ahoj holky, jsem v 30 týdnu těhulkování. Do ted mi bylo fajn, vše bez problému, ale je to asi týden a já pořád brečím. Já vím že to je v těhotentsví normální, ale jsem z toho hotová, brečím kvůli všemu, jsem protivná atd.... 😔 😔 , díky za rady a zkušenosti

pipinka
20. led 2008

ahojky, já jsem tak v 2 nebo 3 týdnu a taky mi přijde všechno líto a jsem na přítele protivná a nechci taková být. Všechno mě teď mrzí a jsem na všechno moc citlivá

alterna
autor
20. led 2008

Mě na začátku bylo uplně fajn. Až ted od 30 týdne je mi hrozně.

zuzik03
20. led 2008

alterno, vítej do klubu 😉 já měla zatím 3 hysterické záchvaty - bezdůvodný přerývavý pláč, se kterým jsem nemohla nic dělat, chudák manžel nevěděl, co se mnou, ale trvalo to jen tak 10 minut 🙂 no a teď jsem 14 dní doma a občas na mě dolehne ta sociální izolace, pocit, že se mnou manžel nemluví, že máme rozbordelený byt a nejsme připravení a že to ani nestihneme a to jsem pak taky pořádně protivná, řeším, jestli jsem si vzala toho "správného" člověka, jestli budeme dobří rodiče, no děs 😀

samozřejmě se to pak vždycky spraví, ale to člověk v tu chvíli neví, že 😉 ale nezoufej, je to zcela normální a čím blíž k porodu, tím bude pravděpodobně hůř. a po něm možná taky, to bude teprve koncert hormonů ! ale holt to musíme zvládnout 😉

caira
20. led 2008

jee, takovych knourani a pobrekavani uz jsem si taky za cele tehu uzila dost, kolem cca 5 mesice to bylo nejhorsi, kdyz uz jsem se nemohla do niceho hezkeho vejit a nebo jsem si uz pak zacala pripadat neforemna. Nebo me rozbrecela nejmensi pitomost jako manzova "vtipna" poznamka,ktere bych se driv zasmala atd.. Tehu je stejne zajimava vec co se hormonu tyce, co? Jinak me naopak prijde, ze cim bliz k porodu tim lepsi to je, clovek si nejak na ty hormony zvykne a uz tolik nevyvadi, naopak se mnohem vic tesim na miminko, tim, ze uz je to za "par"

eva.konczynova
21. led 2008

holky tak to já se nestačím divit... v těhotenství zažívám opravdové deprese, záchvaty pláče a co je úplně nejhorší jsou záchvaty vzteku! Když z ničeho nic vyletím a začnu řvát jak pominutá! Takové to nikdy před tím nebylo a vždycky jsem hrozně vystresovaná z toho, co na to chudák mimčo.. doufám že to bude jen a jen lepší a ne horší, jak tady některé píšete! 😨

many
21. led 2008

tak na mě to taky zatím nedolehlo to brečení 😀 akorát jsem brečela minulý týden,když jsem se dozvěděla,že čekám svýho vysněnýho kluka 😀 to jsem u doktorky brečela jak malá 😀 trapas 😀

gabi78
21. led 2008

Ahoj holky, já jsem teprve na začátku těhu, ale dnes sem měla záchvat vzteku a brečela jsem jak pominutá, jen proto, že manžel chtěl naši korelu zavřít do koupelny, tak jsem na něho zařvala, ať ji tam nedává a on na to, že nebude furt poslouchat její pípání a já na to: a na co má asi ten zobák a manžel vztekle řekl: na hovno a já se rozbrečela a ještě schválně dusil jelení maso, sem se z toho smradu málem poblila. A protože tím hnusným masem zasmradil celý byt, tak sem vzala sprej - vůni citronovou co je na wc a lítala po bytě a stříkala všude jak blázen a řvala, že nebudu zavřená v ložnicic kvůli nějakému smradlavému masu, ach jo, to jsou problémy,co?Nejhorší je, že jsem na neschopence (vycházky jen od 12 -16 hod) a furt doma zavřená s mým chlapem, on totiž nepracuje, bere rentu, tak si fakt někdy lezem na nervy a ta představa, že to tak bude až do srpna, no potěš, to se asi zavraždíme. Tak jsem se vám tady vykecala, doufám, že vám to nevadí, ale člověku to hodně pomůže. Takže díky a přeji všem méně pláče a vzteku. 😉

many
21. led 2008

ahoj gabi ☹ no tak snad to bude zachvíli doma lepší 😉 to vůbec neva,že ses vykecala,to je potřeba

gabi78
21. led 2008

Ahoj Many, díky 😉 teď máme tichou domácnost, ale jsem fakt nějaká přecitlivělá, už od včerejška bulím 😢

many
21. led 2008

to se nedivím,taky bych řvala ☹ tak snad už to dusno brzo přestane,musíš mít klid i kvůli miminku 😉

gabi78
21. led 2008

ano, máš pravdu, snažím se kvůli miminku být v klidu, a jak se daří vám? 😉

alianka
21. led 2008

gabi, tak to mas teda nervy doma, verim 😒 a vykecat se je aspon mala uleva, od toho konika mame 🙂 ja jsem taky precitlivela, co jsem tehu. tak prumerne dvakrat do mesice mam zachvat breku kvuli nejake kravine a pak brecim a brecim. jeste si uvedomim, ze to skodi mimisovi a to me rozlitostni jeste vic, az si pripadnu jak blazen 😠 no a o takovem to slzeni u "dojemnych" scen v televizi radej ani nemluvim 🙂
tak si musime rikat ze to vsechno prejde a ze jsou to jen hormony. a doufat ze to s nama manzilci vydrzi 😀

many
21. led 2008

gabi - daří se nám dobře 😉 ale teď mi furt vypadává koník,tak chytám nerva 😠

micanek
21. led 2008

Tak to já brečím u všeho ... někdy i TV novin. ☹

ygreen
21. led 2008

holčiny nezávidím, tak to já mám opak - naposledy jsem brečela někdy loni v dubnu 😀 A jak manžel s oblibou říká, byl by raději, kdybych občas bulela místo toho co dělám já 😀 😀 Já jsem totiž co jsem těhu děsně sarkastická a ukrutně vtipná😀 Já tedy byla i předtím. U nás v rodině se pěstuje výhradně černý smysl pro humor a já co jsem těhu, tak perlím 😀 😀 Chudák manža 😀 Jo a taky jsem víc morbidní. Horor, kterej mě dřív zaujal mi přijde nudnej a slabej a málo krve a vůbec takovej nedomrlej 😀

alianka
21. led 2008

teda ygreen tak to je mazec, ja byla drsnak predtim, i co se vyberu hudby a filmu tyce, zato ted jsem hrozna mekota! rozhodne si Marilyna Mansona ani horor ted pustit nemuzu 😒

caira
21. led 2008

holky ja jsem ale taky kolikrat docela podrazdena, ted uz tolik ne, ale ze zacatku, cca kolem toho 4 mesice, mi prislo, ze manzu tehu vubec nezajima, nestaral se jak jsem cekala, neptal se denne co mimi atd..az pak jsem pochopila, ze chlap proste dokud nevidi poradny bricho nebo neciti poradne stouchance to nedokaze brat tak realne jako to bereme my... ted uz je to nastesti dobry.. 🙂

mallorry
22. led 2008

gabi78 😀 sem se musela smat, kdyz sem cetla tvuj prispevek, fakt sem se od srdce zasmala 😀 takova pekna story ze zivota no 😉 clovek to musi brat s rezervou a hlavne chlap musi byt na toto pripravenej a mit pochopeni...taky ted docela vyjizdim a sem takova ironicka...nevim proc, manza to zatim bere, ale bojim se, abych to nekdy neprepiskla...breceni zatim neprislo, spis podrazdenost 😒 tak snad to bude dobry 😉 jednou se tomu zasmejem, az budem sedet jak babka s dedkem nekde u chaloupky na zahradce 😀

roxxxana
4. bře 2008

Ahoj holky, dneska jsem něco objevila na netu. No, vydržela jsem 30 vteřin...

https://www.youtube.com/watch?v=LShNWCYRxZ0

Taky jsem včera viděla video z US televize, jak se vrátil voják z Iráku po sedmi měsících a šel si vyzvednout malýho synka do školky....to ste neviděly, dojemný jak blázen. Dokonce i manžel se přiznal, že ho to dojalo...

lucieta7
15. dub 2016

Já teda začínám 6.měsíc, a musím říct, že jsem taky ubrecena jako blázen :( :D jednou z lítosti,podruhé ze vzteku. A jak už tady bylo psáno, jakmile si k tomu uvědomím, ze tím dělám zle mimcu,tak je to ještě horší :D.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru