Vulvární varixy před porodem, máte zkušenost?

rasha
8. čer 2013

Máte s tím některá zkušenost?Mám chvilku do porodu a spodek celý nateklý+ hemoroidy,ale opravdu moc,je to i bolestivé a vypadá to hrozně.V prvním těhotenství jsem to neměla a teď se hrozně bojím tlačení,nedokážu si to představit.Dá se s tím něco udělat,předepisuje se na to něco?Zmizí to po porodu?Do kontroly mám daleko.Děkuju za odpovědi k tomuto nepříjemnému tématu.

vendullka
8. čer 2013

Koupele v dubové kůře a mast z ní pomáhají

rasha
autor
9. čer 2013

@vendullka Děkuji.Dubovou kůru gel mám,mám si s tím natírat ,,všechno´´?

vendullka
10. čer 2013

Ano, vůbec se toho nebojte

vendullka
10. čer 2013

@rasha ano, vůbec se toho nebojte

veru600
22. srp 2013

@rasha Ahoj, také mě trápí, hlavně večer a ráno při vstávání z postele ☹ ale chci se zeptat, jak šel s varixy nakonec porod a tlačení? A pomohla dubová kůra? Díky

rasha
autor
23. srp 2013

@veru600 Musím zaklepat-asi patřím k těm šťastnějším-do porodu žádná změna,ale tou dubovkou jsem mazala a když to na mě přišlo,tak v těch bolestech jsem si na to skoro ani nevzpomněla.Soustředila jsem se na to,dostat ze sebe maličkou co nejdříve ven,stejně by mi s tím nikdo nic nedělal... Po porodu se vše nateklé zase vrátilo do normálu a je to teda obrovská úleva,ani s hem.už nepociťuju žádné obtíže.Tak přeju také bezproblémový porod a snad se to samo upraví 😉

veru600
23. srp 2013

Díky za odpověď, ty křečové žíly mě dost trápí.. vypadá to hrozně a ještě to i bolí, no ale porod přede mnou, tak hlavu vzhůru, bude hůř 🙂 snad se mi to taky po porodu aspoň částečně upraví.. díky tedy a ať se vám pěkně daří! 🙂

kacenka1985
27. srp 2013

mudr napise cyclo 3 forte na zpevneni cevni steny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru